رودی جولیانی را وزارت امور خارجه کودتا

تصور کنید فقط به خاطر استدلال که رئیس جمهور ایالات متحده بود متکبر اطلاعات-به چالش کشیده می شود مستبد با یک نقطه نرم برای رهبران مستبد از چین و روسیه و کره شمالی به مصر (“مورد علاقه من دیکتاتور”), عربستان سعودی و ترکیه است. و سپس فرض کنید که رئیس جمهور در حالی که شناسایی از وزارت امور خارجه و کوبیدن آن دیپلمات به عنوان “دولت عمیق” مشکل شد به نام یک روان ویلر-فروشنده وکیل به عنوان غیر رسمی خود را مستقل کاخ سفید go-between با سایه شخصیت ها در سراسر جهان است. تصور کنید بیشتر از آن که رئیس جمهور خواهد انجام پایان اجرا در سراسر حرفه ای از ایالات متحده هوش جامعه عمیق تر Staters ، natch — و به جای تکیه بر تئوری های توطئه trundled بازگشت به واشنگتن در که دادستان کیف.

در حال حاضر یکی از آخرین چیزی غیر قابل تصور اما طنز من: قبول که وکیل در سوال رفت و با نام رودی جولیانی.

که البته معقول توضیحات دولت آمریکا در سال 2020 است. سه سال به علاوه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن misshapen ریاست جمهوری به عنوان “بزرگسالان” فرار از اتاق یکی یکی و یا تحت فشار قرار گرفتند که به خروجی رئیس جمهور باقی مانده بود با یک کفل مجموعه ای از خانواده وفاداران و سوم ردیف بله-مردم در اطراف او.

به ندرت اگر هرگز فراموش رسانه های جریان اصلی انواع را یک گام به عقب به بررسی های کلاسیک جنگ ستارگان نوار مانند خدمه از هیچ چیز کتاب مقدس-thumpers و connivers ایم که مونتاژ به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “تیم” و نفس گیر بی کفایتی و perfidy. خوشبختانه با جولیانی در مخلوط وجود دارد حداقل یک شکل خیلی شدید و بیش از حد بالا است که تحلیل گران و صاحب نظران را نشانه رفته تمسخر و تحقیر و یا تمسخر بر روی سر خود را و اغلب خود به تنهایی به عنوان یک فرد بسیار ظالمانه نامناسب بنابراین مرزی آشفته بنابراین nakedly در آن برای سود است که آن را غیر ممکن به نظر او بدون marveling در تراژدی و کمدی از آن همه است.

پس از سال 2017, اما, رودی جولیانی پدید آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن در سایه دولت با دست خود در سیاست خارجی آمریکا و سیاست از ایران به روسیه و ترکیه به اوکراین و فراتر از آن. این بدان معناست که هر کسی در هر نقطه در جهان با چند میلیون دلار به انتقادات و پیشنهادات و زاویه به دنبال در واشنگتن می توانید از وزیر امور خارجه مایک Pompeo مسیحی-حق uber-hawk از کانزاس و sidle تا به جای به سابق آمریکا وکیل از منطقه جنوبی نیویورک و شهردار شهر نیویورک است.

در طول بیشتر از سال 2019 به عنوان شناخته شده است به هر کسی که حتی معمولی به دنبال استیضاح در کنگره جولیانی تا به حال با بازی در نقش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توطئه مملو از تلاش برای ثابت کند که اوکراین و نه روسیه مداخله در انتخابات 2016 و که جو بایدن و پسرش, شکارچی, مخلوط شد تا در چیزی نابکار وجود دارد. (به کسانی که در حقیقت مبتنی بر جهان از آن بود که روسیه و نه اوکراین که با دخالت گسترده در سال 2016. و Bidens آن روشن بود هیچ چیز غیر قانونی در کیف.)

