ساراسوتا و گاو دریایی pantries غذایی نمی تواند همگام با افزایش نیاز

شهرداران’ خوراک گرسنه برنامه شاهد افزایش تقاضا با توجه به COVID-19 همه گیر

دیرین گرسنگی برنامه در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان چهره شیب کاهش در کمک های مالی و درخواست برای کمک به نگه داشتن آن 25 غذایی pantries نگردند لازم تامین مواد غذایی برای کمک به جوامع محروم ضربه سخت COVID-19 همه گیر و بحران بیکاری.

شهرداران’ خوراک گرسنه برنامه ائتلافی از سازمان های غیر انتفاعی و درایوهای مواد غذایی در سراسر این دو کشور نمی تواند نگه داشتن سرعت با این مواد غذایی افزایش تقاضا و عرضه مواد غذایی کمبود برای کمک به کسانی که نیاز دارند در سراسر شهرستانهای این سازمان روز پنجشنبه اعلام کرد.

“ما نه فقط یک تعطیلات روز شکرگزاری سازمان فراهم می کند که وعده های غذایی تعطیلات” گفت: مدیر اجرایی اسکات Biehler.

33-year-old غیر انتفاعی است که شناخته شده ترین آن گسترده سالانه درایوهای مواد غذایی در طول تعطیلات. در ماه های پاییز و زمستان بیشتر از 20 کلیساها و مواد غذایی درایوهای خیط و پیت کردن با کمک های مالی.

مرتبط: کمک های غذایی سازمان های غیر انتفاعی مبارزه با کاهش داوطلبان کمک های مالی

“اما عموم مردم تمایل به فراموش کردن ما از طریق بقیه سال” Biehler گفت.

ابتدا در اواسط ماه مارس در اوایل تلاطم گیر شهرداران’ خوراک گرسنه برنامه و دیگر سازمان منطقه شاهد یک افزایش شدید در تقاضا برای مواد غذایی است. به عنوان coronavirus ناشی از رکود اقتصادی و بحران بیکاری راکد شده است که بسیاری از سازمان های عضو کلیساها و درایوهای مواد غذایی به طور کامل از مواد غذایی و نومیدانه در نیاز به کمک های پولی و, فروشگاه مواد غذایی, کارت های هدیه و یا مواد غذایی.

همه ادیان بانک مواد غذایی اصلی توزیع کننده مواد غذایی در ساراسوتا کانتی دارای شرایط سخت که بسیاری از کوچکتر pantries در منطقه را برآورده نمی. همه ادیان نیز نیاز اعضای خود را به محل سفارشات به صورت فله چیزی عملا غیر ممکن است با توجه به محدودیت فضا Biehler گفت. بیشتر تکیه بر کوچکتر مواد غذایی کمک های مالی و پولی هدیه.

در هفته های آینده Biehler شمارش snowbirds که تاخیر در سفر خانه و ممکن است هنوز هم با توجه به چیزی برای انجام با مواد غذایی خود را pantries.

غیر انتفاعی و دیگران در منطقه هستند و در اغلب نیاز به کمک های مالی از گوشت و پروتئین های دیگر, او گفت:.

تاسیس در سال 1987 توسط Adkins شهرداران’ خوراک گرسنه برنامه در اصل عمل به تغذیه نیازمند در طول فصل تعطیلات. از آن زمان به بعد سازمان یافته و در حال حاضر انجام درایوهای مواد غذایی به انبار منطقه pantries همراه با توزیع مواد غذایی کارت های هدیه. در طول سال شهرداران’ خوراک گرسنه است که با حمایت مالی و نه شهرداران از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان جمع آوری شده بیش از 600 تن مواد غذایی و 3.6 میلیون در کارت های هدیه.

به کمک و یا برای پیدا کردن یک شربت خانه, دیدار غیر انتفاعی و وب سایت در MayorsFeedTheHungry.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>