شهرستان ساراسوتا کمیسیون می خواهید قانونگذاران ایالتی به دانستن جایی که آنها ایستاده در بحث لایحه جدید کالج بخشی از دانشگاه فلوریدا

ساراسوتا — شهرستان ساراسوتا کمیسیون در نظر گرفته خواهد شد در روز دوشنبه که آیا به ارسال نامه ای به قانونگذاران دولت که محکوم بحث برانگیز تلاش فلوریدا مقننه برای از بین بردن مستقل وضعیت جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا در دانشگاه ایالتی سیستم.

کمیسیون مارس اکسپرس “مخالفت شدید” در این لایحه که پاک نهایی کمیته مجلس در روز سه شنبه, با توجه به پیش نویس یک نامه خطاب به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سنا رئیس جمهور لایحه Galvano و مجلس خوزه الیوا.

“ما قاطعانه مخالفت تحکیم جدید دانشگاه به دولت دیگر سیستم دانشگاه و حمایت خود را ادامه داد و استقلال” نوشت: شهردار جن Ahearn-کخ که امضا این نامه است.

نامه آمد به درخواست کمیساریای هاگن برودی. شهرستان کمیسیون را در نظر بگیرید ارسال نامه در آن به طور منظم کمیسیون در تالار شهر در روز دوشنبه ،

کالج, واقع در شهر ساراسوتا “ارائه می دهد یک چالش فردی هنرهای لیبرال آموزش و پرورش” نامه است. بسیاری از آن دانشجویان و فارغ التحصیلان “نمی توانست حتی به کالج جدید اگر آن را یک ماهواره پردیس گسترده تر سیستم دولتی.”

“از نظر ما روشن است مدرسه استقلال است به طور مستقیم وابسته به آن فرهنگ منحصر به فرد و موفقیت” گفت: Ahearn-Koch.

این لایحه مواجه شده است و قابل توجهی مخالفت نمایندگان مجلس با, دانش آموزان و مقامات بسیاری از آنها شکایت دارند که یک لایحه از جمله اهمیت به موسسات و جوامع درگیر بود که این ماجرا را از طریق در اواخر جلسه قانونی با محدود ورودی.

در حالی که مذاکرات قانونگذاران مانده اند آرام در مورد این لایحه این هفته رهبران جمهوری خواه در هر دو مجلس نمایندگان و سنا ابراز حمایت در گذشته است.

DeSantis به خبرنگاران گفت: هفته گذشته در تالاهاسی که در حالی که او است نه حمایت از این حرکت او “باز” به بحث در مورد برنامه های است که می تواند صرفه جویی در پول برای دولت است.

Galvano گفت که او می خواهد به بحث در مورد این ادغام حتی به عنوان دانشگاه رهبران و قانونگذاران از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان افزایش نگرانی ها در مورد کمبود داده ها و زمان به دامپزشک این طرح است.

الیوا رد نگرانی های ابراز شده در هفته گذشته توسط دانشجویان جدید و حمایت تحکیم نشان می دهد که قانونگذاران دولت به دنبال آن هستید را برای دانش آموزان با تضمین کالج خورده به یکی از دانشگاه فلوریدا و یکی از دانشگاه ها در دولت است. او افزود که شکل نهایی این لایحه می تواند شامل امتیازات مانند ارائه یک فاز در دوره.

هر دو مدارس قبلا زیر چتر از دانشگاه فلوریدای جنوبی. پس از خروج از USF شهرستان رهبران می گویند که جدید است “یکی از بالاترین رتبه و بهترین و با ارزش در دانشگاههای کشور است.”

اینکه آن را تحت بزرگتر دانشگاه “باعث خواهد شد آن را به از دست دادن خاص خود هویت و خود را رتبه بندی” رهبران شهر گفت.

اطلاعات از سرویس خبری فلوریدا و فلوریدا سیاست مورد استفاده قرار گرفت در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de