ساندرز برنده ورمونت اولیه; بایدن طول می کشد ویرجینیا

واشنگتن — آخرین دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی و سه شنبه (همه زمان محلی):

7:18 بعد از ظهر

برنی ساندرز برنده ورمونت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

ورمونت دارای 16 نمایندگان در خطر است و ساندرز’ صفحه اصلی دولت است. در سال 2016 ساندرز برنده بیش از 85 درصد از مقدماتی حزب دموکرات برای شرکت در مسابقه در برابر هیلاری کلینتون ،

ساندرز است که برگزاری یک انتخابات شب تجمع در دره چاپلین fairgrounds در اسکس جانکشن.

__

7 p. m.

جو بایدن برنده ویرجینیا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

پیروزی خود را می آید به عنوان نظر سنجی شروع به نزدیک در برخی از ایالت در روز سه شنبه. رای گیری در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

ویرجینیا 99 نمایندگان در خطر است. آن در نظر گرفته شده است یک tossup دولت است که به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت چپ.

نتایج مقدماتی حزب دموکرات در ایالت ویرجینیا با آن متنوع انتخاباتی, زمین, روستایی, شهری و حومه رای دهندگان می تواند یک شاخص کلیدی که دموکرات انتخاب خواهد شد به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

__

3:40 بعد از ظهر

برنی ساندرز و همسرش جین را به خانه بازگشت به ورمونت برای رای دادن در سه شنبه نشست اصلی با سناتور گفتن به خبرنگاران گفت که او به دنبال به جلو به خوبی انجام می دهند.

به عنوان او وارد و در محل رای در برلینگتون صبح روز سه شنبه ساندرز گفت: یک جمعیت از خبرنگاران که مبارزات انتخاباتی خود را در مورد شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به نام “خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ معاصر کشور ما است.”

ساندرز می گوید مبارزات انتخاباتی خود نیز در مورد ایجاد یک اقتصاد و دولت “است که با این نسخهها کار برای همه و نه فقط چند است.”

او می گوید: “ما از کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی جنبش مردم که در حال ایستاده تا برای عدالت و به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ این کشور است.”

ساندرز می افزاید: “ما نیاز به انرژی است. ما نیاز به شور و هیجان. من فکر می کنم کمپین ما این است که مبارزات انتخاباتی.”

__

3:10 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی سه شنبه مسابقات را به صورت یک “جالب شب از تلویزیون” خود را به عنوان رقبای دموکرات رقابت برای بزرگترین تکه از نمایندگان به اهدا می شود در این مسابقه به اجرا در برابر او در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم آن را به یک کار بسیار جالب شب از تلویزیون و من خواهد شد تماشای,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه به عنوان او در بازدید از موسسه ملی بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان دارد که جو بایدن است “بیا تا کمی” به عنوان میانه رو coalesced در سراسر مبارزات انتخاباتی خود. و او تکرار ادعاهای خود که دموکراتیک استقرار “تلاش برای آن را به دور از” برنی ساندرز مترقی سناتور ورمونت پیشرو که دارای باریک نماینده تعداد منجر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نمی باید یک علاقه را به اجرا در برابر این سقوط و اضافه میکند: “من کسی را من باید.”

__

1:45 p. m.

یکی از جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری شرکت-صندلی می گوید میلیاردر مایک بلومبرگ را مدیون رای دهندگان توضیح اگر او نمی انجام این کار به خوبی در سراسر 14 سه شنبه اولیه متحده است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti متوقف شد و فقط از بلومبرگ گفت باید رها کردن اگر او نمی رسد بایدن به پایان شب دوم در سراسر کشور نمایندگان پشت سر رهبر فعلی برنی ساندرز.

“اگر پایان نامه شما توسط جو بایدن قابل دوام نیست و او به طور ناگهانی می شود ماندگار, من فکر می کنم شما باید برای توضیح به مردم خود را چه جدید در نظریه کار” Garcetti آسوشیتدپرس گفت. “یا خدا شما را برکت دهد به ما کمک کند برنده سنا نگه داشتن خانه و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بلومبرگ در این مسابقه در پاییز گذشته در میان نشانه هایی که بایدن ضعیف جبهه ملی-دونده رهبری به بد پس از اتمام در اوایل اولیه متحده است. بایدن چهار در آیووا و نیوهمشایر اما دوباره به دور دوم در نوادا و خرد این زمینه در کارولینای جنوبی اولیه. که تنگ ساندرز’ نماینده منجر به تک رقمی به عنوان روز سه شنبه شرکت کنند ،

Garcetti می گوید ساندرز منجر خواهد شد و رای گیری در کالیفرنیا می گوید بایدن به حرکت به باریک ساندرز’ شکاف و پایان شب در یک موقعیت قوی در حال حرکت رو به جلو را به اضافی مارس مقدماتی.

___

1:30 بعد از ظهر

سابق FBI مدیر James Comey پرتاب شده است حمایت خود را از پشت دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

Comey توییتی شنبه که به او رای داده بودند در اولین دموکراتیک اولیه است و او معتقد است که این کشور نیاز به یک نامزد “کسی که درباره همه آمریکایی ها و بازگرداندن نجابت و عزت به دفتر.”

