ساراسوتا کسب و کار انطباق با ماسک

برای برخی از ساراسوتا رستوران ها یک ماسک نیاز ندارد ،

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در ساراسوتا-گاو دریایی, Reyna را Taqueria خواسته است تا هر کسی که وارد به پوشیدن ماسک.

آن را یک نیاز برای مشتریان که می آیند برای خود takeout غذا در رستوران خاموش کردن و برای تحویل درایور خدمات مانند نیش تیم ملی چه کسی خواهد آمد انتخاب کنید تا سفارشات و آنها را رها کردن در مشتریان درب خانه.

هنگامی که رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی در ظرفیت محدود آن را یک نیاز برای نشستن پایین مهمانان — به جز زمانی که وعده غذایی می رسد ،

بنابراین یک فرمان از شهر ساراسوتا نیاز به همه در داخل محدوده شهر به پوشیدن ماسک محافظ بر روی چهره خود را در فضاهای عمومی واقعا تغییر هر چیزی برای یک و نیم سال از کسب و کار در شمال Beneva جاده در ساراسوتا عوام خرید پلازا.

هنوز Gino Calleja که صاحب رینا را با شوهر و خواهر او گفت که مدیریت این است که نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی همه چیز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

“در حال حاضر که این حکم جدید را تصویب کرده است و ما آنها را آگاه آن را اجباری,” او گفت:. “اگر آنها با پوشیدن ماسک, ما آنها را به یکی. این که چگونه ما در حال انجام بخشی از ما.”

رستوران دیگر در داخل محدوده شهر گفت: همین که یک ماسک نیاز ندارد یک تغییر بزرگ به عنوان آنها بوده است و نیاز مردم به پوشیدن صورت پوشش برای مدتی.

هنوز فرمان است به احتمال زیاد به تغییر حداقل زیبایی از ساراسوتا زندگی به عنوان طولانی به عنوان آن را در جای خود دیدن به عنوان بسیاری از مرکز شهر رستوران و بار, کاربران بوده و پرش هر دو ماسک و اجتماعی فاصله. همه شما باید انجام دهید این است راه رفتن پایین خیابان اصلی هر شب از هفته برای دیدن آنچه که من صحبت کردن در مورد.

تا مطمئن شوید که وجود دارد یک نوار زیادی از مردم در سراسر کشور که کاملا آجیل در صرف پیشنهاد که آنها باید نیاز به پوشیدن پوشش صورت که اگر شما از من بپرسید این است که قیمت های کوچک به پرداخت با توجه به کسانی که از ما خواندن این میان بیش از 128,000 آمریکایی که درگذشت از coronavirus تا کنون (از جمعه بعد از ظهر).

خوشبختانه صاحبان رستوران گفت: ساراسوتا کاربران شده اند درک تر از برخی از آخرین ویدئو ویروسی احساس.

زیگفرید رستوران در فرویتویلل جاده در نزدیکی عقاب خیابان بسته است دوشنبه و سه شنبه اما روز چهارشنبه بعد ماسک فرمان لگد در هر کسی که در آمد و شد با پوشیدن یک صاحب رنه زیمرمن گفت. زیمرمن صاحب زیگفرید را با همسرش, کیم.

قبل از اینکه اکثر مردم در آینده با ماسک — حدود 90% — زیمرمن گفت. اما در روز چهارشنبه این بود که همه.

“اگر وجود دارد رفتن به یک مهمان در آینده با پوشیدن یک ماسک ما قطعا رفتن به چیزی می گویند,” او گفت:. “ما می خواهیم به پیروی از قوانین. ما خوشحال هستیم که ما می توانیم باز باشد.”

رافائل Perrier صاحب Capo قهوه و گفت که او فکر می کند کسب و کار خود را یکی از اولین در منطقه به نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک.

“من نه یک دانشمند. من نمی توانم به شما بگویم اگر آن را کمک و یا اگر آن را من نمی دانم. اما زمانی که من در ساخت یک خانه استخدام من کسی که یک سازنده به آن را انجام دهد و من معتقدم که در آنها” او گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

شهر فرمان می کند همه چیز را آسان تر برای Capo در راه Perrier گفت: از آنجا که در حال حاضر کسب و کار باید دولت های محلی و حمایت از آنها را. این شهر فرمان و مشابه به تصویب رسید پنج شنبه توسط شهر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید باعث نقض مدنی جرم است که می تواند منجر به جریمه و اگر چه دولت های محلی به وضوح به دنبال کمک از صاحبان کسب و کار برای فشار به مردم به پوشیدن ماسک.

Calleja از رینا را گفت: آن را به ویژه مهم است برای کسب و کار به انجام هر کاری که آنها می توانند در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دلیل دیگر خاموش خواهد بود کاملا ویرانگر است. او تخمین می زند که رینا را نمی تواند زنده ماندن طولانی تر از شش ماه به-به تنها, حتی اگر آنها دریافت کمک دولت در اولین رفتن در اطراف.

موارد خونتان در فلوریدا در سطوح بالاتر نسبت به قبل از اولیه خاموش کردن. ما در حال حاضر یک ملی نقطه داغ مانند نیویورک شد و در آغاز این چیز. من می دانم چرا که مادر من در منطقه سه کشور یاد من در هر روز است.

ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به جلوگیری از گسترش.

شما می توانید همه شما می خواهید در مورد “آزادی شخصی” و “این انتخاب من” اما واقعیت این است که این بی سابقه بار.

چگونه می تواند ما انتظار می رود تعداد موارد به پایین اگر ما نمی اجتماعی فاصله نمی پوشیدن ماسک و همچنان به جمع آوری با دوستان و غریبه کامل?

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

آن را سخت به روند همه چیز که در جریان است به خصوص برای کسانی از ما که به اندازه کافی خوش شانس به در نمی شود شخصا تحت تاثیر این بیماری است اما گاهی اوقات ما باید به فکر می کنم در خارج از خودمان و دنبال در تصویر بزرگ. این همه در مورد ما.

کسانی که فشار برای بازگشایی باید در نظر بگیرید که باز کردن کسب و کار بیش از حد به سرعت و تنها به بستن دوباره آنها را به عنوان موارد سنبله بدون امید زیادی برای دومین نجات دولت می تواند ناخن در تابوت برای بسیاری از آنها است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما ساراسوتا-گاو دریایی, رستوران, اخبار

شاید ناراحت کننده به پوشیدن ماسک, اما واقعیت این است که بسیاری از رستوران کارگران انجام شده است که پس از یک روز به نفع نگه داشتن خود را — و شما مشتری امن.

زیگفرید شده است که نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک از زمان شروع این بیماری همه گیر زیمرمن گفت که در حالی که ناراحت کننده برای برخی از کارکنان او فکر می کند هنوز هم درست انجام.

“من یک کامیون مواد غذایی به عنوان یک پس از آن می شود واقعا گرم اما این که چگونه در آن است,” او گفت:.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>