ساراسوتا کانتی باعث پیشرفت در بی ریج آب گیاه

ساراسوتا کانتی آغاز شده ساخت و ساز در یک پروژه است که به طور چشمگیری ارتقا معیوب تصفيه خانه فاضلاب شرق بزرگراه میان ایالتی 75 سرزنش برای ریختن میلیون ها گالن آب آلوده

ساراسوتا کانتی آغاز شده ساخت و ساز در یک پروژه است که به طور چشمگیری ارتقا معیوب تصفيه خانه فاضلاب شرق بزرگراه میان ایالتی 75 سرزنش برای ریختن میلیون ها گالن آب آلوده و به طور بالقوه کمک به منطقه مشکلات کیفیت آب برای سال.

پروژه ارتقاء 12 میلیون گالن در هر روز بی ریج آب مرکز درمان در Lorraine جاده ای به 18 میلیون گالن پیشرفته مرکز درمان.

این تحول است که در حال حاضر افزایش یافته فاضلاب هزینه برای مشتریان در unincorporated ساراسوتا کانتی را به طور قابل توجهی کاهش نیتروژن و فسفر در آب تصفیه شده — دو کلید آلاینده های است که می تواند سوخت مضر رشد جلبک ها در آبراه.

این پروژه برآورد هزینه $157 میلیون و انتظار به پایان خواهد رسید در پایان سال 2025 است.

نورد به پروژه چند پیشرفت های دیگر از جمله حفاری دو آبخوان چاه شارژ است که به جای آب زیرزمینی مصرف شده و کمک می کند تا با کاهش نفوذ آب شور به آبخوان.

مرتبط: پیش نمایش از راهکار برای سالم آب در ساراسوتا

این سیستم تزریق پساب تصفيه یا “آب اصلاح شده” — با به اندازه کافی فاضلاب فیلتر اسپری در چمن اما نه برای نوشیدن — 1,700 پا به زمین. این اصلاح آب فیلتر شده است به طور طبیعی در طول زمان مقامات می گویند.

این نیز کمک خواهد کرد که جلوگیری از نشت از تسهیلات اصلاح سازی تالاب در طول فصل بارانی. در ماه اوت یک موج بارش باران های سیل ریخته بیش از 38 میلیون گالن از آب اصلاح شده از یک برکه سرشار در بی ریج تسهیلات.

“این یک ابزار بسیار مفید برای ما به استفاده از” گفت: Mike Mylett این شهرستان آب و برق و مدیر.

فشار برای به روز رسانی تصفيه فاضلاب به دنبال مداوم مشکلات آلودگی که باعث شد گروه های زیست محیطی به شکایت این شهرستان برای آزادسازی بیش از 800 میلیون گالن فاضلاب تصفيه شده از سال 2013 با وجود مقامات آگاهی وجود دارد که نیاز به افزایش ظرفیت ذخیره سازی در بی ریج احیای تسهیلات.

مربوط: فاضلاب بحران در ایالت فلوریدا

آن را نیز از یک رضایت منظور اعمال شده توسط وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست است که می تواند جریمه در شهرستان است.

ارتقاء به بی ریج مرکز شهرستان بزرگترین فاضلاب تسهیلات نیز شامل تبدیل تسهیلات به پیشرفته فاضلاب. انتظار این است که این تا حد زیادی کاهش میزان مواد مغذی مانند نیتروژن و فسفر — یک حرکت county منتقدان در مورد این مسئله به مدت طولانی به دنبال. خلبان آزمایش انتظار ها به پایان رسید در این پاییز.

رفع مشکل اما نمی شود ارزان است.

فاضلاب هزینه از 5 ٪ در سال برای مدت پنج سال به علاوه ماهانه “کیفیت آب هزینه” $1 در هر واحد مسکونی در حال پرداخت هزینه است. برای یک خانوار پرداخت بیش از 45 دلار در ماه است که به نمایندگی از 30 ٪ افزایش به $58.50 در 2024.

“من می دانم که $157 میلیون برای تلفن های موبایل مانند یک فصل مقدار پول گفت:” Mylett. “اما این رفتار یک مقدار زیادی از آب و حذف بسیاری از نیتروژن از سیستم است.”

این شهرستان به منظور تعيين نرخ آب و کمیسیون در حال انتظار برای بررسی و بالقوه آنها را تنظیم و در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>