Comey می گوید: “یک دلیل وجود دارد تهمت ترس” بایدن و “ریشه” برای ایالت ورمونت برنی ساندرز. مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا اهداف بایدن در توییتر در تماس تلفنی با “خواب جو بایدن” و به تازگی مسخره اش بحث عملکرد. رئیس جمهور همچنین توییتهایی دربارهی ساندرز گفت دموکرات ها “در مرحله یک کودتا علیه برنی!”

Comey خدمت در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت. او از کار اخراج شد به عنوان مدیر FBI با مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2017 شده است و رئیس آنتاگونیست از رئیس جمهور را پس از آن.

___

11:15 صبح

مایک بلومبرگ است تصدیق کرد که تنها راه برای نامزدی است که از طریق یک کنوانسیون مبارزه و پیشنهاد او ممکن است برنده هر متحده در روز سه شنبه.

صحبت با خبرنگاران در یک میدان در میامی تاجر گفت: “من نمی دانم که آیا میخوای برنده هر” هنگامی که از او خواسته شد که از 14 ایالت رای گیری روز شنبه به اعتقاد او او می تواند برنده.

بلومبرگ افزود: “شما نمی باید برای برنده شدن متحده, شما باید برای برنده شدن داشت.” او پیشنهاد کرد که هیچ کس خواهد شد اکثریت نمایندگان و “سپس شما را به یک کنوانسیون و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

بلومبرگ شد و سپس پرسید: اگر او می خواست یک رقابت کنوانسیون و او گفت: “من فکر نمی کنم که من می توانید برنده هر راه دیگر.”

میلیاردر است ظاهر می شود در رای گیری برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

___

9:10 صبح

گردباد مرگبار را تحت تاثیر سه شنبه رای گیری در دو ایالت های جنوبی.

تنسی حزب دموکرات در حال حرکت است برخی از حوزه های رأی گیری آسیب دیده توسط گردباد مرگبار که نورد از طریق نشویل منطقه شنبه شب. این حزب در توییتر می گوید که رای دهندگان اختصاص داده شده به 18 رای گیری مکان می تواند رای در تعیین دبیرستان کلیسا و جامعه ،

گردباد پاره پاره در سراسر ایالت تنسی در اوایل روز شنبه, ریز حداقل 40 ساختمان ها و کشته شدن حداقل هفت نفر. یکی از مقدس باعث آسیب های شدید در مرکز شهر نشویل. پلیس گفت که افسران و ماموران آتش نشانی بودند در پاسخ به حدود 40 ساختمان فرو می ریزد در اطراف شهرستان.

در آلاباما هفت نظرسنجی کارگران آماده شد برای باز کردن درب به رای دهندگان در Lawley ارشد مرکز فعالیت های جنوب غربی بیرمنگام زمانی که تلفن همراه هشدار شروع به رفتن با یک گردباد هشدار در مورد 6:45 صبح روز شنبه گفت: داوطلب گوئن تامپسون.

او گفت: آنها را به حمام رفت و شد اما درختان بودند پایین. طوفان زدم برق تامپسون گفت: اما حوزه دو دستگاه رای گیری الکترونیکی به حال باتری پشتیبان گیری و چند نفر تا به حال بازیگران آراء کمتر از یک ساعت بعد.

“ما به رای گیری توسط چراغ قوه” تامپسون گفت. (ویرایش شده)

صبح زود طوفان در آلاباما خانه های آسیب دیده و سرنگون درختان. بادها را به عنوان قوی به عنوان 60 مایل (97 کیلومتر) گزارش شده توسط خدمات ملی آب و هوا. گردباد هشدارهای صادر شده در حداقل پنج استان ها.

__

ساعت 8 صبح

فوق العاده PAC حمایت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری در حال اجرا است robocall در برخی از سوپر شنبه متحده شامل کلمات مثبت در مورد بایدن از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

آماندا Loveday از متحد کردن کشور تایید شده می گوید تماس های در حال اجرا را از طریق روز سه شنبه در آلاباما آرکانزاس, کارولینای شمالی, تگزاس و ویرجینیا است.

تماس با ویژگی های صوتی از یک سخنرانی که در آن اوباما و بایدن “یک سیاستمدار و رهبر که می بیند به وضوح چالش های پیش روی امریکا در یک جهان در حال تغییر.”

اوباما گفت: او رأی دموکراتیک اولیه و Loveday می گوید این گروه با استفاده از صدا همان است که می تواند انجام شود در یک سنتی مبارزات انتخاباتی آگهی. او می گوید: “لازم نیست اجازه استفاده از صدا و نه آن را به دنبال اجازه.

سخنگوی اوباما گفت: robocall از بایدن فوق العاده PAC نیست مقدار به تایید و رئیس جمهور سابق دفتر آگاه بود که این گروه برنامه ریزی برای استفاده های صوتی.

چندین نامزد در مسابقه اجرا در تلویزیون تبلیغات این برنامه شامل احساسات مثبت از اوباما, اگر چه او تایید هیچ کس نیست.

چهارده متحده رای در روز سه شنبه اولیه. Loveday گفت: تماس نیز فرار در کارولینای جنوبی قبل از آن اولیه روز شنبه گذشته و می تواند مورد استفاده در کشورهای دیگر است که رای دادن در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>