همانطور که خواهیم دید مغلوب ساختن پیشی جستن-جولیانی تئوری توطئه در مورد آن کشور نشات گرفته بود و “بارور” توسط سه نفر از افرادی که می خواهم زودتر گرفتار شده است تا در رابرت مولر ویژه مشاور تحقیقات کاخ سفید: ستوان ژنرال مایکل فلین خوار سابق مشاور امنیت ملی در کاخ سفید; Paul Manafort که ریاست تهمت انتخابات و Manafort اوکراین, شریک و متحد آشکار عمل برای روسیه به GRU سرویس اطلاعات کنستانتین Kilimnik. به عبارت دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن-جولیانی اوکراین ماجراجویی در واقع افزایش از ولادیمیر پوتین رئیس سرویس مخفی و مسکو تبلیغات.

شما به یاد داشته باشید شاید و یا شاید شما فراموش کرده اید که قبل از مایک Pompeo شد وزیر امور خارجه قبل از سلف خود رکس (“Rexxon”) Tillerson حتی در زمان کار آن نگاه کرد و در حالی که مانند جولیانی که قرار بود به آن را دریافت. او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی بوده است دوستان-با-مزایای از اواسط 1990s به عنوان توسط یک انقباض غیر ارادی ماهیچه به ارزش 2000 تصویری از تهمت قرار دادن لب يعنى در جولیانی-در-کشیدن را “،” شهردار سابق تا به حال بی سر و صدا به دنبال تغییر موقعیت خود را به عنوان تناسخ در جسم تازه از روی Cohn, the mob-متصل وکیل که شده بود یک مربی به بالا و آینده نیویورک املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم. (“من کجا روی Cohn?”) آن را به سختی تعجب آور پس از آن که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در ماه نوامبر سال 2016 جولیانی شروع لابی سخت برای وزیر امور خارجه ، در همان زمان او مشتاقانه اصرار رئیس جمهور منتخب به انتخاب هرگز-Trumper میت رامنی برای آن است. (جولیانی را نیز تایید John Bolton واشنگتن warmonger-in-chief, برای این کار است.)

در سال 2016 یک هفته یا بیشتر پس از انتخابات, نیویورک تایمز سرمقاله drily اشاره کرد که انتصاب جولیانی به عنوان وزیر امور خارجه “خواهد بود ملال انگیز و بالقوه فاجعه بار انتخاب” که او فاقد “هر اساسی دیپلماتیک و تجربه نشان داده است قضاوت ضعیف خود را در سراسر زندگی حرفه ای” به نظر می رسد “unhinged” و با یک “سراسیمگی از پتانسیل تضاد منافع است.” و نگه داشتن در ذهن که ، جولیانی بود فقط گرفتن آغاز شده است.

در سال های اخیر بسیار نوشته شده است و با دقت بنابراین در مورد خروج دیپلمات کهنه — سفیران به زحمتکشان در صفوف — از یک سوخته مه آلود پایین و جهانی آن پاسگاه تحت هر دو Tillerson و Pompeo. نوشتن در ماه اکتبر گذشته برای امور خارجیمثلا دیپلمات سابق ویلیام برنز اشاره کرد که مردم کمتر در زمان وزارت کنکور در سال 2019 از هر سال در دهه های قبلی. “دیپلمات های حرفه ای” نوشت سوختگی “در کنار تنها با یکی از 28 دستیار وزیر-rank موقعیت های پر شده توسط یک افسر خدمات خارجی و بیشتر ambassadorships رفتن به سیاسی انتصاب در این دولت از هر در تاریخ معاصر است.” وی افزود: “یک پنجم از ambassadorships پر نشده باقی می ماند از جمله مهم پست است.”

در وزارت امور خارجه به عنوان سفیر گفت: تپهروحیه “است که در کم جدید اگر چه من مطمئن هستم که آن را می تواند بسیار پایین تر از جایی که از آن شده است برای سه سال گذشته است.” و این کاهش تنها به سرعت پس از تحقیر اخراج سفیر ایالات متحده در کیف ماری Yovanovitch که بیمارستانها در حال تمام شدن بود و هماهنگ با جولیانی.

