شهرستان ساراسوتا نامزدها آمار مجازی بحث مرحله

نامزدهای رقابت برای شهرستان ساراسوتا کمیسیون مناطق 2 و 3 ضربه شروع آنچه که انتظار می رود به یک انتخابات رقابتی فصل

ساراسوتا — بعد از کمیسر شهر برای ساراسوتا در مناطق 2 و 3 را نمی خواهد کار برای نزدیک به پنج ماه است. هنوز هم آن را هرگز خیلی زود به ایجاد یک تصور خوب به همین دلیل است که نه از نامزدها در زمان مجازی مرحله در چند هفته گذشته به تعریف خود را دارند.

در دو انجمن مجازی میزبانی شده توسط آرگوس پایه و اساس و به طور مشترک با حمایت مرکز شهر ساراسوتا داد و مرکز شهر ساراسوتا مشاع انجمن بحث چند تم پدید آمده در آغاز از آنچه که انتظار می رود به یک انتخابات رقابتی فصل است. انتخابات نیز پتانسیل را دارد که علت عمده گردش مالی کمیسیون شهرستان در ماه نوامبر.

سه نامزد رقابت برای معاون شهردار Shelli Freeland ادی منطقه 3 صندلی; همه آنها به نظر می رسد نسبت به شهرستان, مدیر تام Barwin و به طور کلی حمایت از یکی دیگر از قوی شهردار رفراندوم.

مرتبط: طرح دعوی در دادگاه مدعی شهرستان ساراسوتا مدیر را شکست سوابق قانون

در منطقه 2 پنج نامزد در حال تلاش برای سرنگون کردن وقت لیز Mathslice و حملات روزافزون به بی اعتبار سابق ساراسوتا کانتی کمیسر جو Barbetta. Barbetta که چپ های هیئت شهرستان در سال 2014 با توجه به محدودیت مدت بود به زودی پس از شنود گذاشته به عنوان یک مشاور برای Benderson پارک انجمن موقعیت او هنوز هم نگه می دارد.

نامزدهای چند تلاش کرده اند رنگ او را به عنوان یک “توسعه دهنده نامزد” در بخشی به دلیل اولیه اش تاییدیه از فعلی و سابق شهرستان کمیسیون و عضو هیئت مدیره مدرسه.

منطقه 1 وقت ویلی شاو مواجه است اولین بار چلنجر Kyle Battie, یک تلویزیون محلی میزبان. وجود دارد هیچ برنامه ریزی شده بحث برای این مسابقه که روز جمعه.

هر کمیسیون انتخاب می توانید انتظار به صورت خرید اینترنتی از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی خواهد شد و باید به حساب با کاهش جریان درآمد. رهبران آینده نیز باید تصمیم بگیرید که جهت مقیاس بزرگ و گران قیمت شهر پروژه از جمله نوسازی عظیم تاریخی بابی جونز, زمین گلف, بودجه 53 هکتار خلیج پروژه و پیاده سازی این شهر برای اولین بار طرح جامع حمل و نقل.

آینده ای مبهم برای پروژه ؟

ساراسوتا باید از یک طرح پیشنهادی حفاظت اسایش بیش از بخشهایی از بابی جونز بازسازی گفت: Dan Clermont منطقه 3 نامزد و آرلینگتون پارک اقامت.

رهبران شهر در فوریه رای دادند در یک پیکربندی جدید که تاکید بیشتری بر ویژگی های طبیعی و حفاظت از محیط زیست اسایش است که تعیین بابی جونز سایت به پارک.

“این روابط در آینده رهبران شهر برای استفاده از این زمین” کلرمون گفت که همچنین به نظر می رسد به سوال اعتبار برای پرداخت در مقیاس بزرگ تاریخی ،

وکیل اریک Arroyo همچنین منطقه 3 نامزد حمایت از حفاظت اسایش اما پیشنهاد لیزینگ بازسازی دونالد راس البته به یک شرکت خصوصی برای $1 برای رسیدگی به عملیات.

