ساراسوتا-برادنتون ترافیک فرودگاه تا 54 درصد در ماه فوریه

فرودگاه ترافیک مسافری است اما coronavirus می کند که پایین ترین فرودگاه جمهور و مدیر عامل شرکت گفت.

زیر یک ماه دیگر از نمایی رشد ترافیک مسافری در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی, فرودگاه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: عمده ترافیک مسافری را افزایش می دهد, احتمال کاهش سرعت به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

ترافیک مسافر در فرودگاه محلی شد تا 54 درصد در فوریه نسبت به ماه مشابه سال قبل با توجه به داده ها از فرودگاه ارائه سه شنبه. ترافیک نیز تا 54 درصد برای دو ماه اول سال 2020 با 458,204 مسافران با استفاده از این فرودگاه در ماه های ژانویه و فوریه.

ریک فلوت دارای صدای زیر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فرودگاه گفت که افزایش ترافیک مسافری تا به حال به انجام بسیاری با 14 مقصد جدید که اضافه شده بیش از سال گذشته است. آن را 24 ماه متوالی از رشد ترافیک مسافری در ساراسوتا-Bradenton, او گفت:.

فلوت دارای صدای زیر گفت که او فکر می کند coronavirus نگرانی در مورد ویروس است که باعث COVID-19, احتمال کاهش سرعت فرودگاه را رول در ماه های آینده.

“من فکر می کنم, آن را قطعا رفتن به تاثیر داشته باشد. من فکر می کنم از طریق سه ماهه اول سال از جمله ماه های مارس و آوریل ما را هنوز هم حفظ شماره های خوب. من هم معتقدم ما خواهد بود تا فراتر از آن باید چیزهایی بدتر” او گفت:. “اما نه به اندازه ما که اگر این تا به حال رخ داده است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

شرکت های هواپیمایی مانند JetBlue و ایالات متحده هواپیمایی اعلام کرده اند کاهش در خدمات خود را به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس رشد در ایالات متحده و در سراسر جهان است. فلوت دارای صدای زیر گفت: او را آگاه از این سرویس تغییرات اما نه چیزی شنیده ساراسوتا-برادنتون خاص.

“من مطمئن هستم که تاثیر خواهد گذاشت آیا آن را کاهش مستقیم در پرواز به اینجا و یا فندک بار به عنوان عوامل مردم قطع در سفر,” او گفت:. “من به طور کامل انتظار آن خواهد شد برخی از تاثیر مگر اینکه آن را پاک می کند تا به سرعت.”

خارج از coronavirus ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی دستخوش خدمات عمده گسترش بیش از دو سال گذشته. آن آغاز شده در مارس 2018 زمانی که Allegiant Air در زمان خاموش برای اولین بار در فرودگاه با سه مقصد است. Allegiant در حال حاضر ارائه می دهد 21 مسیرهای در ساراسوتا-برادنتون ساخت این فرودگاه بزرگترین حامل.

Allegiant موفقیت منجر به بسط خدمات از خطوط هوایی آمریکا و ایران و ورود جدید حامل مانند Frontier Airlines و خورشید در کشور شرکت های هواپیمایی. این فرودگاه در حال حاضر نه شرکت های هواپیمایی خدمت 38 مقصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>