برای مطمئن شود, وزارت امور خارجه: هرگز مترقی سنگر و استحکامات در طول جنگ سرد سال و نه در دوره زمانی که امریکا جهانی بود hyperpower. آن است که با این وجود اصلی ترین وسیله نقلیه برای هر رئیس جمهور که مایل به استفاده از اهرم دیپلماسی به جای بارها انتخاب گزینه نظامی است. در حال حاضر با بزرگسالان رفته و دیپلمات ها به طور فزاینده ای بی خاصیت ما چپ با تهمت و جولیانی. نه بازها و کبوترها آنها کرکسهای مشاهده هر کشور به عنوان بخشی از یک علفزار وسیع که در آن آنها می توانید انتخاب کنید در لاشه از هر نوع برای کسب و کار خود و یا سیاسی به دست آورید.

چگونه برای تبدیل شدن به یک سایه وزیر امور خارجه

جولیانی سیاست خارجی نمونه کارها گسترش دور و گسترده آن در اوکراین — به طور خاص با آن کشور بسیاری از فاسد روسیه متمایل الیگارشی — که او پرورشی به توجه و کمک به ماشه رئیس جمهور را استیضاح. در جهان سفر جولیانی در ترکیب کرده است نقش خود را به عنوان تاجر مشاور امنیتی و سیاسی دلال و رئیس جمهور شخصی وکیل به یک معجونی از با هم تداخل دارند هویت. او دارای عبارت دیگر تبدیل به یک نوع راه رفتن و صحبت کردن جنگ از منافع ماشین.

قبل از zeroing در اوکراین, اما اجازه دهید در نظر بگیرید فقط تعداد کمی از جولیانی دیگر خارجی سرمایه گذاری. پس از خروج از دفتر به نیویورک شهردار از طریق جولیانی همکاران Bracewell & جولیانی قانون مشارکت و (پس از 2016) غول شرکت حقوقی گرینبرگ Traurig, همراه با جولیانی امنیت و ایمنی و جولیانی سرمایه مشاوران شهردار سابق اتحاد کشیده میلیون دلار کار در نمایندگی از مشتریان خارجی از جمله بسیار بحث برانگیز هستند. در میان کسانی که معاملات و قراردادهای مانورهای قبل و بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد و به استخدام خود دوست قدیمی رودی به خدمت خود را به عنوان شخصی وکیل در 2018, جولیانی درگیر شده است در یک پرت و دور افتاده سری از معاملات: او شده است پرداخت می شود و لابی در رومانی; تا به حال cybersecurity قرارداد در قطر; تا به حال معاملات در کلمبیا آرژانتین و السالوادور; مشغول به کار سایه دیپلماسی (با یک زاویه کسب و کار) با رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro; عمل در ژاپن و صربستان و گواتمالا; و این تنها شروع به داستان گفتن است.

در نظر ترکیه شروع در سال 2017. بازگشت هنگامی که ستوان ژنرال مایکل فلین مجبور به استعفا شد تنها پس از چند هفته به عنوان مشاور امنیت ملی معلوم شد که او تا به حال بی سر و صدا (و بدون گزارش گیری از آن) مشغول به کار در نمایندگی از ترکیه استبدادی دولت به رهبری رییس جمهور رجب طیب اردوغان در طول سال 2016 انتخابات. اردوغان ناراحت شد با حضور یک مخالف, فتح الله گولن در ایالات متحده است. به عنوان یک مهمان حمایت ترکیه فلین لابی در سال 2016 به ایالات متحده اخراج گولن و ارسال او را به ترکیه است. اوایل سال آینده فلین رفته بود اما هیچ ترس و رودی جولیانی بی درنگ در زمان همان علت است. او شروع به اصرار رئیس جمهور تهمت به استرداد گولن به ترکیه که اردوغان بود او را متهم به داشتن رسم اقدام به کودتا. (در پایان گولن نبود اخراج.)

