اولیه مورد قطعنامه برنامه 40-بستر امن مسکونی درمان و ورود مجدد پروژه و 200 بستر امن بیماری های روانی و درمان سوء مصرف مواد مرکز در افق

ساراسوتا کانتی — می گویند شما به اتهام سرقت و یا برای داشتن مقدار کمی از ماری جوانا در ساراسوتا کانتی. شما می توانید خود را در مورد حل و فصل در به عنوان کمی تا 30 روز تحت یک سیستم جدید شهرستان رهبران را درک.

می گویند شما یک زندانی متهم به سطح پایین جنایت نشسته در ساراسوتا کانتی زندان — شما می توانید از درمان برای بیماری های روانی و یا اعتیاد به مواد مخدر را در یک محل امن طراحی شده برای کمک به شما بهتر است.

چنین حالات در حال فکر به عنوان مزایای بالقوه از آنچه عدالت کیفری طرفداران اصلاحات هستند تماس “یک گام در مسیر درست” به عنوان ساراسوتا کانتی کمیسیون در روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب سه طرح های جدید. آنها طراحی شده برای کاهش غیر ضروری incarcerations و ازدحام بیش از حد زندان و ارائه استراتژی های درمان برای زندانیان زندان.

کمیسیون توافق کرده اند که به صندوق اولیه مورد قطعنامه برنامه 40-بستر امن مسکونی درمان و ورود مجدد پروژه آزمایشی و شروع به برنامه ریزی برای 200 بستر امن مرکز درمان است که کمک خواهد کرد که زندانیان با بیماری روانی و سوء مصرف مواد مسائل.

ایده این است که در مسائل هسته ای است که می تواند گاهی اوقات باعث می شود فعالیت های جنایی مانند سوء مدیریت خشم رفتاری و مشکلات روحی و روانی.

“این یک پیشرفت” گفت: کمیسر چارلز Hines. “این افراد در حال حاضر در زندان و قرار دادن آنها در یک, جدید, امکانات مدرن است که با استفاده از بهترین شیوه درمان که زندان تسهیلات اجازه نمی دهد.”

بحث در آمد بیش از یک سال پس از ساراسوتا کلانتر تام نایت تحویل یک هشدار جدی به کمیسیون شهرستان که ازدحام بیش از حد زندان تا به حال بدست آنقدر بد است که دعوا میان زندانیان افزایش می روم با یک آسیب جدی است.

شوالیه و عدالت کیفری مقامات پیشنهاد داشتن یک مرکز است که می تواند در درمان بیماران روانی, بی خانمان و معتاد به مواد مخدر به جای ساختمان جدید زندان که هزینه بخش میلیون ها نفر هر سال برای عمل به دلیل اضافی نیروی انسانی نیاز دارد.

“این چیزی است که در می یابد که نقطه شیرین بین تنبیهی و به طور جدی نادیده گرفته عدالت ترمیمی گفت:” لری Eger, 12th قضایی مدار مدافع.

اولیه مورد قطعنامه برنامه

ساراسوتا کانتی را ایجاد اولیه مورد قطعنامه برنامه است که می تواند کوتاه معمولی شش – هفت ماه پیش از محاکمه روند به کمتر از 30 روز و یا حتی زودتر. از طریق اختصاص داده شده دولت وکیل مدافع و دو دستیاران اداری, این برنامه می تواند در خدمت حدود 600 زندانیان و قادر به تحمل 50 موارد جدید یک ماه در سال است.

این شهرستان همچنین پروژه هایی که 30 درصد از موارد می تواند حل و فصل ماهانه. سود اضافه شده است که موارد حل نشده از طریق این برنامه هنوز هم می تواند به کار گرفته شده بیشتر در اسرع وقت از طریق سنتی دفتر ثبت دعاوی حقوقی. که به دلیل در دسترس بودن اطلاعات مورد قبلا در این فرایند است.

اگر مالی سال 2021 بودجه تصویب شده است برای $297,684 برنامه آن اجرا خواهد شد در ماه نوامبر. اموال نرخ مالیات مورد نیاز به صندوق این برنامه خواهد بود 1 $در سال برای هر $200,000 مشمول مالیات ارزش است.

40-تخت درمان و ورود مجدد پروژه

قرار دارد در مرحله اول غیر انتفاعی درمان سوء مصرف مواد مرکز در ساراسوتا این 2 میلیون دلار پروژه در نظر گرفته شده است به ارائه امن برای درمان مردان که یک بیماری روانی و سوء مصرف مواد اختلال است. کاهش طول زمان صرف شده در زندان این پروژه با هدف کمک به کاهش تکرار جرم.

“زندان است این محل که در آن ما باید اداره خدمات بهداشت روان” جان Thaxton سابق شهرستان کمیسر ارشد و معاون رئیس جمهور برای جامعه سرمایه گذاری در سواحل خلیج فارس جامعه بنیاد گفت.

سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه ارائه 300.000 دلار در کمک های اولیه برای کمک به پرداخت برای هنگام ورود دوباره دریانورد. این دریانورد را ملاقات با زندانیان قبل و بعد از حبس.

سالانه هزینه های عملیاتی است که 2 میلیون دلار (به علاوه یک بار حدود 651,000 به سخت شدن قدم اول را ساراسوتا تسهیلات).

اگر بودجه تصویب شده برای این برنامه در سال مالی 2021 را نوسازی می تواند در ماه اکتبر آغاز شد. آن را تقریبا از یک سال به پایان برساند و این برنامه می تواند شروع در ماه اوت 2021.

200 بستر امن مرکز درمان

پیشنهاد 200 بستر امن مرکز درمان خواهد بود برای هر دو مردان و زنان با سوء مصرف مواد یا که یک بیماری روانی و سوء مصرف مواد اختلال است. آن خواهد بود که توسط کلانتر, و درمان نیز تمرکز بر تغییر جنایی-الگوهای تفکر re-entry برنامه نویسی و کار آموزش.

این مرکز در ابتدا پیشنهاد می شود در کنار زندان و دادگاه در گوشه ای از شرق خیابان و خیابان اصلی در مرکز شهر ساراسوتا. شهرستان کارکنان را مجبور به کشف ساختمان اندازه و تنظیمات دیگر قبل از تعیین هزینه های واقعی از ساختمان.

“این است که برای پر کردن” گفت: شوالیه. “ما 200 نفر در حال حاضر بسیاری است که مبارزه با سوء مصرف مواد و مسائل مربوط به سلامت روان در حال حاضر که می تواند حرکت به سمت راست است که تسهیلات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im