ساراسوتا کانتی رهبران تکرار موضع برابر الزامی ماسک صورت

ساراسوتا کانتی کمیسیون دوباره تأیید اهمیت پوشیدن ماسک اما مقاومت در برابر countywide سفارش

ساراسوتا کانتی — ساراسوتا کانتی کمیسر مسیحی زیگلر پریدند در ماشین و سوار کردن خیابان اصلی در مرکز شهر ساراسوتا در شنبه eyeing پیاده در پیاده رو.

نیمی از آنها را ذکر نمی شد با پوشیدن یک ماسک با وجود اجباری فرمان توسط شهر ساراسوتا سفارش آنها را به انجام این کار.

در چهارشنبه زیگلر تعجب با صدای بلند در هیئت مدیره جلسه ای در مرکز شهر شهرستان ساختمان اداری در مورد نقطه از چنین اجباری فرمان.

اگر آن را نمی تواند اجرا او گفت: چرا آن ؟

زیگلر بود که در میان چند مقامات منتخب به دو کردن که چرا آنها مردد به موسسه فرمان که نیاز شهرستان 434,000 ساکنان به پوشیدن ماسک ،

این می آید پس از نصب, تلاش, توسط مقامات بهداشت عمومی و رهبران در ساراسوتا بیمارستان یادبود ترغیب جامعه به پوشیدن ماسک در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

هفته گذشته رهبران در ساراسوتا یادبود بیمارستان گذراند یک نامه مشترک گفت: در قسمت: “تا زمانی که ما یک واکسن یا درمان با پوشیدن یک ماسک و حفظ 6 فوت فاصله از دیگران در بهترین ابزار ما برای مقابله با گسترش یابد.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

از امضاء کنندگان این نامه شامل جیمز Fiorica بیمارستان افسر ارشد پزشکی; و مانوئل Gordillo, مدیر پزشکی SMH به عفونت پیشگیری و کنترل است.

نزدیک به نیمی از COVID-19 بيمار آلوده می شوند توسط افرادی که هیچ نشانه ای ندارند و درک نمی کنند آنها باید این ویروس در مطالعات نشان داده شده است.

نیز وجود دارد گسترده علمی و پزشکی اجماع که پارچه ماسک صورت سود پوشنده لباس و جمعیت است.

در حالی که تنها برخی از ماسک های پزشکی می توانید فیلتر کوچک ذرات ویروسی پارچه و فولاد ماسک می تواند کمک به جلوگیری قطرات ساطع شده از صحبت سرفه و عطسه و کاهش احتمال از یک فرد آلوده دیگر حفاظت از جوامع نمایی.

شهرستان رهبران ترجیح می دهند به ترک تصمیم به افراد یک موضع رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نیز گرفته است. انجام در غیر این صورت خواهد بود که انتقال بار از فردی به دولت گفتند.

“حس مشترک به من می گوید که با پوشیدن یک ماسک باعث می شود تفاوت گفت:” کمیسیون چارلز Hines.

اما اطلاعات در مورد اینکه آیا آنها را اجباری کمک می کند تا کاهش میزان COVID-19 عفونت هنوز قطعی کافی به موسسه اجباری, ماسک, سفارش, Hines گفت.

Hines با اشاره به Osceola County, یکی از اولین موسسه اجباری ماسک فرمان در دولت است.

“من نمی بینیم و آن را” Hines گفت. “من می بینم که ما در حال تطبیق آنها (در COVID-19 عفونت) و آنها را” اجباری ماسک فرمان” گفت: Hines.

شهر ساراسوتا یکی از بالاترین COVID-19 میزان عفونت در شهرستان است. در حالی که Hines آن را پذیرفته بود و به احتمال زیاد خیلی زود به تعیین اینکه آیا اجباری ماسک فرمان موثر بود, او به نظر می رسد به سوال اثربخشی سفارش. Hines همچنین به نظر می رسد علاقه مند در بازبینی این موضوع در چند هفته.

“من فکر می کنم جامعه ما شده است واقعا خوب است در پوشیدن ماسک زمانی که آنها در خارج از خانه گفت:” چاک هنری یک افسر بهداشت برای وزارت بهداشت ساراسوتا. “بله کسانی هستند که حاضر به انجام این کار است. اما همان چیزی که اتفاق می افتد در هر جامعه است که چرا شما داده است که به نظر نمی آید بسیار متفاوت بدون در نظر گرفتن مردم با پوشیدن ماسک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>