با توجه جولیانی توانایی ترکیب سیاست با کسب و کار شما نمی تواند تعجب به یاد بگیرند که او نیز ادغام در بیشتر سودآور تلاش در ترکیه است. در حدود همان زمان او لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید یک زندانی مبادله مربوط به یکی از مشتریان خود را یک ایرانی متولد ترکی طلا معامله گر به نام Reza Zarrab که اف بی آی دستگیر شده بود در سال 2016 به اتهام پولشویی و تلاش برای انجام پایان اجرا در سراسر تحریم های اقتصادی بر ایران است. به گزارش نیویورک تایمز, Zarrab مشغول به کار بود با هالک بانک اصلی بانک ترکیه نزدیک به ترکیه وزیر دارایی برات Albayrak که همچنین رئیس جمهور اردوغان را در قانون به “قیف بیش از 10 میلیارد دلار طلا و پول نقد به ایران است.”

در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای جولیانی به ارائه خدمات خود از طرف یک ایرانی مهاجرین متهم به تلاش برای شکستن تحریم های ایالات متحده که خانواده معلوم بود روابط نزدیک به رئیس جمهور سابق ایران محمود احمدی نژاد است. کنجکاو بله اما برای جولیانی کسب و کار کسب و کار وجود دارد و دیگران ساخته شود. که او را با استفاده از ارتباط خود را به دفتر بیضی در نهایت ناموفق درخواست تجدید نظر خود را برای مشتری است و حتی اددر توجه به این که جولیانی است در غیر این صورت یک شبه نظامی تندرو وقتی که می آید به خواستار سرنگونی دولت ایران.

مورد در نقطه: او در زمان طولانی وابستگی با مردم جهادگران در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Mujaheddin-e-خلق یا مجاهدین. مانند بسیاری از جولیانی را escapades در خارج از کشور تلاش های خود را با مجاهدین بودند پول-ساخت پروژه است. همراه با جان بولتون اواخر سناتور جان مک کین سابق مشاور امنیت ملی جیم جونز و دادستان کل سابق مایک Mukasey, جولیانی سال است که وابسته به مجاهدین ساخت شاید یک دوجین حضور بیشتر پرداخت می شود سخنرانی در آن کنوانسیون ها و تظاهرات.

مجاهدین تقریبا هیچ پشتیبانی در داخل ایران نه تنها به دلیل آن را به انجام یک مبارزه با تروریسم در برابر آن کشور را مقامات بالا از سال 1981 اما از آنجا که این عمل با حمایت از عراق مستبد صدام حسین در طول و پس از جنگ ایران و عراق از سال 1980. آن را نیز به طور گسترده ای به عنوان یک فرقه است. سال گذشته در میان ضد جو بایدن skullduggery در اوکراین, در 11th خود را ظاهر در مجاهدین مبنی, جولیانی سفر به آلبانی از تمام مکان های که در آن این گروه تاسیس یک نظامی و سیاسی خود را پایه. وجود او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “قهرمانانه” برای “انجام دور با بی پروا توافق هسته ای و قرار دادن [ایران انقلاب اسلامی سپاه پاسداران] در لیست تروریستی.”

در سال 2018 این خبرنگار با حضور رجوی حوادث در مقیاس بزرگ برگزار شد در یک هتل در میدتاون نیویورک, شهرستان. ژنرال جیم جونز که شد فوق العاده شاهین پس از اینکه به عنوان رییس جمهور مشاور امنیت ملی اوباما در سال 2010 به صحبت کرد برای اولین بار جمع آوری و اشاره کرد که با افتخار او است که ظاهرا در لیست افراد دولت در تهران در نظر دارد برای ترور.

