ساراسوتا-برادنتون فرودگاه می شود $23M در مراقبت قانون بودجه

فرودگاه را دریافت خواهد کرد بیش از 23 میلیون دلار در بودجه را از طریق مراقبت عمل می کنند.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

به عنوان مسافرت هوایی در سراسر ایالات متحده می آید به توقف screeching به دلیل COVID-19 دولت فدرال ارائه شده است $10 میلیارد دلار برای کمک به این کشور و فرودگاه ها و ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی یکی از دریافت کنندگان.

فرودگاه محلی را دریافت خواهد کرد بیش از 23 میلیون دلار در بودجه را از طریق مراقبت در عمل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ادامه عملیات جایگزین درآمد از دست رفته و برای پرداخت هزینه های سرمایه, با توجه به U. s. اداره حمل و نقل است.

ریک فلوت دارای صدای زیر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی گفت: پول یک امداد به فرودگاه از یک عملیات نبوده است.

“این به ما می دهد بسیاری از اطمینان و گریز همانطور که ما حرکت رو به جلو است. ما زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر” او گفت:. در کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید بود در تماس با او در مورد بودجه گفت: فلوت دارای صدای زیر.

فرودگاه عملیاتی بودجه برای این سال مالی مبلغ 20 میلیون فلوت دارای صدای زیر گفت. آن را شامل نمی شود و پروژه های سرمایه ای که بسیاری از آنها ادامه دارد. اما پول پتانسیل به فرودگاه است که از دست دادن حدود 1.5 میلیون در هر ماه از طریق COVID-19 بحران است.

دیگر فرودگاه های محلی را نیز دریافت مراقبت های عمل پول است. پونتا گوردا فرودگاه است تقریبا 24 میلیون دلار فرودگاه بین المللی تمپا است $81 میلیون و ونیز فرودگاه شهری است $69,000.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

ساراسوتا-برادنتون هیچ بدهی و حدود 19 میلیون دلار در ذخایر فلوت دارای صدای زیر گفت. مراقبت بودجه می تواند دو برابر آن است.

“ما همچنان به نگاه ما هزینه و قطع هر کجا که ما می توانیم اما این پول می تواند برای چند سال, در صورت نیاز,” او گفت:.

شرکت های هواپیمایی باید قطع خدمات نجوم به دلیل COVID-19. Allegiant Air, بزرگترین حامل در ساراسوتا-برادنتون گفت که این پیش بینی خدمات برش در آوریل و مه توسط 80 ٪ تا 90٪.

پرواز از مراکز مانند آتلانتا هنوز هم پس از رسیدن به ساراسوتا-Bradenton, فلوت دارای صدای زیر گفت. اما تعداد کمی از مردم هستند که در آن پرواز.

این تضاد فقط از دو ماه پیش زمانی که ترافیک مسافر در این فرودگاه افزایش 54%. تا ماه مارس زمانی که ترافیک پایین بود 23 درصد ترافیک مسافری فرودگاه در حال رشد بود به مدت 24 ماه.

در حال حاضر وجود دارد به سختی هر کسی در ترمینال.

“این تقریبا خالی” گفت: فلوت دارای صدای زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de