نامزدهای رقابت برای یک ساراسوتا کانتی صندلی پوشش جنوبی ترین منطقه به ایراد نظرات خود را در توسعه اقتصادی

ساراسوتا کانتی — بدون ضربه زدن درب هیچ خانه احزاب هیچ بحث و یا تاون هال نشست. چگونه در مورد زوم?

که در آن نامزد رقابت برای یک صندلی را پوشش می دهد که این منازعات منطقه ساراسوتا کانتی درگیر در توسعه اقتصادی در اوایل این ماه.

مجازی نامزد انجمن حمایت شده توسط نرم افزار-کسب و کار آرگوس بنیاد متمرکز تقریبا به طور کامل بر مسائل اقتصادی و شهرستان را بازیابی پس از COVID-19. این اولین بار بود که سه نامزد — دو جمهوری خواهان و دموکرات — شرکت در یک فروم با هم.

نامزدها به احتمال زیاد به ارث یکی از بدترین اقتصادهای در تاریخ است. آنها نیز در مواجهه با, چگونه بهترین برای کمک به هزاران نفر از منطقه کسب و کار است که یا تا به حال به نزدیک و یا به طور قابل توجهی مقیاس خدمات به دلیل coronavirus.

واضح و روشن وجود دارد اختلاف نظر در بسیاری از مسائل — شروع با چگونه به jumpstart اقتصاد و اجتماعی فاصله اقدامات برداشته می شوند.

برای حزب جمهوری خواه Christopher هنکس یک شهرستان نورث پورت کمیسر به این معنی بازگشت با قدرت تجدید نسبت به گردشگری ورزشی و تشویق بیشتر سرمایه گذاری در ورزش, جاذبه های. که همچنین بدان معنی ساده تاثیر هزینه های آرامش بخش غیر ضروری از کار برکنار شده و یا اجازه برنامه های کاربردی.

“ما نیاز به تمرکز به شدت بر روی آن و آن را برای سرمایه گذاران گفت:” هنکس. “وجود دارد یک تن از فضا برای این حق در حال حاضر در جنوب شهرستان.”

جمهوری خواه ران Cutsinger گفت: او را به حمایت از کاهش هزینه مجوز ساخت و beefing تا شهرستان مجوز وزارت.

دموکرات آلیس سفید فکر شهرستان بود در مسیر هنگامی که آن را به تصویب $4.3 میلیون وام کسب و کار کوچک برنامه. دراز مدت در این شهرستان می تواند در حمایت از یک “طعم ساراسوتا کانتی” جشنواره به نمایش گذاشتن مساحت رستوران ها, او گفت:.

جمهوری خواه نامزد یوسف ماسون غایب بود.

ساراسوتا کانتی مثل بقیه از فلوریدا در حال رشد است. اما نامزد متفاوت در دست زدن به آن.

سفید و دیرین زیست گفت: در حال حاضر نرخ رشد پایدار نیست از لحاظ اقتصادی و یا سازگار با محیط زیست.

“همانطور که ما از بازیابی COVID ما می توانیم یکی دیگر از تابستان جزر و مد قرمز” سفید گفت.

Cutslinger گفت که حمایت برنامه ریزی شده مخلوط توسعه جوامع است که افزایش walkability با کالا و خدمات است.

“من می خواهم برای دیدن ما حرکت به دور از خانه های تک خانواری و مراکز تجاری در سراسر شهر” Cutslinger گفت.

برای Hanks, شهرستان نیاز به نشان می دهد “انعطاف پذیری” و قرار دادن لوله کشی و اینترنت زیرساخت در خط مقدم.

به تازگی ساراسوتا کانتی کمیسیون توافق به تاخیر حداقل یک سال یک رفراندوم عمومی رهبری برای انتخابات ماه نوامبر رای گیری در پیشنهادی بهداشت روان منطقه ویژه مالیات آن را به اتفاق آرا پشتیبانی شده در ژانویه. هیئت مدیره تصمیم رانده شد تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

Cutsinger معتقد است آن است که قرار دادن همه پرسی در مکث بود که کار درست را انجام دهید. اگر چه او به طور کلی کمک به بهداشت روانی سازمان ایجاد بخش مالیات است که راه را اشتباه رفتن است.

سفید گفت که او با پشتیبانی ویژه بخش مالیات اما می خواهم این شهرستان برای قرار دادن تمرکز بیشتر بر پیشگیری اولیه برای درمان و نه آنچه که او به نام “توقف-شکاف رویکرد از دادن آتش سوزی.”

Cutsinger, هنکس و میسون را در طول Aug. 18 اولیه انتخابات. برنده خواهد بود در برابر حفره دار سفید در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im