رو به رگبار حملات خود را از رقبای دموکرات و متهاجم سوال از مدیران انجمن دیابت برنی ساندرز گفت: در طول ریاست جمهوری اصلی بحث در کارولینای جنوبی گفت که رهبران سیاسی باید به امریکا رکورد طولانی از سرنگونی منتخب دولت در خارج از کشور.

“ببخشید گاهی اوقات آن ممکن است یک ایده خوب به صداقت آمریکا در مورد سیاست خارجی” ساندرز دموکراتیک حزب سوسیالیست گفت: به عنوان پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اقدام به لجن سناتور بیش از نظرات خود را در کوبا آموزش و پرورش و سیستم بهداشت و درمان و به دروغ او را متهم بودن دلسوز به استبداد.

“است که شامل” ساندرز ادامه داد: “این واقعیت که امریکا را سرنگون دولت های سراسر جهان در شیلی در گواتمالا در ایران است.”

در حالی که صاحب نظران خوشحال نیست با ساندرز’ اظهارات ترقی خواهان را تحسین سناتور تمایل به صحبت رک و راست در مورد ایالات متحده کثیف رکورد خارج از کشور.

“قانون طلایی از کمربندی ارتدکسی است که نامزدها باید هرگز انتقاد از سیاست خارجی حتی زمانی که انتقادات هر دو واقعی و صحیح ایم” Jacobin تحریریه لوقا وحشی در پاسخ به ایسنا مفسر دیوید اکسلراد انتقاد از سناتور نظرات. “یکی از برنی نقاط قوت است که عدم تمایل خود را به تن به این نوع از نخبگان تابو است.”

“هیچ کس در بحث مرحله به جز برنی جرات گفتن حقیقت را در مورد میراث سیاست خارجی” اضافه شده Nikhil Goyal یک دانشجوی دکتری در دانشگاه کمبریج.

دیگران تکرار وحشی و Goyal:

پس از حزب جمهوری خواه در واشنگتن پست مقاله نویس جنیفر روبین توییتی که ساندرز بود “حفر قبر” توسط “سرزنش امریکا” برای سرنگونی دولت های مترقی تحلیلگر سیاست خارجی الیزابت Beavers پاسخ داد: “تصور کنید که تفکر سرزنش امریکا برای سرنگونی دولت این است که هر چیزی غیر از واقعیت تاریخی است.”

“گواتمالا, ایران, فیلیپین, نیکاراگوئه, هندوراس, شیلی, گرانادا و پاناما و عراق و بسیاری از دیگران می خواهم یک کلمه” Beavers اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im