ساراسوتا-برادنتون فرودگاه می افزاید: پروازهای جدید

JetBlue, خطوط هوایی آمریکا و مرزی شرکت های هواپیمایی در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی اضافه شده سرویس به مقصد که آنها ارائه نمی دهد قبل از COVID-19.

به عنوان گردشگری شروع به چکه بازگشت به ساراسوتا-گاو دریایی محلی فرودگاه اضافه شده است برخی از مسیرهای جدید است که منعکس کننده که در آن بازدید کنندگان می آیند.

سه نفر از فرودگاه دیرین حامل اضافه شده سرویس به مقصد که آنها ارائه نمی دهد قبل از COVID-19.

JetBlue گفت: این امر اضافه کردن بدون توقف خدمات به Newark, New Jersey, شروع Aug. 6, American Airlines, آغاز خواهد شد, خدمات به نیویورک در فرودگاه لاگاردیا جولای 11 و Frontier Airlines به تازگی اعلام کرد جدید بدون توقف پروازها به Chicago o’hare International Airport, فرودگاه روز دوشنبه گفت:.

هیچ یک از این راه ها وجود داشته از کسانی که حامل قبل از COVID-19.

ریک فلوت دارای صدای زیر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فرودگاه گفت که به نظر می رسد مانند مردم زندگی می کنند که در نزدیکی شهرهای بزرگ علاقه مند به سفر به کوچکتر شهرهای ساحل.

“این یک پدیده جالب را ببینید که چگونه واکنش در ترافیک مؤثر است فرودگاه ها در سراسر کشور” گفت: فلوت دارای صدای زیر. “مردم از شهرهای بزرگ به نظر می رسد ترجیح می دهند سفر به کوچکتر شهر ساحلی مناطق رفت و آمد مکرر مانند ساراسوتا/برادنتون آنها به عنوان مکان ایده آل برای با خیال راحت و به راحتی فاصله اجتماعی در حالی که تعطیلات یا گذراندن وقت با خانواده است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

فعالیت های است که به آرامی در حال بازگشت به فرودگاه که مثل بقیه از صنعت گردشگری تا به حال یک رابطه جنسی خشن زن و شوهر از ماه. فقط 9,742 مسافران سفر از طریق این فرودگاه در ماه آوریل است. در ماه مه 39,988 مسافران در آمد از طریق بهبود است اما هنوز هم پایین 75 درصد نسبت به مارس 2019.

هنوز شرکت های هواپیمایی ادامه به پیر راه. JetBlue در حال حاضر فراهم می کند خدمات به نیویورک John F. Kennedy International Airport فصلی و خدمات به Boston Logan International Airport. آمریکا برای بازگرداندن خدمات به فیلادلفیا جولای 3 و خدمات به دالاس/فورت ورث و واشنگتن خواهد بود جولای 7.

مرزی آغاز پرواز مسافران به کلیولند و شیکاگو دوباره در ژوئن 6 و به آغاز طرح خدمات به سینسیناتی و شیکاگو جولای 4. خطوط هوایی دلتا همچنین اضافه شده یک سوم روزانه پرواز به آتلانتا و یک چهارم جولای آغاز خواهد شد 2.

Allegiant Air, فرودگاه, بزرگترین حامل خود ادامه خواهد داد و به پرواز حداقل دو بار در هفته به 13 مقصد از جمله بالتیمور سینسیناتی کلیولند, St. Louis, Grand Rapids, Knoxville, Richmond, Asheville, Pittsburgh, Indianapolis, Harrisburg, کلمب و سیراکیوز.

در ماه اوت Allegiant سر گرفته خواهد شد خدمات به Allentown, Nashville, Des Moines, سنگ چخماق, Fort Wayne و راکفورد. هواپیمایی متحده ادامه خواهد داد به ارائه خدمات به شیکاگو.

ساراسوتا-برادنتون همچنان مطابق با افزایش مایع شیوه از جمله پلاستیک سپر ضد عفونی کننده دست در ایستگاه, اجتماعی, نشانگر فاصله و در صورت پوشش مورد نیاز برای کارکنان. فرودگاه نیز افزایش آن مربوط به فراشی کارکنان گفت: فلوت دارای صدای زیر.

“ما هیجان زده است که ما شیوه های درمانی همراه با افزايش پرواز انتخاب را فراهم می کند یک فرصت برای کمک به اقتصاد محلی ما در پای خود را در یک تسریع شیوه” گفت: فلوت دارای صدای زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>