ساراسوتا کانتی ارزش ملک بیش از پیش از رکود اقتصادی بالا

ارزش اموال برآورد امیدوار کننده هستند اما هنوز خیلی زود به بگویید که چه تاثیر coronavirus و deflating اقتصاد را در بازار داشته باشند

ساراسوتا کانتی “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” در چه محلی خواهد شد که به صرف سال آینده بر اساس مالیات بر درآمد — یک شاخص قابل اعتماد از ساخت و ساز شروع می شود و ارزش بازار نشان می دهد در مجموع ارزش اموال ارزیابی برای شهرستان است که بیش از آن قبل از رکود بزرگ ،

یک 2019 اولیه countywide ارزش $65.141 میلیارد بیش رکورد $62.633 میلیارد دلار در سال 2007 — قبل از سقوط نزدیک به 10 میلیارد دلار در سال بعد. ارزش ملک کف در سال 2012 در $39.130 میلیارد دلار قبل از آغاز مداوم هفت سال صعود.

این آخرین آمار و ارقام یک عکس در زمانی که تنها منعکس کننده وضعیت بازار املاک در Jan. 1. برآورد تا قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در فلوریدا و بقیه ایالات متحده و همچنین متعاقب آن بحران اقتصادی به عنوان فروشگاه های کسب و کار و تولید تعطیل برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

آن را خیلی زود به بگویید که دقیقا چه تاثیر coronavirus و deflating اقتصاد را باید در ارزش املاک رفتن به جلو.

“افزایش کمتر از آن شده است در سال گذشته گفت:” برایان Loughrey رئیس معاون ساراسوتا کانتی ارزیاب لایحه Furst. “اما در دهه گذشته این است که بالاترین ارزش های ما تا کنون بوده است.”

این تخمین ها در حال عرضه شده توسط املاک شهرستان وبزرگترین’ دفاتر به عنوان مورد نیاز توسط قانون دولت برای دولتها به منظور استفاده در بودجه محاسبات برای سال مالی آغاز می شود که این سقوط. ادامه افزایش ارزش ملک در سال گذشته نشان می دهد که حداقل برای آینده سال مالی محلی مالیات مقامات انتظار می رود درآمد بیشتر بدون افزایش نرخ مالیات. دقیق تر آمار و ارقام خواهد آمد ژوئیه 1.

در گاو دریایی شهرستان که در آن گسترش سریع در داخل و اطراف مرتع پرورش احشام لیکوود تا به سرعت بازیابی از رکود بزرگ, ارزیابی, ارزش باید دوباره پیشی گرفته و قبل از رکود اقتصادی آمار و ارقام. در این سال برآورد می آید به $55.430 میلیارد 4.9% از 2019. 2012 دیدم یک کم از 30 میلیارد دلار.

ساراسوتا کانتی را برآورد ارزش ملک افزایش تقریبا 5 درصد بیش از سال گذشته با نورث پورت ساخت و ساز ارزش پیشی گرفته است که دیگر شهرداری. این افزایش اضافی است که با توجه به بالونی ساخت و ساز ارزش بالای افزایش ارزش املاک.

“به عبارت دیگر حتی اگر هیچ ساخت و ساز جدید به ارزش ملک هنوز هم می شده اند تا” Loughrey گفت.

آن را خیلی زود به بگویید که آیا county مالیات دهندگان می توانید انتظار یک آسانسور در ارزیابی ارزش خود را از خانه های فردی — و به طور بالقوه بالاتر لایحه مالیات. بیشتر شماره های خاص در دسترس نخواهد بود تا مرداد. دولت مالیات مقامات نیز باید تصمیم بگیرید که آیا به درآمد اضافی از افزایش ارزش بدون جبران کاهش در اموال نرخ مالیات شناخته شده به عنوان یک “عقبگرد” رای دادن. مقامات را مجبور به در نظر گرفتن تاثیر مالیات بالاتر بر روی هزاران نفر از ساکنان که از دست داده اند شغل خود را در میان همه گیر.

صاحبان اموال به زودی قادر خواهد بود به نگاه جدید خود را ارزیابی, در شهرستان, وب سایت sc-pa.com. اکثر دولت های محلی خود را کامل بودجه و برگزاری جلسات عمومی در آنها در ماه سپتامبر با بودجه جدید سال شروع Oct. 1.

Coronavirus همه گیر نیز ساخته شده است آن را به طور فزاینده ای دشوار برای دولت های محلی برای پیش بینی درآمدها و آماده سازی بودجه خود را.

در ساراسوتا کانتی بودجه کارگاه در مه, رهبران, پیش بینی میلیون ها نفر در ضرر و زیان در توسعه گردشگری مالیات و گاز و درآمدهای مالیاتی بیش از دو سال آینده.

Sean Snaith, مدیر موسسه پیش بینی های اقتصادی گفت: در کمیسیون ممکن است که مگر یک دوم مستند او انتظار دارد که رکود اقتصادی به گذشته بین سه تا شش ماه.

یکی از پتانسیل نقطه روشن Snaith گفت این است که بخش اقتصاد ممکن است شروع به رشد در سه ماهه سوم.

شهر ونیز در روز سه شنبه به میزبانی اولین سه کارگاه های آموزشی در آن پیشنهاد شده $128.6 میلیارد بودجه. در حالی که این شهر اقدام با احتیاط شهرستان مدیر اد Lavallee پروژه های مازاد درآمد. ونیز ارزش ارزش ملک افزایش یافت 5.84% به 4.5 میلیارد دلار — نتیجه های اضافی $433,400 درآمد.

سریع رو به رشد بندر شمالی است دوباره پیشرو در منطقه از نظر ارزش اموال دیدن یک 10 درصد سالانه افزایش در ارزش کلی به بیش از 5 میلیارد دلار با بیش از $350.8 میلیون دلار در ساخت و ساز جدید.

شهر ساراسوتا است که منجر سایر شهرداری ها در ساخت و ساز جدید ارزش دلار در 375.5 میلیون.

ساراسوتا همچنین نشان می دهد یک 4.41% افزایش تخمینی کلی ارزش $11.2 میلیارد. این افزایش ممکن است به مقدار یک 1.5 میلیون دلار افزایش درآمد برای شهر است. در حالی که این تعداد ممکن است تغییر زمانی که دقیق تر آمار و ارقام منتشر شده در ماه آینده در این شهر مدیر امور مالی کلی Strickland امیدوار است.

افزایش است “خوب این بد نیست اما آن را خوب” Strickland گفت.

ساراسوتا و شهرداری ها در سراسر کشور در حال پیش بینی کاهش قابل توجهی در فروش و تخت مالیات است. اندکی افزایش در درآمد ممکن است باعث تفاوت در پتانسیل کاهش پایین جاده Strickland گفت.

“در این مقطع زمانی که ما در حال تلاش برای تعادل بودجه ما هر کمی کمک می کند,” او گفت:.

برآورد مشمول مالیات ارزش برای ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه که عامل در فلوریدا معافیت حیاط است $68.892 میلیارد از 4.21% بیش از سطح سال گذشته است. برای قایق داخل کشتی بازرگانی کلید تخمینی مشمول مالیات ارزش کاهش 3.57% به 4.1 میلیارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>