رابرت رایش: تهمت می توانید سعی کنید به دکل 2020 انتخابات

“تاریخ تکرار نمی کند اما گاهی قافیه” مارک تواین است که مشهور گفته اند.

اولین کار من بعد از مدرسه حقوق شد و به عنوان یک وکیل در وزارت دادگستری ایالات متحده. من گزارش کار سپتامبر 1974 تنها چند هفته پس از ریچارد نیکسون استعفا داد.

در سال که منجر به استعفای نیکسون شد وزارت دادگستری و اف بی آی به شخصی fiefdom جلب سیاسی خود را منصوب به پاداش دوستان خود و مجازات دشمنان خود را. گزارش در مورد چگونه به خطر بیافتد وزارت دادگستری حال تبدیل شدن به تولید به اندازه کافی خشم عمومی به نیروی انتصاب اولین واترگیت ویژه دادستان آرچیبالد Cox.

قبل از نیکسون ضرب وشتم بود که اول دو به طور کلی وکیل بودند در مشکل قانونی — جان میچل در نهایت در خدمت 19 ماه در زندان — و سوم خود استعفا داد و به جای انجام نیکسون تقاضا به آتش Cox.

واترگیت همچنین طلیعه به سیاست یک مرد جوان به نام راجر سنگ که تحت این کمیته برای انتخاب مجدد رئیس جمهور (شناخته شده پس از آن و تا ابد به عنوان خزش), کمک های تدبیر نهفته است و تئوری های توطئه به ضرر دموکرات ها.

پس از نیکسون استعفا داد, کل لزج ظروف سرباز یا مسافر از واترگیت باعث یک سری از اصلاحات. در طول سال من مشغول به کار در وزارت دادگستری و مقررات بودند به محل قرار داده برای عایق کردن FBI و DOJ از دخالت های سیاسی است.

“ما قانون است و نه یک ابزار حزبی هدف” ادوارد سعید لوی جرالد فورد دادستان کل.

در حال حاضر ما در حال بازگشت به جایی که ما 50 سال پیش. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مصمم به پایان نیکسون دستور تقلب در انتخابات و وزارت دادگستری یک چاه مستراح از تعصب. در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 حتی سنگ بود او به حقه های کثیف از صدور نهفته است و تئوری های توطئه در جهت دموکراتیک حریف.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد خارج Nixoned نیکسون: شلیک FBI مدیر James Comey پس از درخواست او را به “اجازه رفتن” از یک پرس و جو به سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین تعامل با مقامات روسیه; بارها و بارها خواستار روسیه درخواست یک با انگیزه های سیاسی “witch hunt”; راه اندازی یک حمله در ویژه مشاور رابرت مولر را بررسی و انتصاب a lapdog دادستان کل ویلیام Barr به انجام هر کاری که رئیس جمهور بخواهد.

بر اتحاد خارج Nixoned نیکسون دادستان جان میچل: عیب پوشی مولر را نتیجه گیری; دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی به رئیس جمهور اوکراین به دنبال خاک بر جو بایدن; باز کردن یک “فرایند مصرف” برای خاک رودی جولیانی بیل در مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی; و در ادامه به پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن هر هوی و هوس از جمله هفته گذشته نشان می دهد سنگ باید یک خفیف جمله از یکی از حرفه ای دادستان توصیه می شود.

در ماه نوامبر سنگ به اعدام محکوم شد مانع کنگره و به دنبال ارعاب شاهدان. هفته گذشته دادستان توصیه می شود که سنگ بود محکوم به بین هفت و نه سال در زندان فدرال.

این باعث خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر: “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” ساعت بعد بار تصمیم گرفت به دنبال یک مطلب از اتهام وارده تبرئه شد. در پاسخ حرفه ای دادستان خارج از این مورد است. یکی تصمیم به ترک دولت در دسترس نباشد.

این حادثه باعث چنین داد و بیداد که بار مجبور شد برای اعلام روز پنجشنبه گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی که او نخواهد بود “bullied” و مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آن را “غیر ممکن است به انجام کار است.”

اما هر کسی که به تماشای Barr بارها و بارها بیش از رول برای مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدم این را به عنوان یک حداقل چهره-صرفه جویی در حرکت. به عنوان اگر برای تاکید بر این نقش تابع در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “حق قانونی” به دخالت در مواردی به کار گرفته شده توسط DOJ.

که به عنوان wrongheaded در حال حاضر به عنوان آن بود زمانی که نیکسون برگزار شد با همان مشخصات. اگر یک رئیس جمهور می تواند مجازات دشمنان و پاداش دوستان خود از طریق اجرای عدالت وجود دارد می تواند بدون عدالت. عدالت نیاز به بی طرفانه و درمان برابر تحت قانون. جانبداری یا نابرابری در تصمیم گیری آنها برای محاکمه و نحوه مجازات را دعوت کنند.

نیم قرن پیش من شاهد نزدیکی انحلال دادگستری تحت نیکسون و توانمندسازها و سپس به او کشیده شده مانند راجر سنگ. من خدمت در وزارت دادگستری هنگامی که آن دو حزبی کنگره حل و فصل است که آنچه تا به حال رخ داده است هرگز دوباره اتفاق می افتد.

اما آنچه رخ داده است تحت نیکسون است دوباره اتفاق می افتد. مانند نیکسون تهمت به غصب استقلال از وزارت دادگستری برای خود می رسد.

بر خلاف نیکسون تهمت نمی خواهد استعفا دهد. او بیش از حد بسیاری از توانمندسازها — نه فقط شرم آور دادستان کل بلکه خودت کنگره جمهوری خواهان — که محل پایین تر اولویت عدالت از رضایت بخش ترین کینه جو و پارانوئید ساکن کاخ سفید پس از Richard Milhous نیکسون.

رابرت رایش

نویسندگان

رابرت رایش است که صدراعظم را استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و عضو ارشد در Blum مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. او به عنوان وزیر کار در…

Robert Reich

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>