روبیو به نقل از روزنامه نگاران برای ‘glee’ در مرگ و میر ویروس

نیویورک — ایالت فلوریدا مارکو روبیو فشرده برای شناسایی چهره های رسانه ها گفت: “بیان “glee” در آمریکایی ها گرفتن coronavirus به ذکر سرمقاله کاریکاتوریست یک نویسنده مجله آنلاین تکنولوژی نشریه و یک ویرایشگر آنلاین.

این سناتور جمهوری خواه در زمان گرما برای یک صدای جیر جیر بیش از آخر هفته که گفت: برخی از رسانه ها با اعضای “نمی تواند شامل خود لذت” در گزارش می دهد که ایالات متحده در حال پیشی گرفتن چین در تعداد coronavirus موارد است.

او با انتقاد به استفاده از عبارت مبهم “برخی در رسانه ها” و شبکه خبری ABC’ جاناتان کارل جمهور از کاخ سفید به خبرنگاران انجمن به نام روبیو به عذرخواهی می کنیم. او نبود اما در اواخر روز دوشنبه با اشاره به نمونه هایی از آنچه که او صحبت کردن در مورد.

یکی از حساب توییتر از تکنولوژی آستانه انتشار است که تا به حال توییتی یک عکس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش گرفتن پرچم آمریکا با پیام “coronavirus در حال حاضر آمریکا virus.”

Nilay Patel, editor-in-chief of The Verge گفت: انتشار این تیم است که عمدتا در نیویورک و سان فرانسیسکو است و ویران بیماری را بر آن جوامع است.

“داستان ما هر چیزی است اما خوشدل و خواستار مدیریت کمیسر یک تیره درس’,” او گفت:. “مارکو روبیو باید خود را صرف نگرانی در مورد مردم فلوریدا.”

روبیو همچنین با اشاره به یک صدای جیر جیر با بنیامین Wittes بنیانگذار مبارزه حقوقی, وبلاگ توییتی که یک لینک به یک داستان در مورد عطف با پیام “ما شماره یک!” این سناتور همچنین با انتقاد یک بی حرمتی توییت توسط GQ, مجله, نویسنده, جولیا Ioffe.

کاریکاتوریست لایحه Bramhall از نیویورک دیلی نیوز به خود جلب کرد روبیو خشم برای یک آخر هفته طراحی که نشان داد یک نمودار از ایالات متحده coronavirus موارد افزایش در حالی که یک مرد در MAGA کلاه شعارهای “ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده, ایالات متحده آمریکا.”

روبیو همچنین با انتقاد پل کروگمن مقاله نویس در نیویورک تایمز با استفاده از آمار و ارقام در coronavirus ارائه شده توسط دولت چین. این سناتور گفته او را باور نمی کند این اعداد دقیق هستند.

در تماس روبیو برای سروپا و درخواست عذرخواهی کارل گفت: روزنامه نگاران در CBS و NBC News مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و دو نفر از اعضای کاخ سفید فشار سپاه هستند مظنون به داشتن قرارداد ویروس. در روز سه شنبه, CNN, لنگر, Chris Cuomo اعلام کرد که او تا به حال ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>