راجر کان ظریف, ‘پسران در تابستان’ نویسنده می میرد 92

ممرنکک n. y. — راجر کان نویسنده است که موج خاطرات و بیس بال و لمس میلیون ها نفر از خوانندگان خود را از طریق رمانتیک حساب بروکلین داجرز در “بچه تابستان” درگذشت. او در 92.

او روز شنبه در یک مرکز پرستاری در ممرنکک یک Westchester County, حومه, پسر گوردون کان گفت.

“راجر کان عاشق بازی به دست آورده و یک محل در پانتئون بیس بال ادبیات طولانی در پیش است. او از دست رفته خواهد شد اما کلمات او را زنده در” لیگ اصلی بیس بال در بیانیه ای گفت.

نویسنده 20 کتاب و صدها مقاله کان بهترین و شناخته شده برای 1972 بهترین فروشنده که نگاه در رابطه اش با پدرش از طریق عشق مشترک خود را از داجرز یک شی از نوستالژی برای بسیاری از طرفداران که سوگواری این تیم حرکت به لس آنجلس پس از سال 1957 فصل است.

“در یک نقطه در زندگی که یکی از طریق بچگی اما هنوز کشف چگونه به یک مرد آن بود که من ثروت به سفر با بیشترین marvelously جذاب از تیم” کان نوشت.

“بچه تابستان” یک داستان از جوانان از دست داده حق را به عنوان آن را بعدا قرض گرفته شده به صورت یک آمار دان هنلی آهنگ مورد اشتیاق خود را برای گذشته است. کان کتاب نقل مکان کرد به عقب و جلو بین اوایل 1950s, زمانی که او تحت پوشش داجرز برای نیویورک هرالد تریبون و 20 سال بعد هنگامی که برخی از آنها بیمار (جکی رابینسون) تلخ (کارل Furillo) و یا در یک صندلی چرخدار (Roy Campanella).

کتاب های فوری آمار اگر چه کان بود برای انتقاد sentimentalizing داستان خود را.

“در اینجا یک کتاب است که موفق شد برای من با وجود تقریبا همه چیز را در مورد آن” نوشته کریستوفر لمان-haupt ارسال اواخر کتاب منتقد نیویورک تایمز.

بازنشسته داجرز پخش بزرگ Vin اسکالی می دانست کان خوبی از روز خود را با این تیم کان بود ضرب و شتم نویسنده پوشش این باشگاه و در همان سن به عنوان Scully.

“شما نمی تواند سفر با آنها را بدون درگیر شدن در احساسی. راجر دستگیر شده است که فاميلی روح از بازیکنان در آن روز” اسکالی گفت: آسوشیتد پرس در روز جمعه. “این احساس در بروکلین بود که همیشه ما را در برابر جهان — جهان خواهد بود lordly pinstripers در برانکس و تقریبا lordly غول در منهتن.”

اسکالی گفت کان فوق العاده مقطر جوهر از آنچه آن را مانند به یک بازیکن بروکلین و طرفداران این تیم است.

“او آن را کردم راست” اسکالی گفت. “هر سال در بروکلین آن بود که صبر کنید تا سال آینده. آن فقط حق است که در تمام سال از آنها زخم برنده شدن تنها یک سری جهانی و سپس به سمت چپ.”

در میان کسانی که به ویژه در کتاب کارل ارسکین یک ستاره پارچ برای کسانی که داجرز.

“من تبدیل 93 در دسامبر و برای بسیاری از ما که بازی با بروکلین پس از آن و در آن کتاب من نمی خواهم بگویم آن را به ما زندگی ابدی, اما آن را قطعا افزایش حرفه ما” ارسکین گفت: AP از خانه اش در Anderson, Indiana.

ارسکین گفت که او و کان پیوند بیش از عشق خود را برای شعر. که یک بار آمد در خصوص مفید است.

“هنوز روزهای اولیه از هواپیما سفر برای تیم ما بود و ما در یکی از این پیستونی هواپیما پرواز بیش از پیتسبورگ در راه از سینسیناتی به نیویورک” ارسکین به یاد می آورد. “این بسیار پر از دست انداز و نشسته بودند در کنار یکدیگر است. برای آرام کردن اعصاب ما شروع کردم به خواندن یک شعر از رابرت خدمات آن را ” هولوکاست سام مک گی.’ که قادر به منحرف کردن ما از اضطراب است که خشن سوار هواپیما.”

چندین سال بعد ارسکین گفت: آنها با هم در یک مهمانی در نیویورک و کان ذکر او نیاز به صحبت کردن با پارچ در مورد چیزی است.

“بنابراین ما رفت و بیش به Toots شور و او به من گفت که یک داستان غم انگیز است. او به من گفت که او خشک بود که او در یک کتاب اما نمی توانستم آن را به پایان برساند و نمی دانم که آیا کسی آن را بخوانید” ارسکین گفت.

شنیدن آنچه که کتاب مورد بود — این بود که “بچه تابستان” — ارسکین موجب کان با استناد به نام برجسته روزنامه نیویورک نویسنده از بروکلین عصر.

“چگونه شما می خواهم می خواهم به از خواب بیدار و پیدا کردن که دیک جوان نوشته بود داستان خود را?” ارسکین بکند.

ارسکین گفت که او و کان باقی ماند در طول زمان از حروف در گذشته روز به ایمیل ها در بیشتر زمان های اخیر.

