ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان دوباره رکورد جدید کروناویروس موارد

ساراسوتا کانتی تا به حال 247 موارد جدید کرد. که بیش از دو برابر قبلی رکورد روزانه برای موارد جدید.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی تا به حال یک رکورد 247 جدید کروناویروس موارد تایید جمعه بیش از دو برابر قبلی رکورد روزانه برای موارد جدید.

گاو دریایی شهرستان نیز تنظیم یک رکورد جدید برای موارد با 288 کرد با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت فلوریدا بهداشت در روز شنبه.

ساراسوتا کانتی قبلی بالا برای موارد جدید بود 115 در ژوئن 30.

این 11,458 موارد جدید ایالت شنبه نیز یک رکورد است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

سنبله در موارد طول شروع به شلوغ چهارم جولای آخر هفته است نشانه دیگری است که فلوریدا coronavirus شیوع مواج خارج از کنترل است.

ژوئن دیده می شود موج جدید موارد به عنوان فلوریدا ظهور به عنوان یکی از بدترین ویروس نقاط داغ در کشور است.

بسیاری از جوامع – از جمله شهر ساراسوتا قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و هولمز ساحل – به تصویب رسید اجباری, ماسک, احکام برای مبارزه با ویروس و بسته برخی از سواحل در طول تعطیلات آخر هفته.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

این چشم انداز مثبت در عفونت کروناویروس است پر کردن تخت بیمارستان در سراسر کشور. ساراسوتا بیمارستان یادبود به حال 61 COVID-19 بيمار در روز جمعه بیشتر از شیوع آغاز شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>