غم و اندوه و امید در ساراسوتا Juneteenth رویداد

جشن سالانه در ساراسوتا شد خوش بین اما آمیخته با غم و اندوه در زمان تنش های نژادی و ضرر از جامعه

ساراسوتا — فروشندگان گسترش همراه وسيع مجاور بسیاری در روز شنبه در نیوزیلند, محله, فروش طلا و جواهر و لباس و کفش و تی شرت و برخی از نفیس کیک پوند.

Curtis Brown, اجرا می شود که کورتیس و ننه و ننه قدیمی از مد افتاده پوند کیک و دسر رشد در ساراسوتا.

او به یاد گذشته Juneteenths زمانی که محله بسته بندی شده بود با کسب و کار متعلق به. و در حالی که تعطیلات در طول تاریخ یک شادی یک بزرگداشت پایان برده داری آن متفاوت بود ،

“هنگامی که شما به فروشگاه های مواد غذایی, رستوران ها, ایستگاه های گاز و داروخانه ها بالا و پایین این بلوک گفت:” قهوه ای, 61, یک ساراسوتا فارغ التحصیل دبیرستان که با حضور بوکر ابتدایی و مدارس متوسطه.

در حال حاضر موسسات تجاری کمتر برجسته و گسترش دورتر از هم جدا تدریجی کاهش بیش از 20 سال گذشته است. به قهوه ای تظاهرات فوران در سراسر کشور از بیش از پلیس-درگیر قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Rayshard بروکس بین مارس 13 و 12 ژوئن.

“من احساس می کنم مانند آنها در زمان دور بسیاری از جامعه” براون گفت.

پسر عموی خود را Diane Baker, لنت, محله خالی بسیاری که در آن بیکر ایستگاه های گاز استفاده می شود برای پر کردن رانندگان. ساختمان است که هنوز هم وجود دارد اما این ایستگاه بسته شده پس از سال 2006 بیکر گفت. اما اموال خالی میزبان جشن های تولد و ماهی و سیب زمینی سرخ کرده و بیدار.

او احساس می کند نیش فلوید مرگ و دیگران که dampens سالگرد 19 ژوئن 1865. سربازان اتحادیه گفت: بردگان تمام راه غرب در تگزاس که در آن روز که آنها تا به حال برنده این جنگ است که آنها در حال حاضر رایگان.

اما آنها واقعا آزاد نشده است. که نمی خواهد اتفاق می افتد رسما تا دسامبر. 6 هنگامی که 13th اصلاح شد و در نهایت تصویب لغو برده داری در سراسر کشور است.

“این راه راه دور از بیش” گفت: بیکر, 72. “این هنوز هم در جریان است.”

در سراسر خیابان Latressa پرستون, 42, فروش تی شرت او ابریشم به نمایش در نقطه. او همچنین به یاد خیابان صف با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و Juneteenth جشن کشیده است که چندین بلوک های بیشتر هم در راه است.

برخی از تغییرات اخیر در حال آمدن است از نوتون خوبی توسعه ، او گفت: برخی از خواص در حال خریداری شده توسط سرمایه گذاران او هرگز دیده می شود.

در حالی که بسیاری از این تلاش ها به خوبی نیت گفت: پرستون “با gentrification شما باید افرادی که سعی کنید به تعریف دوباره نوتون که اینجا زندگی می کنند نیست و لازم نیست که آن ریشه است.”

رز مکنزی پرسید چقدر سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت هزینه.

“بیست” پرستون گفت.

“من می خواهم دو. چقدر برای دو نفر؟”

“سی.”

مکنزی, 72, می دانستم که این زن و شوهر که آغاز شده Juneteenth جشن در نیوزیلند — جنیفر و Lymus دیکسون. هر دو متوفی. آبی ساختمان پشت سر او استفاده می شود به جوانه آرایشگاه اجرا شده توسط او در اواخر ، آن است که در حال حاضر آسمان فرستاده وثيقه اوراق قرضه.

او و پرستون reminisced در مورد همه کسب و کار است که یک بار صف دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور, راه, مکان هایی مانند جنکینز مواد غذایی و دوچرخه جو.

مکنزی است متاثر شده حوادث اخیر است که با توجه به تولد به آنچه که برخی از آنها خواستار یک جنبش است.

“آخرین مرد رو در” او گفت: با اشاره به بروکس در آتلانتا. “و سپس به پلیس گفت:” من او را کردم.’

“من دعا می کنم برای مادران,” او گفت:. “من دعا می کنم برای مادران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>