افزایش به صحبت می کنند پس از جونز جولیانی حسادت به نظر می رسید. “من امیدوارم که من می گویند به اندازه کافی تهاجمی چیزهایی که آنها را قرار داده و من در آن لیست به کشتن من” او نظر داد. نیازی به گفتن نیست هر دو جونز و جولیانی هنوز هم زنده و لگد زدن و هیچ شواهدی وجود دارد که هر دو یکی است و بر هر ایرانی کشتن لیست. اما در بخشی به جولیانی را تندرو ضد ایران مشاوره به رئیس جمهور آن کشور را بالا ژنرال قاسم سلیمانی بود و در واقع قرار داده شده در انتخابات ریاست جمهوری کشتن لیست و هواپیماهای بدون سرنشین ترور به عنوان سال 2020 آغاز شد.

و سپس اوکراین

آن بود که البته در ارتباط با اوکراین که جولیانی را مستقل به دنیا آمد ، در خانه دائمی کمیته اطلاعاتی را استیضاح گزارش نام او ذکر شده است حدود 160 بار. او اشاره کرد اولین و مهمترین دلیل که در بدنام “کامل” جولای 2019 تلفن تماس خود را مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به کار را از طریق او; زیرا شهردار سابق اولیه سازمان از لام مبارزه واقعی سفیر ایران در اوکراین, ماری Yovanovitch بود که پس از آن از کار اخراج شدند; و چون او بود که با شروع به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 2019, مغز متفکر یک ماه طولانی سیاسی جادوگر هانت علیه Bidens, خواستار بیش و بیش از این که اوکراین انجام ersatz تحقیقات از این مرد رئیس جمهور پس از آن انتظار می رود به رئیس 2020 انتخابات حریف.

متعدد و آمار و ارقام از جمله سفیر بیل تیلور که موفق Yovanovitch در سفارت آمریکا در کیف خواهد ابراز نارضایتی جولیانی نقش به عنوان “نامنظم” کانال برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوکراین سیاست — “جولیانی عامل” را به عنوان سفیر به ناتو Kurt Volker آن را به نام. داستان چگونه تمام این رهبری به رئیس جمهور را استیضاح بیش از حد به خوبی شناخته شده است به rehashed اینجا.

این جو بایدن/هانتر بایدن بخشی از اوکراین داستان ساده بود به اندازه کافی در راه خود را. به مراتب پیچیده تر و نگران کننده بود و به تبعيت از رئيس جمهور و جولیانی به یک تئوری توطئه است که اوکراین و نه روسیه با استفاده از آن سرویس های اطلاعاتی به سعی کنید به نوسان 2016 انتخابات. با توجه به گزارش های رسمی و در نظر هر کارشناس که مورد مطالعه این موضوع آن بود که روسیه که مداخله برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و جولیانی اوکراین دخالت در سال 2016 از طرف هیلاری کلینتون و در واقع آنها استدلال می کنند واقعی کمیته ملی حزب دموکرات سرور به نحوی در بر داشت راه خود را به کیف با تشکر از کامپیوتر شرکت امنیتی به نام CrowdStrike که تهمت ادعا شده بود متعلق به یک ثروتمند اوکراین. (آن نیست.)

به طور طبیعی به اندازه کافی این تهمت-جولیانی نظریه بی معنی بود اما با توجه به واشنگتن پستآن را به حال ریشه های آن — شاید جای تعجب نیست که در تبلیغات تولید در مسکو. در این پست گزارش داد که پل Manafort, مایکل فلین و Manafort را شریک کنستانتین Kilimnik, “نقش مهمی در متقاعد کردن تهمت که روسیه در واقع نه دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با وجود آنچه در هر دو مولر و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیده اند که آن را در واقع اوکراین است.”

