ساندرز Nabs نیوهمپشایر در افزایش عمده به کمپین

سناتور. برنی ساندرز شد و اعلام کرد که برنده انتخابات مقدماتی حزب دموکرات در نیوهمپشایر در سه شنبه شب کمتر از سه ساعت پس از نظرسنجی بسته شده در گرانیت دولت—پیروزی دیده می شود به عنوان یک افزایش عظیم برای کمپین انتخاباتی سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت و یکی که می آید بر روی پاشنه از برنده رای مردمی در آیووا جلسه هفته گذشته است.

عمده رسانه های خبری—از جمله آسوشیتد پرس, CNNو NBC News—به نام نژاد برای ساندرز فقط قبل از 11:00 pm ET.

در تجمع پیروزی در منچستر ساندرز گفت: “ایتو پیروزی امشب آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او اضافه کرد که خود را از کمپین “نه فقط در مورد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما تبدیل این کشور” با ایجاد یک توده چند نژادی و چند نسل جنبش طبقه کارگر برای سرنگونی وضع موجود.

“امشب نیوهمپشایر ارسال یک پیام است که مردم آماده برای یک انقلاب سیاسی در این کشور است. این چیزی است که آن را به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز اعلام کرد. “این پیروزی مورد من نیست; آن را در مورد ما. امشب در مورد آنچه که ما حامیان و داوطلبان مردمی و خیرین ساخته شده است در نیوهمپشایر.”

سازمان دیده بان ساندرز’ سخنرانی پیروزی:

عنوان این نوشته با 85 درصد از حوزه گزارش ساندرز برنده اعلام شد و با حدود 25.8 درصد آرا.

ساندرز به حال نظرسنجی های خوب, رفتن به حالت اولیه در یک مسابقه او همچنین برنده در سال 2016. اما پس از شکست مفتضحانه در آیووا در هفته گذشته—زمانی که تناقضات و خطاهای موجود در گزارش را تکذیب کرد ساندرز توانایی برای ادعای پیروزی در این انتخابات وجود دارد فشار بر سناتور به انجام به خوبی در نیوهمپشایر.

جیمز Zogby بنیانگذار عربی موسسه آمریکایی و برجسته ساندرز حامی ابراز رفعت. “من می توانم احساس حرکت عنوان غرب به نوادا جنوب به کارولینای جنوبی و سپس به سوپر شنبه” Zogby توییتی. “ما در حال رفتن به برنده این چیز!”

“من می توانم احساس حرکت عنوان غرب به نوادا جنوب به کارولینای جنوبی و سپس به سه شنبه. ما در حال رفتن به برنده این چیز!”
—جیمز Zogby Sanders, حامی
پشت ساندرز—هر چند نتایج در حال شمارش و موضوع را به تغییر به عنوان حوزه در ادامه به گزارش های سابق بود South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در مقام دوم (24.4%) دیابت ctq از مینه سوتا در سوم (19.8%) دیابت الیزابت وارن ماساچوست در چهارم (9.3%) و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (8.4%)—که تا کنون در مسابقه در نظر گرفته شده است حزب حزب سوسیالیست آینده در پنجم.

مدت کوتاهی قبل از این مسابقه بود به نام, NBC News گزارش داده است که نه مجلس و نه وارن را ملاقات لازم آستانه به نفع هر متعهد نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات ها بعد از این سال.

در ضمن به عنوان نتیجه دو نامزد—هر دو سناتور. مایکل بنت و اندرو یانگ اعلام کرد که تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را.

با توجه به معیارهای اولیه و خروج نظرسنجی, گزارش, آن را به نظر می رسد ساندرز بود رو به پیروزی با کمک اولین بار و رای دهندگان را که تا بخش بزرگی از انرژی پایه بلکه تا به حال نتایج قوی در سراسر جمعیتی و در حوزه واقع در بخش های مختلف دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im