ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان دادگاه کارمندان مجبور به دراز کردن ترکیب 78 کارکنان

Coronavirus همه گیر و کاهش شدید در دادگاه جریمه و هزینه ها را وادار کارمندان’ دفاتر در گاو دریایی و ساراسوتا شهرستان به شدت کاهش کارکنان

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است walloped شرکت های خصوصی بودجه بحران است و در حال حاضر هدف قرار دادن بخش عمومی در منشی دادگاه دفاتر در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

دفاتر در هر دو گاو دریایی و ساراسوتا که روند و فایل دادگاه شهرستان سوابق مجبور شدند برای از بین بردن یک ترکیب 78 کارکنان از منشی دادگاه خدمات.

این می تواند تاثیر فوری در دادگاه مدنی رسیدگی و هر دو شهرستان دفاتر توانایی برای پاسخ به سوالات.

این بیماری همه گیر است ویران دادگاه طرف ساراسوتا کارمند دفتر $8.2 میلیون بودجه می آید که در درجه اول از پرداخت جریمه و پر هزینه است.

Sarasota County Clerk کارن عجله گفت: دفتر درآمد قطع شده توسط $2.8 میلیون از شروع COVID-19.

شهرستان قطع شده است 52 از آن 163 منشی دادگاه کارکنان. بیست و سه شغل حذف شدند و بقیه هم درگیر زود هنگام بازنشستگی و یا از کار نقل و انتقال به موقعیت به کمک این شهرستان آماده به مراحل فدرال بودجه اضطراری.

در گاو دریایی شهرستان coronavirus همه گیر کوبیده شده است 52 درصد از کارمند 6.1 میلیون دلار بودجه است. بیست از کارمند 221 کارکنان اجازه رفتن. این شهرستان کند همچنین است نه پر کردن شش موقعیت های خالی.

فرشته Colonneso این Manatee County Clerk گفت: این تاثیر در دفتر او مهم خواهد بود و بسیاری از خدمات ضروری ممکن است با تاخیر.

این خدمات شامل محافظ دستورات برای قربانیان خشونت های خانگی و آسیب پذیر سالمندان و دیگر توابع کلیدی برای حفظ محرمانه بودن در دادگاه رسیدگی و حفاظت از ایمنی عمومی Colonneso گفت.

بودجه معمای

اخراج در ساراسوتا کانتی ناشی از کروناویروس ها بیش از دو برابر کارکنان از دست رفته در سال 2009 پس از دولت شروع به گرفتن یک تکه از ضبط بلامعارض اوراق قرضه, هزینه های دادگاه و جریمه های مدنی در میان سایر هزینه ها از طریق کمک های مالی فرمول کشیده تا زمانی که قانونگذاران به دنبال راه هایی را برای از دست دادن میلیاردها دلار در فروش مالیات بر درآمد حاصل از رکود بزرگ.

در شروع این بیماری همه گیر در این سال کمتر از مردم در جاده ها رانندگی که کاهش تعداد عمران ترافیک استنادهای — یک منبع درآمد برای county clerk دفاتر. علاوه بر این کمتر پرونده های مدنی واصل شد در دادگاه شهرستان و فلوریدا در حال رشد بیکاری ساخته شده آن را سخت تر برای پرداخت جریمه ها و هزینه های.

ایالت کارمند سیستم مبتنی بر در تالاهاسی — گفته است که گلدان از پول است که همه کارمندان شیب را گرفته است 60 میلیون دلار رسید و دستور داد county کارمندان برای شروع پیرایش بودجه.

قانون کارمند دفاتر مجاز به نگه داشتن بودجه در ذخیره و تا حد زیادی عمل در یک ماه به ماه بر اساس.

این باعث می شود 67 کارمند دفاتر در فلوریدا بسیار مستعد ابتلا به بودجه بی ثباتی که وجود دارد غیر منتظره رکود در اقتصاد گفت: Jason Harrell, مدیر قانونگذاری و امور عمومی با دادگاه فلوریدا کارمندان و Comptrollers.

برخی از کارمند دفاتر نهاد furloughs و اخراج گفت: Harrell. کارمندان انتظار می رود نزدیک به 17 درصد از دفاتر خود را در سراسر کشور به طور موقت.

این تعطیلی می تواند یک دفتر شعبه بسته شدن و یا از آن می تواند کل دفتر بسته برای یک یا دو روز در هفته Harrell گفت.

قانون تنها راه برای کارمند دفاتر برای جلوگیری از چنین کاهش به کارکنان و خدمات است که از طریق برخی از نوع اضطراری بودجه توسط فرماندار یا نماینده مجلس.

در کوتاه مدت کارمند دفاتر در فلوریدا به امید دریافت کمک از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای مقابله با کاهش بودجه به عنوان خدمات محدود هستند و با توجه به همه گیر Harrell گفت. در دراز مدت دادگاه فلوریدا کارمندان و Comptrollers کار خواهد کرد برای پیدا کردن یک ثبات بیشتر بودجه حل شده است.

بزرگترین تاثیر در ساراسوتا کانتی خواهد بود که کارمند توانایی پاسخگویی به تلفن, سوالات گفت عجله.

“مردم در تماس با این دفتر زیرا آنها هیچ جای دیگری برای رفتن گفت:” عجله. “ما تا به حذف افرادی که جواب دادن به تلفن. این یک معامله بزرگ است.”

مدنی دادگاه نیز نهفته چون از کارکنان محدودیت. از آنجا که این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث ساراسوتا منشی تنها به دریافت خدمات ضروری در فرد (بسیاری از خدمات دیگر هستند یا آنلاین انجام می شود و یا از طریق پست) آن را بعید است که دفاتر محلی را مجبور به زود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de