ساراسوتا می افزاید تعاملی محیط زیست نمایشگاه در bayfront

این نمایشگاه با هدف کمک به مردم در درک اهمیت گیاهان بومی و “bioswales”

ساراسوتا — بازسازی دستشویی در پارک Bayfront نه تنها از ویژگی های جدید وجود دارد. شما پس از شستن دست های خود را به اتمام جدید تعاملی و آموزشی “bioswale” قسط.

در روز ممکن است ما را به نام این یک حفظ تالاب. در حال حاضر آن را به نام bioswale به دلیل آن را بسیار کم عمق است. در دهه گذشته یا بیشتر bioswales رفته اند در همه جا از جمله دیربورن خیابان منطقه در انگلوود و Urfer خانواده پارک در ساراسوتا.

هنگامی که از آن باران به جای اجازه دادن به انتخابات و جریان به طور مستقیم از پیاده رو و یا جاده به ساراسوتا خلیج و یا دیگر آبراه های آب باران جریان را به سرزمین گود و مرطوب که در آن خواهد دید به شن و ماسه.

در علاوه بر این به کمک به جلوگیری از فرسایش و بهبود کیفیت آب در داخل یک bioswale بومی گیاهان ارائه مواد غذایی ضروری و زیستگاه برای حیات وحش محلی.

دانه های خود را و شهد ارائه یک منبع غذایی با ارزش برای پرندگان و پروانه ها و دیگر حشرات به عنوان به خوبی به عنوان یک محل برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را. بومیان نیز سازگار با شرایط محلی نیاز به مراقبت بسیار کمی هنگامی که آنها در حال تاسیس و اضافه کردن زیبایی به چشم انداز.

هنگامی که شما انجام می شود, این شهرستان است که امید شما به دست آوردن یک درک جدید برای گیاهان بومی است که در اطراف پارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>