ساراسوتا constituional افسران unopposed برای مدت بعدی

بحث redistricting و تک-منطقه رای گیری ایجاد فتنه برای شهرستان کمیسیون نژاد.

ساراسوتا — ساراسوتا کانتی سرپرست از انتخابات ران Turner, منشی دادگاه مدار کارن عجله و تقویم اموال لایحه Furst — همه جمهوری خواهان و Sarasota County Tax Collector باربارا فورد-Coates, یک, دموکرات, همه برنده مدت دیگری در جمعه زمانی که هیچ رقبا جلو آمد توسط noon مهلت.

ساراسوتا کانتی قضات دیوید Denkin و Dana Marie خزه بودند unopposed به عنوان 12th قضایی منطقه وقت مدافع لری اگر یک جمهوری خواه است.

در 12 منطقه قضایی دادستان نژاد, مناظره اد برادسکی یک جمهوری خواه واجد شرایط خواهد شد و در صورت لیزا Chittaro در بازار اولیه و سپس حزب دموکرات بتسی جوان که واجد شرایط unopposed در انتخابات عمومی ،

صندلی برای ساراسوتا کانتی کمیسیون کرسی در مناطق 1, 3 و 5 در رای گیری پس از یک تصمیم بحث برانگیز به redistrict شهرستان قبل از سال 2020 سرشماری. که تصمیم در شهرستان رای دهندگان تصمیم به اجرای تک-عضو منطقه برای هیئت مدیره.

در منطقه 1 وقت جمهوری خواه مایک مورن را مایک هاچینسون در اولیه با برنده مجموعه را در, حزب دموکرات, Mark E. Pienkos در انتخابات عمومی ،

در District 3, وقت نانسی Detert او را دیدم صندلی از دست دادن بخشی از شمال بندر و به دست آوردن بخشی از ونیز و چهره نورث پورت دموکرات Cory هاچینسون در انتخابات عمومی ،

در منطقه 5 خواهان ران Cutsinger و کریس هنکس خواهد شد و مربع خاموش در یک اولیه و سپس چهره دموکرات آلیس سفید در انتخابات عمومی در پیشنهاد خود را برای موفقیت حزب جمهوری خواه چارلز Hines که نامیده می شد ،

جمهوری خواهان Kurt Hoffman and Paul W. سرخس را در یک اولیه برای موفقیت کلانتر تام شوالیه از هیچ حزب دموکرات ظ.

در شهرستان ساراسوتا کمیسیون District 1, وقت ویلی چارلز شاو را کایل اسکات Battie هر دو واجد شرایط.

در District 2, وقت لیز Mathslice واجد شرایط و به صورت پنج مخالفان: جو Barbetta مارتین هاید دونالد Patterson, Terry Turner و جری مایکل چاه.

در District 3, Erik J. Arroyo, Daniel A. کلرمونت و رابرت لیندن گرانت همه واجد شرایط در تلاش برای موفقیت Shelli Freeland ادی.

منطقه 1 مسابقه خواهد بود تصمیم گرفت در Aug. 18 با دو رای-اهل عمل در مناطق 2 و 3 رو در Nov. 3

در مجلس قانونگذاری ایالتی نژادها خواهان جیم بوید و جان منش Housman هر دو واجد شرایط در ایالت فلوریدا در سنای منطقه 21 مسابقه به جای گذاشت رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano و به صورت خاموش در اولیه با برنده رو دموکرات آماندا لینتون در ماه نوامبر.

در ایالت فلوریدا در ایالت منطقه 23 مسابقه وقت جمهوری خواه جو Gruters دموکرات کاترین نورمن و غیر وابسته به حزب candidae رابرت کاپلان همه واجد شرایط برای شرکت در انتخابات عمومی رای گیری در ماه نوامبر.

در ایالت فلوریدا در کنگره منطقه 70 مسابقه چهار دموکرات Keisha بل میشل Grimsley علامت الیور و میشل K. Rayner, همه واجد شرایط اولیه برای یک رواناب به جای Wengay نیوتن که تصمیم به اجرای یک Pinellas County کمیسیون صندلی.

یک جمهوری خواه شارون اهل ذکر شده بود اما نه به عنوان فعال واجد شرایط در فلوریدا وزارت امور خارجه وب سایت.

در منطقه 71 نژاد رییس جمهوری خواهد رابینسون و دموکرات اندی Mele روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در انتخابات عمومی ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

در ایالت فلوریدا در کنگره منطقه 72 نژاد دموکرات دریک Buckman واجد شرایط در پیشنهاد خود را برای جایگزینی دموکرات مارگارت خوب است. سه جمهوری خواهان دانا Barcomb فیونا مک فارلند و جیسون میلر همه واجد شرایط اولیه است.

در منطقه 73 نژاد رییس جمهوری تامی گرگوری و دموکرات رقیب دیوید ریوز Fairey خواهد شد و مربع خاموش در ماه نوامبر.

در منطقه 74 وقت جمهوریخواه جیمز بوکانان از آمریکا تشکر. Vern بوکانان را دموکرات لیزا Stortstrom.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>