با توجه به ریک دروازه Manafort معاون اوکراین تئوری توطئه نشات گرفته با رئیس خود را که “parroted” خط از Kilimnik. و هر دو Manafort و Kilimnik — که تحت تعقیب توسط مولر — تا به حال روابط مسکو فعالان و نیروهای طرفدار روسیه در اوکراین, در حالی که Kilimnik خود شناسایی شد توسط مولر و اف بی آی به عنوان بخشی از روسیه به GRU.

عنوان پست نتیجه گرفت: “بنابراین ما باید دو مرد [Manafort و فلین] که به اتهام جرائم مربوط به خود روسیه روابط باید هر دو دروغ و محققان در مورد تعامل خود را با منافع روسیه و کسی که ظاهرا نقش مهمی در هل دادن یک نظریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که روسیه در واقع نه دخالت در انتخابات 2016. آنها به جای اشاره انگشت در روسیه nemesis, اوکراین, و است که ظاهرا گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن برای بیش از سه سال است.”

و آن این بود که خط خواهد بود که گسترش مشتاقانه توسط نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن نویسندگان مانند تپه‘s جان سلیمان. در یک بررسی از سلیمان قطعه منتشر شد در این ماه هیل‘s سردبیران و تحليل 14 از ستون خود با عنوان “روسیه به عنوان تبانی محو اوکراین طرح به کمک کلینتون پدیدار می شود.” در انجام این کار آنها یافت متعدد نگران کننده حقایق در مورد جزایر خود منابع و ارائه گزارش کلی. به عنوان تپه گزارش آن قرار دهید:

“جولیانی نشان داده است او یک منبع کلیدی از اطلاعات جزایر در اوکراین گفتن نیویورک تایمز در ماه نوامبر سال 2019 است که او تبدیل به بیش از اطلاعات در مورد Bidens در اوایل سال به جزایر. “من واقعا تبدیل چیزهای من به جان سلیمان’ جولیانی گفت.

“سابق شهر نیویورک شهردار بعد گفت: نیویورکر او را تشویق جزایر به برجسته اطلاعات در Bidens و Yovanovitch بیان کرد” من گفت:, “جان, اجازه دهید این را به عنوان برجسته به عنوان امکان پذیر است”‘ اضافه میکند: “‘من در تلویزیون است. شما در تلویزیون است. شما ستون.'”

دو شخصیت های رنگارنگ که در عمل به عنوان جولیانی را در اوکراین خوانده-های میان, لو, Parnas و ایگور Fruman شده اند تحت تعقیب در توطئه اتهام و با توجه به ثروت جولیانی هم می تواند تحت تعقیب در این مورد. به سی ان ان اشاره کرد در ماه ژانویه آن را تقریبا بی سابقه از باراک اوباما — در این مورد یکی برای منطقه جنوب نیویورک (SDNY) — برای پایان دادن به indicting سابق آمریکا وکیل است که رهبری همان منطقه. سی ان ان افزود: “SDNY جامعه را در ناباوری به عنوان جولیانی در ادامه به دنبال نور افکن حتی به عنوان بررسی باز شدن و گسترش به جبهه در یک تقریبا به صورت هفتگی. استیضاح تحقیق نیز به راه انداخته شواهد جدید در مورد نقش خود به انجام سایه دیپلماسی به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به عنوان [اواسط ژانویه].”

در واقع جولیانی است که هنوز هم در آن است. در کنسرت با مجموعه ای از فاسد سابق دادستان در اوکراین و در حال انجام نقش به عنوان سایه وزیر امور خارجه-تقدیر-رئیس اطلاعات جولیانی است که هنوز جمع آوری توطئه-سرند اطلاعات در Bidens در کیف — و دادستان کل ویلیام Barr است obligingly ایجاد یک “فرایند مصرف در زمینه” جذب جولیانی کار محصول مستقیما به وزارت دادگستری. یک چیز تضمین شده است: “وزیر امور خارجه” جولیانی روشن خواهد شد که از میدان در کیف از سفیر تیلور بدون تشریفات اخراج شده در ژانویه 1 این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>