فروش رمزی جاده بسته برای $2.1 میلیون

زمین است که میله میله برای 116-واحد چند خانواده apartmetns

ونیز — این Gallina شرکت به تازگی بسته در $2.1 میلیون خرید 5 هکتار مسکونی سایت طبقه بندی 116 چند خانواده یک بار شناخته شده به عنوان کشف کرد.

Gallina که در حال حاضر مسکونی اجاره املاک در ویسکانسین و فلوریدا از جمله ترنج — 98-واحد آپارتمان مجتمع میله میله برای باز کردن این زمستان را از فرویتویلل جاده ها است.

Gallina تا به حال یک قرارداد برای خرید ملک از کشف کرد در ونیز, LLC برای دو سال در حالی که منطقه بندی مورد تایید قرار گرفت.

ملک واقع در رامزی جاده فقط در شرق استون باغ و شمال Pelican نقطه از Pinebrook جاده شده بود موضوع برت هریس عمل می کنند ادعا می کنند.

ونیز شهر به تصویب شورای منطقه بندی متمم برای روشن شدن راه را برای فروش در ماه دسامبر 2019.

مایکل ساندرز Corp. تجاری دنیس Dahm به نمایندگی از هر دو طرف.

“ونیز بازار است که واقعا در حال رشد و گسترش با مسکونی جدید برای فروش محصول و اجاره آپارتمان” Dahm گفت: در یک بیانیه آماده. “اضافه کردن به که جدید ساراسوتا بیمارستان جدید ونیز بیمارستان جدید مرکز پاسخگویی آمازون و آتلانتا بریوز تسهیلات آن را آسان ببینید که چرا این منطقه است و یکی از پنج مسکونی رشد بازار در کشور است.

“این کاملا شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>