رابرت رایش: مغلوب ساختن پیشی جستن است در زندگی جایگزین امریکا

من که قرار بود به اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ پر خارجه اتحادیه پیام اما whoppers آنقدر بزرگ – به خصوص در اقتصاد – که من احساس می کنم مجبور. در اینجا برای ثبت واقعی دولت از اتحادیه:

1. شغل: ماهانه به طور متوسط ایجاد شغل کاهش یافته و از 223,000 در سال 2018 به 176,000 در سال 2019. این نرخ اشتغال به کار-سنی بزرگسالان افزایش یافته است و کمتر از طول اوباما بازیابی و هنوز هم به طور قابل توجهی کمتر از سایر کشورهای توسعه یافته است. سرعت ایجاد شغل نیز به طور قابل توجهی کندتر از آن بود اوباما.

2. دستمزد: دستمزد رشد کند شده است به جز در کشورهای با حداقل دستمزد را افزایش می دهد. معمولی خانواده آمریکایی همچنان فقیر امروز از آن بود که قبل از بحران مالی در سال 2007 آغاز شد. متوسط دستمزد یک وقت مرد کارگر (و کسانی که با شغل تمام وقت هستند آنهایی که خوش شانس) است که هنوز هم بیش از 3 درصد کمتر از آنچه در آن بود 40 سال پیش.

3. مالیات: مغلوب ساختن پیشی جستن-احتمال کاهش مالیات بوده و یک شکست بزرگ. ما وعده داده شده بود افزایش در کسب و کار سرمایه گذاری, اما سرمایه گذاری کسب و کار است قرارداد برای سومین فصل متوالی—اولین بار این اتفاق افتاده پس از رکود بزرگ در سال 2009. در عوض کاهش مالیات باعث شده تمام زمان ثبت شراب خواری از به اشتراک گذاری buybacks – برخی از $800 میلیارد دلار در سال 2018 است.

اگر به طور کامل اجرا 2017 کاهش مالیات خواهد شد در نتیجه افزایش مالیات برای بسیاری از خانواده ها در پایین 80 درصد است.

و این باعث شد تا رکورد زمان صلح و کسری (تقریبا $1 تریلیون دلار در سال مالی 2019) در یک کشور ظاهرا در نزدیکی اشتغال کامل. حتی با ضعیف سرمایه گذاری ما تا به حال به قرض انبوه در خارج از کشور: داده های اخیر نشان می دهد استقراض خارجی در حدود 500 میلیارد دلار در سال با افزایش بیش از 10% در امریکا خالص بدهی موقعیت در یک سال به تنهایی.

هیچ چیز trickled پایین به متوسط کارگران است. به خلاف اگر به طور کامل اجرا 2017 کاهش مالیات خواهد شد در نتیجه افزایش مالیات برای بسیاری از خانواده ها در پایین 80 درصد است.

4. تجارت: 2018 کسری کالا شد, بزرگترین رکورد. حتی کسری در تجارت با چین شد تا تقریبا یک چهارم از سال 2016.

5 رشد: سه ماهه گذشته رشد بود فقط 2.1 درصد به مراتب کمتر از 4% و 5% و یا حتی 6 درصد تهمت وعده داده شده برای تحویل و حتی کمتر از 2.4% به طور متوسط از دوره دوم ریاست جمهوری اوباما. که قابل ملاحظه ای عملکرد ضعیف با توجه به محرک های ارائه شده توسط $1 تریلیون دلار کسری و فوق العاده کم نرخ بهره.

6. حقوق کارگران: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور سیستماتیک تضعیف حقوق کارگران. بیش از هشت میلیون نفر از کارگران خواهد شد را پشت سر گذاشت مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کاری قانون است. کارگران را دریافت $1.4 میلیارد دلار کمتر از تحت 2016 قانون است. جدید مغلوب ساختن پیشی جستن مشترک دولت و کارفرما قانون است 1 میلیارد دلار برچسب قیمت برای کارگران است.

7. سلامت: میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند, خود را تحت پوشش بیمه درمانی و بیمه و نرخ افزایش یافته است در فقط دو سال از 10.9 درصد به 13.7%. ما امید به زندگی در حال حاضر نسبتا پایین سقوط کرد و در هر یک از دو سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و در سال 2017 میانسالی مرگ و میر به بالاترین میزان از زمان جنگ جهانی دوم است.

8. آب و هوا: ضرر و زیان مربوط به تغییر آب و هوا در حال حاضر به اوج جدید در ایالات متحده است که بیشتر دچار صدمه به اموال بیش از هر کشور دیگر – رسیدن به برخی از 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2017.

رابرت رایش

نویسندگان

رابرت رایش است که صدراعظم را استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و عضو ارشد در Blum مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. او به عنوان وزیر کار در…

Robert Reich

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im