در اوایل این سال در این شهر و شهرستان به توافق مشترک بودجه توافق است که می تواند هدایت بیش از 200 میلیون دلار در مالیات بر درآمد به سمت توسعه مجدد از 53 هکتار از bayfront زمین در مرکز شهر ساراسوتا. مالیات بر افزایش تامین مالی مدل قطاری بخشی از افزایش در شهر و شهرستان اموال مالیات بر درآمد در این منطقه برای کمک به پرداخت هزینه برای این پروژه است.

منطقه 2 نامزد Terry Turner سابق کمیسر شهر و استاد امور مالی خواست احتیاط گفت که اگر ارزش ملک دچار رکود این توافق را مالیات دهندگان در قلاب.

این شهر نیز نزدیک شدن به پایان اولین طرح جامع حمل و نقل. دوبله ساراسوتا در حرکت تاکید قرار داده است در ایجاد حالت های مختلف حمل و نقل با تاکید سنگین بر پیاده روی و دوچرخه سواری.

راب اعطای غیر انتفاعی مدیر امور مالی که در حال اجرا است برای, District 3, دارای امید بالا برای این پروژه است. اعطای اما گفت که او احساس می کرد که قطع از بقیه شهرستان ها است. چند پیشنهاد پروژه های گنجانده شده در این طرح اجازه می دهد مردم را به آمدن و رفتن به شهر موثر است.

“این خواهد بود که به چالش کشیدن برای پیاده سازی و راه اندازی در یک زمان هنگامی که ما با بسیاری از چالش های دیگر” گرانت گفت.

میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل با صدای تلپ افتادن و شهرستان امور مالی

نامزدها در منطقه 2 lambasted کمیسیون تصمیم به نگه داشتن میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل بسته برای نزدیک به یک ماه پس از ساراسوتا کانتی لغو محدودیت های اعمال شده در تمام منطقه دیگر سواحل. که تصمیم به تاخیر, به منظور کمک به محدود کردن گسترش coronavirus شد مخل به کسب و کار بسیاری از سنت Armands دایره که تکیه بر ساحل حمایت از نزدیکی لیدو. چند کسب و کار و رستوران ها مجبور شدند به نزدیک است.

کسب و کار اجرایی دان پترسون گفت که او با انگیزه برای اجرا به صورت منطقه 2 به دلیل چگونه این شهرستان به کار گرفته بازگشایی میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل.

“این تبدیل به یک ‘نه’ شهرستان که دارای شهرت بد و به نظر می رسد به کار در برابر کسب و کار” پترسون گفت.

وال استریت جانباز جری ولز گفت که از آن خواهد شد یک مدت زمان طولانی برای سنت Armands و ساراسوتا در کسب و کار برای جستن به عقب از اقتصادی انشعابات آن تصمیم است.

“هنگامی که درآمد از دست رفته یک بار در هتل از دست می دهد و یک شب آن را از دست می دهد و آن شب برای همیشه” ولز گفت.

Mathslice آن وقت مقابله که به او رای دادند و دو بار به بازگشایی میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل و گفت که اگر “شما تا به حال شده است در کمیسیون و رای به باز کردن آن, آن را هنوز هم خواهد از دست داده اند.”

Mathslice در ادامه به دفاع از ساراسوتا در پاسخ به COVID-19 و آینده آن کمبود بودجه گفت: این شهرستان در حال حاضر نگاه $2.8 میلیون نفر در کاهش و نسبت به کار اضافی اقدامات صرفه جویی در هزینه. شهر او گفت: منابع را به کمک به آن را دریافت از طریق بعد از چهار تا پنج ماه و با اشاره به بالا اخیر bond رتبه بندی.

ترنر گفت که اوراق قرضه آژانس های نرخ اوراق قرضه برای یک هزینه و یک شطرنجی تاریخ است. ترنر همچنین گفت: این شهرستان آماده است بودجه خود را برای آینده.

تاجر مارتین هاید در حال اجرا در منطقه 2 است با انتقاد از این شهر هزینه برای سال.

“شما نمی توانید صرف حساب پس انداز خود را هنگامی که شما مشکلات طولانی مدت و سیستماتیک” او گفت:.

در منطقه 3 نامزد فروم ارریو گفت که در حالی که شهر خود را گسترش داده نیروی انسانی خدمات بهبود یافته است برای ساکنان. به نام او برای 6 درصد کاهش در تمام بخش ها به جز اجرای قانون است. کسانی که تلاش او گفت: به مبلغ 3 میلیون دلار صرفه جویی در.

