ظالم سنا توافق بلوک های اضطراری پرداخت مرخصی استعلاجی لایحه

منتقدان مورد حمله داعش روز چهارشنبه پس از سن. لامار الکساندر مسدود رای در اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی لایحه ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد جهانی شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر.

سناتور. پتی موری (D-شستشو.) نقل مکان کرد و به سرعت این پیشنهاد را از طریق روند قانونی پس از سناتورها به سرعت می تواند رای به تضمین همه کارگران آمریکایی 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در صورت اضطراری برای بهداشت عمومی.

“برای بسیاری از ما کارگران―رستوران کارگران و رانندگان کامیون, خدمات, کارگران صنعت―آنها ممکن است یک گزینه را به یک روز مرخصی بدون از دست دادن خود را پرداخت و یا از دست دادن شغل” موری گفت. “این نه یک انتخاب ما باید درخواست کسی را در ایالات متحده در قرن 21 است.”

ادعا این لایحه خواهد بود “گران” و حکم سنگین برای کارفرمایان الکساندر, یک, تنسی, جمهوری, مسدود, سنا از رای گیری در این لایحه گفت: باید رای دادند برای اولین بار توسط GOP-کنترل کمیته بهداشت و درمان.

“این بی وجدانی. هر یک از آنها باید از دست دادن شغل خود گفت:” الکس دیوار درپوش اقدام جمهوری خواه سناتور.

موری که حمایت مالی این لایحه در مجلس سنا استدلال کرده بود که “ممکن است یک گزینه را به یک روز مرخصی بدون از دست دادن خود را پرداخت و یا از دست دادن شغل” اگر آنها بیمار شدن و یا اگر فرزندان خود را به مدارس, نزدیک به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“این نه یک انتخاب ما باید درخواست کسی را در ایالات متحده در قرن 21” او گفت:.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه کارشناسان بهداشت عمومی در حال اصرار محل کار به اتخاذ انعطاف پذیر مرخصی استعلاجی سیاست در میان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 1100 نفر در آمریکا تا کنون. اجازه می دهد افراد بیمار به ماندن در قرنطینه به مدت حداقل 14 روز می تواند نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان آمریکا از تبدیل شدن بیش از حد آنها می گویند.

دموکراتها طرح کاهش یافت و به مراتب کمتر از مرخصی استعلاجی سیاست در بسیاری از دیگر کشورهای صنعتی می باشد. در آمریکا بیش از یک چهارم از کارگران نیستند اعطا هر گونه پرداخت مرخصی استعلاجی از کارفرمایان خود را.

روزنامه نگار دیوید Dayen تکرار دیوار احساسات است که جمهوری خواهان مجلس سنا باید عواقب آن برای مسدود کردن این لایحه است.

“این واقعا بد است اما همچنین تبلیغات خود را, بنابراین شاید پایان داستان” او هنوز توییتی.

Jacobin نویس Abi Wilkinson نوشت: در رسانه های اجتماعی است که سناتور بسیاری از آنها به اندازه کافی قدیمی به معرض coronavirus ها عادت کرده اند به اینکه “محافظت از تاثیر تصمیم گیری های خود” و به احتمال زیاد در نظر گرفته نشده است که آنها ممکن است ارتباط برقرار کردن با سرویس کارگران صنعت خواهد شد که مجبور به کار می کنند حتی زمانی که بیمار است.

“یک دسته از septuagenarians با کادیلاک برنامه های مراقبت های بهداشتی فقط گفت که طبقه کارگر برای حفظ زحمتکش از طریق یک بیماری همه گیر حتی اگر آن جان آنها” نویسنده برایان تاجر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>