سنگ باغ 2020 لغو شده است

با توجه به کروناویروس (COVID-19) سنگ باغ لغو شده است, واکر و 89.3 فعلی جمعه اعلام کرد. نوازندگان هنگامی که میله میله به بازی بازی های ژوئن 20 جشنواره موسیقی: Tegan and Sara, Brittany هوارد Poliça یوسف جی Som, Altın Gün, دعای صالح و خندقها پسران.

ما گفته ایم آن را قبل از ما آن را دوباره می گویند: این ویروس بد است.

“راک باغ تابستان سنت برای شهرهای دوقلو جامعه موسیقی و آن را ناامید کننده را از دست ندهید این فرصت را به هنرمندان در این سال صف و جمع آوری با همکار ما طرفداران موسیقی می گوید:” دیوید سفر کنونی مدیر عامل. “اما ما در این با هم. اجازه دهید در ادامه به حمایت جامعه موسیقی و هر یک از دیگر, اما ما می توانیم. ما مشتاقانه منتظر به تاب باغ دوباره در 2021.”

Ticketholders را کامل دریافت بازپرداخت از طریق Etix. واکر می گوید برای تماس با Etix به طور مستقیم اگر شما سوال اضافی.

می خوام رایت چند دقیقه در قرنطینه? مشورت ما تقریبا جامع رتبه بندی از گذشته RTG ترکیب اولیه. یا شکنجه خودتان با مشاهده این تصاویر به صورت خودکار از سال گذشته جشنواره به عقب زمانی که آن را امن برای حضور در رویدادهای لمسی و نفس کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>