ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان روزانه تنظیم پرونده برای coronavirus موارد

فلوریدا نیز مجموعه ای دیگر از ایالت رکورد جدید موارد با بیش از 4000 گزارش در یک روز برای اولین بار.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که 45 جدید کروناویروس موارد تایید شده در ساراسوتا کانتی روز قبل و 128 در گاو دریایی شهرستان هر دو روز تنها سوابق.

فلوریدا بوده است مخربی سوابق روزانه تعداد coronavirus موارد و بنابراین دوباره شنبه با بیش از 4000 موارد گزارش شده در یک روز برای اولین بار.

داده ها نشان می دهد ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان هستند بدون استثنا به ایالت افزایش موارد است.

128 مورد تایید در گاو دریایی شهرستان جمعه است به مراتب بالاتر از رکورد قبلی 74 مجموعه در روز پنج شنبه. 45 مورد تایید در ساراسوتا کانتی جمعه ضربان رکورد 41 مجموعه در مارس 13.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان نیز یک هفته رکورد این هفته برای موارد جدید و هر دو در حال دیدن رای مثبت آزمون را افزایش دهد.

گاو دریایی شهرستان رای مثبت آزمون بیش از شش روز شده است 9.4% در مقایسه با 3.9% هفته قبل از. ساراسوتا کانتی را تست مثبت نرخ رفت و از 1.5 درصد در هفته گذشته به 4.6 درصد بیش از شش روز است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به دنبال سرکوب نگرانی در مورد فلوریدا رو به رشد شیوع روز جمعه با اشاره به در یک کنفرانس مطبوعاتی که بسیاری از کسانی که پیمانکاری این ویروس در حال حاضر در حال کوچکتر و کمتر احتمال دارد که دچار عوارض شدید.

متوسط سن کسانی که تست مثبت در هفته های اخیر کاهش یافته است به طور قابل توجهی ایالتی و محلی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فرماندار گفت: قبلا در این هفته است که او نمی خواهد عقبگرد فلوریدا بازگشایی تلاش است. او همچنین نمی خواهید به نیاز به ماسک به فرسوده در سطح ایالت.

برخی از فلوریدا شهرها و استان ها باید برقرار ماسک مورد نیاز, اگر چه, و شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin لمس در موضوع اخیر COVID-19 روز رسانی.

“اگر ما می خواهیم به نگه داشتن اقتصاد و بهداشت عمومی وضعیت در حالت ریکاوری مردم باید در حفظ و پوشیدن و اگر شما شروع به پوشیدن محافظ ماسک صورت در اطراف دیگران” Barwin نوشت. “ما در حال یادگیری به عنوان ما به اما برای سلامت و واقعیت های اقتصادی ضروری است که همه ما مانند رفتار بزرگسالان, بزرگسالان مسئول که مراقبت در مورد هر یک از دیگر. آن را واقعا خوب است و به یک معنا از جامعه است. ما واقعا نمی خواهید به دولت مردمی الزامی و اجرای ماسک قوانین فراموش کنیم؟”

شده اند وجود دارد 1,786 coronavirus موارد گزارش شده در گاو دریایی شهرستان پس از وقوع شروع با 246 بستری شدن در بیمارستان و 126 مرگ و میر. شد 10 بیشتر بستری شدن در بیمارستان و 11 مرگ و میر بیشتر از ژوئن 13.

شده اند وجود دارد 926 coronavirus موارد گزارش شده در ساراسوتا کانتی با 180 بستری شدن در بیمارستان و 94 مرگ و میر. وجود دارد 10 بیشتر بستری شدن در بیمارستان و سه مرگ و میر بیشتر از ژوئن 13.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>