Saint Paul هتل به دام انداختن و کیسه کبوتر [تصویری]

یک ویدیو, نوشته شده در زیر نشان می دهد یک قرارداد کارگر استخدام مرکز شهر هتل برای حذف کبوتر از یک تله های قرار داده شده توسط کارمند ورودی با توجه به کن است مدیر عملیات برای Saint Paul هتل.

شهرستان صفحات قادر به تماس با کسی که نوشته شده این کلیپ که با عنوان “سنت پل هتل غیرانسانی کبوتر.”

“بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک پرنده سمت چپ در مورد بقیه هستند که در سیاه کیسه های پلاستیکی و به نظر می رسد او یکی از آخرین به قرار دادن آن در کیسه و همچنین” ویدیو راوی می گوید. “او در حال حاضر مبارزه با کیسه های پر از پرندگان. او فقط پا بر روی آن را به نگه داشتن آن بسته است. کیسه های پلاستیکی با پرندگان دیگر واقعا در حال حرکت… اما قفس خالی به نظر می رسد.”

چند Facebook کاربران یافت می شود درمان کبوتر “نفرت انگیز است.” این ویدئو همچنین توجه St. Paul کنترل حیوانات.

“آنها می توان به بررسی آن می گوید:” سوزان Donovan, بازاریابی/انتشارات مدیر برای, St. Paul Dept. ایمنی و بازرسی. “آنها در تلاش برای تعیین چه اتفاقی افتاد و چه کسی آنها را استخدام کرد.”

شهر موجب مجوز شکار برخی از حیوانات وحشی و وحشی کبوتر طبقه بندی شده به عنوان “مزاحم” آفات داناون توضیح می دهد.

“فرمان سکوت در مورد آنچه اتفاق می افتد هنگامی که حیوان اسیر شده است اما به طور کلی حیوانات باید معدوم شود در یک شیوه ای تایید شده توسط American Veterinary Medical Association,” او اضافه می کند.

بر اساس تصویری که مشخص نیست که آیا پرندگان جان سالم به در داخل کیسه.

دام-و-رفع کیسه موقت است, است می گوید. Saint Paul هتل نصب دائمی اسکلت فلزی برای نگه داشتن پرندگان دور.

“ما درک می کنیم چگونه [تصویری نظر] احساس” او می گوید:, و اضافه کرد که این هتل هنوز به شنیدن از کنترل حیوانات. “اما آن را یک راه حل موقت به ظروف سرباز یا مسافر کبوتر در حال ایجاد توسط کارمند ورودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de