کان خود را آغاز کرد پرکار حرفه ای در سال 1948 به عنوان یک کپی برای تریبون و به زودی یک بازی بیس بال, نویسنده, کار تحت مشهور ورزشی ویرایشگر استنلی وودوارد. او به یاد می آورد وودوارد به عنوان “تعجب” که پس از درمان یک نویسنده با استفاده از کلیشه “ستون فقرات-سوزن سوزن شدن” گفتن او را به “بیرون رفتن در حقه و درخواست هر یک از کسانی که طرفداران اگر ستون فقرات خود را در واقع tingled.”

او شروع به نوشتن در مورد داجرز در سال 1952 و در سن 26 بود روزنامه را برجسته خبرنگار ورزشی درآمد حقوق و دستمزد $10,000 و همچنین پوشش شهر دیگر تیم غول و یانکی ها.

در سال 1956 او به نام ورزش سردبیر مجله نیوزویک و خدمت در شنبه شب پست از سال 1963 تا 1969 به عنوان سردبیر ، او همچنین نوشت: برای Esquire, زمان, و, ورزش نشان داده شده است.

کان ورزش نوشتن اغلب به خود جلب کرد در مورد مسائل اجتماعی به خصوص مسابقه. او نوشت: در طول حدود رابینسون و مبارزات خود را در شکستن بیس بال خط رنگ و به شکل یک دوستی.

“توسط کف رابینسون یک مرد احساس نمی کنند که او موضع خود را در یکپارچه سازی و یا باز کردن مسکن. اما برای یک لحظه او را پذیرفته رابینسون به سادگی به عنوان یک شهر توپ, بازیکن,” کان یک بار نوشت. “به بی اعتنایی به رنگ حتی برای یک لحظه به گام به دور از تعصبات قدیمی و نفرت. است که یک مسیر که در آن بسیاری از دخول به عقب.”

زمانی که کان القاء شد به ملی یهودی Sports Hall of Fame در سال 2006 بیس بال کمیسر جوانه Selig او را به نام “یک آیکون از بازی ما است.”

در میان کان دیگر کتاب های ورزشی: 2004 را “اکتبر مردان: Reggie Jackson, جورج Steinbrenner بیلی مارتین و یانکی ها’ معجزه آسا پایان در سال 1978” 1986 “جو و مرلین: حافظه عشق” و در سال 1999 “شعله خالص آتش: جک دمپسی و خروش ’20s.”

یک کتاب باعث ماندگاری خجالت: کان همکاری با پیت رز در سال 1989 مجاز زندگینامه “Pete Rose: داستان من.” گل لیگ برتر همه زمان بازدید رهبر اخیرا محروم از بیس بال برای شرط بندی بر روی بازی و کتاب برجسته خود اصرار که اتهامات نادرست است.

اما رز اذعان سال بعد پس از آن خاطرات است که او قمار است. کان گفت: “اولین واکنش به رسیدن به کیسه برف.”

“من متاسفم من همیشه درگیر در کتاب” کان گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2007. “معلوم می شود که پیت رز ویتنام از ballplayers. او یک بار به من گفت که او بهترین سفیر بیس بال تا به حال. من در این مورد فکر کردم و فکر که چرا ما نیست و او را فرستاده به ایران است.”

کان همچنین نوشت: دو رمان و دو کتاب غیرداستانی مربوط به ورزش: 1968 را “پرشور مردم: آنچه در آن به معنی یک یهودی در امریکا” و در سال 1970 “نبرد برای Morningside ارتفاع: چرا دانش آموزان شورشی.” او حفظ دوستی با شاعر رابرت فراست او برفلد در شنبه شب پست.

او بعد از تدریس نوشتن در چندین دانشکده و سخنرانی در دانشگاه ییل پرینستون و کلمبیا. در سال 2004 او در خدمت یک ترم کمک هزینه تحصیلی به عنوان Ottaway وقف استاد روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورک در Paltz جدید.

کان متولد بروکلین در Oct. 31, 1927 و به ارث برده عشق خود را از بیس بال از پدرش گوردون که بازی سوم پایه برای شهرستان ،

“هیچ کس من لذت بردم از صحبت کردن بیس بال با آنجا که این چشم سبز قوی, مسلح, ملایم, شدید سبیلوی آستین توپ زدن, پیاده روی, دایره المعارف بود که پدر من,” او نوشت: او در سال 1997 “خاطرات تابستان.”

هر دو از کان والدين معلمان در بروکلین. مادرش اولگا تدریس زبان و ادبیات انگلیسی و ترکیب در مدرسه بالا است. در یادآوری این تاثیرات را در زندگی خود به عنوان یک نویسنده کان ذکر شده چگونه در خواب مادر خود را به او بگویید داستان از اساطیر یونانی است.

کان زندگی در سنگ ریج در نیویورک دره هادسون.

در علاوه بر این به پسرش بازماندگان شامل همسر کاترین کان جانسون و دختر Alissa کان Keenan. یکی دیگر از پسر راجر لورنس کان در سال 1987 درگذشت.

عزاداری برای شنبه در Katonah, New York.

___

سابق آسوشیتد پرس نویسنده Jessica M. Pasko نوشت: این گزارش. کمک بودند AP بیس بال نویسنده بن واکر در نیویورک AP ورزشی نویسنده بث هریس در لس آنجلس و AP محقق Rhonda Shafner.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net