کلرمون به نام برای پروژه های بزرگ به متوقف شد در حالی که این شهر مدیریت بودجه خود را.

تنش ها و اخراج شهرستان مدیر ؟

این کمیسیون در سال های اخیر بوده است و با تقسیم تنش اغلب نوظهور به فریاد مسابقات بین انتخاب رهبران و کارکنان شهرستان.

“هنگامی که شما را به پنج narcissists مبارزه با هوا آن را برای رفتن به یک بد نتیجه” هاید گفت.

هاید کرده است با حضور در تقریبا در هر شهر در جلسه کمیسیون برای چهار سال گذشته اغلب سرزنش کردن مسئولان شهرستان و یا توهین کمیسیون به طور مستقیم. او به نظر می رسید به اذعان خود brashness.

“من آن را بهتر ؟ به احتمال زیاد نه” هاید گفت.

Barbetta گفت: این کمیسیون باید متوقف بازیگری مانند “دانش آموزان.”

“این است که بیشتر ناکارآمد (شهر کمیسیون) من تا کنون دیده ام” Barbetta گفت. “عمل آنها مانند بچه ها گاهی اوقات … عمومی سزاوار بهتر است.”

در حالی که جدا کردن تنش بین هر پنج کمیسیون وجود داشته برای سال Barbetta با اشاره به شهرستان های اخیر انتقال به جلسات مجازی.

در ماه آوریل تنها جن Ahearn-کخ مراسم شهردار و یک تعداد انگشت شماری از کارکنان شهرستان با حضور در جلسات در تالار شهر. زمانی که کمیسر هاگن برودی اصرار بر نشان دادن Ahearn-کخ رد درخواست خود را برای حضور در فرد در یک داغدار ایمیل.

روز بعد هنگامی که برودی نشان داد تا در تالار شهر این دو کمیسیون را صرف تقریبا یک ساعت در نظر گرفتن jabs در یکی دیگر و تیراندازی در مقامات شهرستان که با حضور طریق تلفنی. دو کمیسیون همچنان به مشاجره پس از. در ماه مه آن را بیش از مدنیت و بود که مجاز به صحبت در جلسات.

Mathslice به عنوان شهر تشریفاتی شهردار از سال 2018 2019. در میان چیزهای دیگر شهردار مسئول در حال اجرا جلسات. در حالی که او در راس Mathslice هفته گذشته گفت که او تا به حال همیشه سعی کردم به مطمئن شوید که کمیسیون و حال زمان کافی برای پاسخ به سئوالات.

Mathslice نیز تا حد زیادی باقی مانده صمیمی و محترمانه از دیگر کمیسیون در جلسات حتی زمانی که یک کمیسیون به نام حرکت او ساخته شده “یک نژادپرست قصد” در طول یک فشار در ماه مارس به حرکت می کند یک میزبان از شهرستان و کارکنان ادارات به نیوزیلند.

“هر کس باید قادر به موافق یا مخالف و نه بی ادب و تند و زننده در مورد آن” Mathslice گفت: در این فروم.

در بررسی عملکرد شهرستان, مدیر چندین نامزد برای منطقه 3 به نظر می رسد نسبت به تام Barwin.

کلرمون تا به حال قوی ترین کلمات برای Barwin با اشاره به آنچه او گفته بود یک چیز ساییده رابطه بین کسب و کار و هنر جامعه در سال های اخیر است.

با سه کرسی برای انتخابات و بالقوه برای یک “کامل گردش مالی وجود دارد ممکن است سوال در مورد موقعیت خود را,” او گفت:.

ارریو معتقد است که این شهرستان از مدیر گرفته شده بیش از حد قدرت بیش از این قسمت در زمان انتخاب رهبری است.

“او اثرات سیاست شاید کمی بیش از حد” آرویو گفت.

ارریو گفت که Barwin نفوذ در سیاست خواهد بود کاهش می یابد با شهردار. اگر اجرا ارریو می خواهم برای دیدن یک مرحله به مرحله در روش.

“ما نیاز به کسی برای نمایندگی مردم تمام وقت و همچنین می داند که عملکرد داخلی از شهر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>