ساندرز لبه Buttigieg در نیوهمشایر, سمان Dem بالا 2

برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه انتخابات سه شنبه شب به دقت لبه وزش رقیب پیت Buttigieg به ثمر رساند و برای اولین بار روشن پیروزی در حزب دموکرات را به هرج و مرج 2020 نامزدی مبارزه است.

منچستر N. H. — برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری اولیه انتخابات سه شنبه شب به دقت لبه وزش رقیب پیت Buttigieg به ثمر رساند و برای اولین بار روشن پیروزی در حزب دموکرات را به هرج و مرج 2020 نامزدی مبارزه است.

او در پیروزی 78 ساله ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی, ضرب و شتم یک رقیب قوی از 38 ساله سابق شهردار میانه — دو نفر به نمایندگی از نسل های مختلف و بال خود را ،

“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز اعلام کرد.

به عنوان ساندرز و Buttigieg جشن گرفته می شود, به طور غیر منتظره ای قوی از عملکرد ctq به او یک مسیر از نیوهمپشایر به عنوان مسابقه حرکت می کند به این رشته از دولت توسط دولت اولیه مسابقات پیش رو ، جو بایدن و سناتور الیزابت وارن ارسال شده نتایج ناامید کننده بودند و در مسیر را به پایان برساند با صفر نمایندگان از دولت است.

نیوهمپشایر رای روشن ساخته است که اوایل روز دموکراتیک مسابقه خواهد بود نبرد تا حد زیادی در بین چهار دهه از هم جدا در سن و ایدئولوژیک متضاد. ساندرز پیشرو مترقی صدای خواستار قابل توجهی مداخله دولت در بهداشت و درمان و دیگر بخش های اقتصاد. Buttigieg فشرده است برای بیشتر افزایشی تغییر دادن آمریکایی ها گزینه ای برای حفظ خود را بیمه درمانی خصوصی و ساخت یک نقطه جذاب برای جمهوری خواهان و مستقل است که ممکن است نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن” Buttigieg گفت: تشویق هواداران.

در عین حال ساندرز و Buttigieg وارد مرحله بعدی از کمپین های مختلف در مواضع سیاسی.

در حالی که وارن روشن ساخته او باقی خواهد ماند در مسابقه ساندرز به خوبی تامین شده و با سرسخت ارتش از هواداران است که به سرعت تبدیل شدن به رهبر مترقی جناح و حزب.

در ضمن Buttigieg هنوز نسیم رقبا به رقابت با جمله Klobuchar که standout بحث عملکرد منجر به اواخر افزایش, New Hampshire. بایدن وعده قدرت در آینده کارولینای جنوبی در حالی که سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نمی شد در روز سه شنبه رای گیری اما بافندگی در ماه آینده.

پس از هرج و مرج شروع به رای گیری اولیه در هفته گذشته در آیووا دموکرات امیدوار نیوهمپشایر را ارائه وضوح در تلاش فوری برای انتخاب کسی را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. حداقل دو نفر از نامزدها کاهش یافته است در پی ضعیف پس از اتمام سه شنبه شب: فقط-به-آمار متوسط کلرادو بهداشت ، مایکل بنت و سیاسی تازه وارد اندرو یانگ که جذب کوچک اما زیر وفادار بیش از سال گذشته بود و یکی از سه نامزد از رنگ در سمت چپ در مسابقه.

در حالی که تلاش نامزدها به دنبال به حداقل رساندن آخرین نتایج تاریخ نشان می دهد که برای اولین بار-در-این-ملت اولیه خواهد شد که تاثیر زیادی در شکل دادن 2020 مسابقه. در دوران مدرن هیچ حزب دموکرات تا به حال تبدیل شدن به حزب را در انتخابات نامزد بدون پایان اول یا دوم در نیوهمپشایر.

این اقدام در سمت دموکراتیک اما مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه. او رو به نشانه مخالفت از سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش.

وارن میان جلو دونده برای ارائه یک چشم انداز خوش بینانه به او رو تشویق حامیان “کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

با وجود یک شکست شرم آور است که مطرح شده سوال در مورد مسیر خود را رو به جلو وارن قول داد به حرکت در trudge.

“کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط شروع کار” او اعلام کرد.

در حال حاضر پیش بینی او “آمار” در نیوهمپشایر پس از دور چهارم-پایان محل در آیووا بایدن اساسا واگذار دولت است. او سفر به کارولینای جنوبی روز سه شنبه به او شرط نامزدی خود را قوی نشان دادن وجود دارد بعد از این ماه افزایش حمایت از رای دهندگان.

او در انتخابات اما بلومبرگ نیویورک میلیاردر loomed بیش از نیوهمپشایر مسابقه به عنوان میانه های شکست خورده را به آغوش یک جایگزین برای Sanders. سابق شهر نیویورک شهردار پرش شد هر چهار متحده است که رای دادن در این ماه در حمایت از ده ها تن از نماینده غنی از مسابقات در ماه مارس است. او در حال حاضر اختصاص داده شده صدها میلیون دلار برای این تلاش است.

بلومبرگ بازگشت به مبارزات انتخاباتی چهارشنبه با توقف در تنسی اما به صورت تازه پس از بررسی های صوتی پدید آمده در روز سه شنبه بالا بردن سوال جدید در مورد حمایت خود را برای نیویورک بحث توقف-و-frisk سیاست در بر داشت به طور نامتناسبی هدف مردم از رنگ.

ساندرز و Buttigieg بودند در مسیر را به نفع خود به همان تعداد از نیوهمپشایر نمایندگان با اکثر آرا شمارش و Klobuchar چند پشت سر گذاشت. وارن بایدن و بقیه زمینه بسته شدند از ناکامی در رسیدن به 15% آستانه مورد نیاز برای نمایندگان.

AP اختصاص داده است شش نمایندگان هر یک به سندرز و Buttigieg و چهار به Klobuchar با هشت هنوز هم به آن می شود.

پس از آیووا و نیوهمشایر Buttigieg برگزار شد یک نماینده رهبری بیش از ساندرز با یک آیووا نماینده در عین حال به خود اختصاص داده و Buttigieg پیشرو همیشه تا کمی در این رقابت تعداد. Klobuchar در حال حاضر می پیوندد یک گره در یک ردیف دوم با وارن و بایدن در مورد ده نمایندگان در پشت رهبران دو کشور.

دموکرات ها بودند که از نزدیک نظارت بر چگونه بسیاری از مردم نشان داد تا برای روز مسابقه. نیوهمپشایر وزیر امور خارجه منتج رکورد-میزان مشارکت بالا اما در صورتی که موفق به تحقق دموکرات ها خواهد مقابله با چشم انداز پایانی شور و شوق پس از یک نسبتا ضعیف نشان دادن در آیووا در هفته گذشته و مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش نظرسنجی شماره.

سیاسی کانون توجه به سرعت تغییرات به نوادا که در آن دموکرات ها را نگه قفقاز در فوریه. 22. اما چندین نامزد از جمله وارن و Sanders, برنامه ریزی برای دیدار متحده در روزهای آینده رای گیری در روز سه شنبه نشان می دهد آنها در مسابقه برای مسافت های طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su