رودی Gobert سلامت ترساندن تعطیل NBA در حال حاضر

از آن آغاز شده به عنوان یک شوخی: قبل از ترک یک پست-تمرین جلسه مصاحبه رودی Gobert را لمس نوار کاست که قرار داده شد قبل از او بر روی یک میز دستگاه هایی که خبرنگاران که پوشش یوتا جاز شد با استفاده از به هنگام بودن با او در روز دوشنبه قبل از بازی با دیترویت پیستونز.

آن را بسیار خنده دار در حال حاضر.

Gobert در حال حاضر NBA بیمار صفر برای coronavirus پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن در لیگ به تست مثبت یک فرد با آگاهی از این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت.

7-پا-1 فرانسوی است که در مرکز چرا لیگ شده است تعطیل برای آینده قابل پیش بینی:

— یوتا بازی مقابل اوکلاهما سیتی شنبه شب لغو شد و پیستون در میان پنج تیم که بازی کرده اند جاز و Gobert — پس از شروع ماه مارس دیگران بودن بوستون, تورنتو, نیویورک و کلیولند. و واشنگتن که یوتا در اواخر ماه فوریه اعلام شد که در آن داشتن آن بازیکنان و مربیان و بسکتبال عملیات پرسنل خود-قرنطینه برای آینده سه تا چهار روز.

جادوگران در ایالت یوتا در فوریه. 29. واشنگتن همچنین سه شنبه در مقابل نیویورک نیکز اخیر دیگر حریف از موسیقی جاز. جادوگران گفت: بازیکنان و مربیان و بسکتبال عملیات های کارکنان که باید به آنفولانزا مانند علائم تست خواهد شد برای کوروناویروس.

— رپتورز نیز گفت: آنها خود quarantining. “ما بازیکنان و مربیان و سفر کارکنان باید همه توصیه شده است برای به انزوا برای 14 روز” تیم گفت: همچنین تایید که تورنتو بازیکنان شده بود را آزمایش کردند.

— Gobert مشترک دادگاه با 50 مخالف بازیکنان در آن بازی به علاوه 15 داوران.

— یکی از refs شد کورتنی کرکلند که به کار نیواورلئان-ساکرامنتو بازی روز چهارشنبه که لغو شد چرا که او تا به حال شده است در دادگاه با Gobert دو شب زودتر و که می داند که چگونه بسیاری از ballboys آمار خدمه و کارکنان و ماموران امنیتی مسئولین و دیگران را به عنوان به خوبی.

— پس از آن وجود دارد Gobert خود و هم تیمی های جاز مربیان و کارکنان. و هر کس او شده است در هواپیما در روزهای اخیر. و یا به اشتراک گذاشته یک هتل آسانسور با. یا dined ، یا دست تکان داد ، و غیره و غیره.

“من مطمئن هستم که من احتمالا تا به حال در تماس با او” دیترویت Langston گالووی گفت.

او افزود: “ماندن با تمرکز بر لحظه ای که از تعامل با بسیاری از افراد مختلف و دانستن است که در پایان روز شما ممکن است توپ را لمس کرد, شما ممکن است تعامل با طرفداران و تنها بودن (محتاط) که با رفتن به جلو است.”

NBA shutdown می تواند هزینه های تیم به خوبی به صدها میلیون دلار بسته به چه مدت طول می کشد خاموش. این تیم که با آن مواجه شده اند Gobert در روزهای اخیر به احتمال زیاد برخی از تست. و برخی از کسانی که موسیقی جاز خبرنگاران گفت: آنها در گرفتن آزمایش برای COVID-19 فقط در مورد.

“این بی سابقه” دیترویت پیستونز مربی Dwane کیسی گفت. “من فکر می کنم آن را محتاطانه چیزی که به انجام است. و آنچه در ادامه در یوتا من نمی دانم تمام اطلاعات اما این فقط به شما نشان می دهد چگونه شکننده همه چیز در حال حاضر است.”

این واقعیت از کروناویروس که برچسب یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه هفته پس از آغاز آن ویران-wreaking جهانی اجرا است که بیمار بیش از 100.000 کشته و بیش از 4000.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به این که افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

شارلوت مربی جیمز Borrego گفت: این ترسناک بار در NBA و هیچ کس استدلال می کنند.

“آنها همه نگران و درستی پس” کیسی گفت. “همه در لیگ ما باید نگران. من فکر می کنم همه در کشور ما در حال حاضر بیش از بسکتبال نگران است. همه ما باید برای مراقبت از خودمان و نگاه کردن به مرد همکار ما.”

که چه اورلاندو اوان فورنیر آیا شنبه شب.

فورنیر یک ملی فرانسه تیمی از Gobert های رسیده به او و پس از اخبار تشخيص و leaguewide shutdown را شکست.

“فقط بر روی گوشی با رودی,” فورنیر نوشت. “او در حال انجام است ، اجازه می دهد تا نه (هراس) هر کس. دوست دارم همه شما.”

___

AP ورزشی نویسنده هوارد Fendrich در واشنگتن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>