ساراسوتا کانتی مجموعه روزانه رکورد جدید کروناویروس موارد

ساراسوتا به حال 59 مورد جدید تایید شنبه گرفتی رکورد 47 تایید شنبه. گاو دریایی شهرستان تا به حال 114 مورد تایید شنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی مجموعه دیگری ضبط روزانه جدید کروناویروس موارد با توجه به اطلاعات منتشر شده روز شنبه فلوریدا وزارت بهداشت.

ساراسوتا به حال 59 مورد جدید تایید شنبه گرفتی رکورد 47 تایید شنبه.

گاو دریایی شهرستان تا به حال 114 مورد تایید شنبه زیر رکورد 138 تایید شنبه اما هنوز سومین شماره از موارد تایید شده در یک روز.

فلوریدا صدر از 5000 مورد جدید برای اولین بار روز شنبه به عنوان دولت همچنان به دیدن یک افزایش بزرگ در coronavirus عفونت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این تست مثبت نرخ به طور پیوسته افزایش یافته ایالتی و محلی. طی هفت روز و 12 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار در گاو دریایی و 6.6 درصد در ساراسوتا آزمایش مثبت است.

شده اند وجود دارد 10 بیشتر COVID-19 کشته و 12 بیشتر بستری شدن در بیمارستان در گاو دریایی در طول هفته گذشته در حالی که ساراسوتا تا به حال سه کشته و 11 بیشتر بستری شدن در بیمارستان.

افزایش coronavirus caseload در این دو شهرستان در منطقه است و نه تیره و تار سیستم بیمارستان تا کنون.

فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان گزارش شده است که 38 درصد از بزرگسالان در بخش مراقبتهای ويژه بيمارستان تخت در گاو دریایی و 35 درصد در ساراسوتا در دسترس بود چهارشنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

ایالت 19% تخت ICU در دسترس هستند.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شده است در تلاش برای اطمینان بخشیدن به فلوریدا که سنبله کمتر از یک نگرانی از خام اعداد ممکن است نشان می دهد.

نشستن در کنار دو پزشک در اورلاندو بیمارستان سهشنبه فرماندار اذعان کرد که وجود دارد به نظر می رسد به یک “بحران و تنش در انتقال” اما تصریح کرد که بسیاری از تازه های عفونی در افرادی که کمتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار است.

و DeSantis ادامه داد: برای رد این ایده از یک ایالت اجباری ماسک صورت سیاست گفت: “من فکر می کنم شما گرفتن بیشتر مگس را با عسل از سرکه.”

تعدادی از فلوریدا شهرها و استان ها اجرا شده اند اجباری ماسک مورد نیاز در برخی از تنظیمات عمومی و انتظار می رود بیشتر به دنبال, اما DeSantis گفت: به شدت از شیوع متفاوت بوده و بین جوامع و یک ایالت ماسک منظور مناسب نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>