سابق استاد راهنما با ساراسوتا کانتی است واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا او از کار اخراج شد به گزارش مشکوک به کودک آزاری توسط دو Sarasota County sheriff نمایندگان.

ساراسوتا — سرپرست سابق با ساراسوتا کانتی است واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا او از کار اخراج شد به گزارش مشکوک به کودک آزاری توسط دو Sarasota County sheriff نمایندگان.

دزیره Abelson مشغول به کار در اطفال ارزیابی مرکز که زیر سن قانونی متهم رزرو پردازش و انگشت نگاری. در دسامبر سال 2018 دو نمایندگان به ارمغان آورد یک 16 ساله به مرکز. او مشخصه لنگش او لب کبود.

با یک حکم برای پرش دادگاه در باتری و grand theft اتهامات دختر بود در حال اجرا از مقامات هنگامی که او smacked به نرده های چوبی پست. هنگامی که بسر برده نمایندگان ناودان چهره او در تیم ملی, ماشین کشیده او را با مو و گفت: “آنچه شما می رویم به در مورد آن” دختر ادعا.

نمایندگان نیز حاضر به او را به بیمارستان اصرار به کارکنان پزشکی که او دراز کشیده بود و صدمه دیده است نیست با توجه به سوء شکایت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

هنگامی که یک همکار مطلع Abelson از ادعاهای او بلافاصله گزارش آن را به دختر مدافع و افسر عفو مشروط. او همچنین کارگردانی همکار خود به تماس با دولت مرکزی سوء استفاده از خط تلفن.

Abelson اخراج شد او بسیار شیفت بعدی.

او می گوید: او سرپرست Alana مونگ اندرز و سرزنش او برای گزارش اتهامات.

Alana Monge دختر جفری Monge که در خدمت به عنوان ساراسوتا کانتی هشتم کلانتر از سال 1985 از طریق 2001.

“من فقط نمی کنم آن را به حق” Abelson گفت. “من همیشه کار می کرد با بچه ها بودند که درگیر در سیستم عدالت در برخی از راه … من هیچ کار اشتباهی انجام داد.”

از طریق کار خود را Abelson شد چه نام اجباری گزارشگر خاص مشاغل مورد نیاز تحت قانون فلوریدا به گزارش مشکوک به کودک آزاری و یا غفلت. این موقعیت شامل معلمان و مددکاران اجتماعی اجرای قانون و قضات است.

دختر گفت: کارکنان در مرکز ارزیابی نمایندگان بود “کتک و ضرب و شتم” او سپس به دنبال توجه پزشکی.

تا به حال Abelson گزارش نشده است و به اتهامات او می تواند با آن مواجه شده اند یک سوم درجه جنایت مجازات تا پنج سال در زندان است.

اما سه ساعت بعد از دسامبر 2018 حادثه Alana Monge به نام به فریاد در Abelson برای راه او به کار گرفته شده در این شکایت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Alana Monge خواستار Abelson ملاقات در فرد پس دوشنبه روز بعد او برنامه ریزی شده بود برای کار. بر او ورود Abelson شد بلافاصله اخراج و گفت: آن بود که او گزارش شده به اتهام سوء استفاده از کودکان توسط نمایندگان.

Alana Monge به عنوان معاون ارشد دادگاه مدیر در تاریخ 12th قضایی دادگاه مدار که در آن او نظارت برنامه های مختلف از جمله نوجوانان مرکز ارزیابی. او در پاسخ به تماس. 12th مدار دادگاه تا به حال هیچ نظر.

“دزیره انجام شد کار او گفت:” Abelson وکیل نیکلاس Castellano. “او گزارش اتهام کودک آزاری و اخراج شد برای آن است.”

“در حال حاضر دزیره را (سابق) همکاران کار در یک محیط که در آن آنها باید نگران شغل خود را اگر آنها گزارش اتهامات کودک آزاری,” او گفت:. “و من فکر می کنم پدر و مادر در ساراسوتا کانتی در حال حاضر دلیلی برای نگرانی است.”

ساراسوتا کانتی استخدام Abelson به عنوان یک مسئول پرونده در سال 2016 و ترویج به او برای ارشد مورد کارگر نیست ، سپتامبر 2018 او راه خود را به یک نقش نظارتی.

او هرگز تنبیه در کار و یا داده شده چیزی جز عملکرد مثبت بررسی است.

اما از آنجا که او به عنوان یک “در را کارمند” شهرستان است اصرار آن می تواند آتش او را در هر زمان بدون دلیل خاصی.

یک سخنگوی ساراسوتا کانتی کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی.

در آن دادگاه پاسخ این شهرستان را تکذیب کرد اکثر اتهامات و گفت: آن را به حال هیچ دانش از دیگران است.

Kaitlyn پرز سخنگوی ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر نیز کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

پرز تایید کرد که 16 ساله دستگیر شد Dec. 13 و که متهم صدمه دیده بود در حال اجرا را به یک قطب به عنوان او در تلاش برای فرار از نمایندگان. اما بازداشت شد و مستند به عنوان معمول و بدون استفاده از زور شده است.

دستگیری استشهاد به ذکر است که متهم به نظر نمی رسد به طور جدی مجروح شده و آن را تنها در زندان است که آن دختر است که دو قطبی رنج می برد و از كمبود شروع خواستار توجه پزشکی پرز گفت.

او گفت: زندان فرمانده بررسی اتهامات علیه نمایندگان. او به این نتیجه رسیدند ادعاهای بی اساس بودند پس از بررسی مصرف تصویری و گزارش های مختلف.

پرونده در دادگاه فدرال در تمپا در دسامبر 2019, Abelson به طرح دعوی مدعی ساراسوتا کانتی نقض قانون استاندارد نمایشگاه کار و فلوریدا خبرچین عمل می کنند. کت و شلوار و گفت: Abelson شلیک شد غیر قانونی تلافی.

این پرونده دستور داده شد به میانجیگری اما هر دو طرف قادر به توافق بر سر قطعنامه. آن را در حال حاضر میله میله برای یک محاکمه با حضور هیئت منصفه, برنامه ریزی برای سال آینده است.

پس او شلیک Abelson رفته است به کار برای وزارت فلوریدا کودکان و خانواده ها به عنوان یک کودک محافظ محقق در ساراسوتا. کار جدید است که برای کمک به بررسی انواع کودک آزاری حوادث او می گوید: او از کار اخراج شده توسط این شهرستان برای گزارش.

او به دنبال خسارت برای عدم پرداخت اضافه کاری و حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im