Sarsota روشن است به virutal جلسات در تلاش برای کمک به تسهیل اجتماعی فاصله برای مبارزه با گسترش coronavirus

ساراسوتا — کمیسر شهر هاگن برودی می خواهد یک صندلی در افتا در تالار شهر در روز دوشنبه ،

شهردار دارای ایده های مختلف: “آن است که من ترجیح قوی دلایل آشکار است که کمیسر برودی حضور نداشت روز دوشنبه شهرستان جلسه کمیسیون در فرد” گفت: شهردار جن Ahearn-کخ نوشت: کمیسیون در یک ایمیل در روز جمعه.

“این یک فینال درخواست به او لطفا تماس بگیرید به جلسه دیگر کمیسیون به توافق. این است که به سادگی یک سوال از ایمنی و بهداشت,” او گفت:.

پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ماه مارس به حالت تعلیق مورد نیاز است که نهادهای دولتی محلی در فرد ساراسوتا و دیگر دولت های محلی تا حد زیادی به روشن تلفنی و یا جلسات مجازی. تلاش برای کمک به تسهیل اجتماعی فاصله برای مبارزه با گسترش coronavirus.

ساراسوتا مقامات, اما, اند گرفته شده رسمی اقدام در محدود کردن آن کمیسیون می تواند و نمی تواند حضور در جلسات عمومی. Ahearn-کخ اصرار دارد که آنها را انجام داد.

در آخرین جلسه کمیسیون در مارس 16, کمیسیون به اجماع رسیده به تعلیق مشورتی جلسات هیئت مدیره با توجه به شهر ،

Ahearn-کخ تنها کمیسر به نشستن در افتا در تالار شهر به صورت یک کارگاه آموزشی در اوایل این ماه. Ahearn-کخ که رهبری در این جلسه به بحث در مورد این شهر استراتژی برای پاسخ به COVID-19 شد flanked توسط دو نفر از مسئولان شهرستان نشسته و چند صندلی دور. کمیسیون تحت قانون دولت نمی تواند رسمی اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی.

برودی بلافاصله پاسخ به یک تماس تلفنی و پیام متنی را درخواست دهید.

هنوز هم اگر برودی یک انتخاب رسمی اصرار بر حضور او را نشسته در جدول که در آن اعضای آدرس عمومی کمیسیون برای “اطمینان از حداقل CDC انطباق و حداکثر فاصله ممکن است,” او گفت:.

Ahearn-کخ برنامه ای را به این موضوع در روز دوشنبه به طور منظم جلسه کمیسیون.

“من به او نفع شک به عنوان دلایل خود را باید بدجور قانع کننده به طور بالقوه قرار دادن دیگران زندگی می کند در معرض خطر” Ahearn-کخ گفت. “بدون گرفتن بیش از حد شخصی ما اعضای خانواده که بخشی از جمعیت آسیب پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de