ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان شکستن رکورد برای coronavirus موارد

وجود دارد 106 جدید COVID-19 مورد تایید در ساراسوتا در روز پنج شنبه نزدیک به دو بخش قبلی رکورد 60 مورد تایید شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان دوباره تنظیم پرونده برای تعدادی از کروناویروس جدید مورد تایید در یک روز.

وجود دارد 106 مورد جدید تایید در ساراسوتا از روز پنج شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت آمار منتشر شده در جمعه. که نزدیک به دو بخش قبلی رکورد 60 مورد تایید شنبه.

گاو دریایی شهرستان تا به حال 166 مورد تایید از روز پنج شنبه با شکستن رکورد 137 مورد تایید شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فلوریدا گزارش شده حدود 9,000 موارد جدید جمعه, شکستن رکورد قبلی.

فزاینده تعداد coronavirus عفونت درخواست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دولت به ممنوعیت نوشیدن در کافه دوباره در روز جمعه. میله بازگشایی این ماه پس از بسته بودن به مدت دو ماه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

در منع مصرف الکل در میله دولت عقب بازگشایی تلاش برای اولین بار.

فشار برای اجرای جدید بهداشت عمومی اقدامات در حال رشد بوده است به عنوان دولت — و شهرستان ها — به طور منظم و روزانه تنظیم پرونده های جدید کروناویروس عفونت.

تعدادی از فلوریدا شهرها و استان ها از جمله هولمز ساحل در جزیره ماریا آنا را تصویب مقررات جدید که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در برخی از تنظیمات عمومی. DeSantis مقاومت کرده است یک ایالت ماسک سفارش.

در گاو دریایی شهرستان 10 درصد از کسانی که مصرف coronavirus آزمون طی هفت روز باید آزمایش مثبت در حالی که تست مثبت رای در ساراسوتا کانتی 7 درصد بیش از مدت زمان است که.

هر دو شهرستان شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد نتایج آزمون گزارش روز شنبه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>