ساراسوتا کانتی به نظر سرپناه بی خانمان در جنوب شهرستان

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه مورد بحث چه خواهد شد به احتمال زیاد یکی از بسیاری از مکالمات در مورد امکان آوردن هشت یا نه سرپناه اضطراری تخت برای بی خانمان بزرگسالان به جنوب ساراسوتا کانتی

ساراسوتا کانتی — منابع برای بی خانمان مردان و زنان در جنوب ساراسوتا کانتی کمیاب هستند — بنابراین سخت است که اگر شما نیاز به یک سقف بالای سر خود را و شانس خود را به عقب بر گردیم روی پای خود را, شما رو به سم آن 20 کیلومتر به مرکز شهر ساراسوتا.

در حالی که سازمان های خیریه کاتولیک و خانواده وعده جنوبی ساراسوتا کانتی کمک به خانواده وجود دارد چند گزینه برای بی سقف بزرگسالانی که نیاز به بیش از یک دوش لباس و مواد غذایی است.

در نزدیکی انگلوود بندر شمالی و ونیز ارائه دهندگان خدمات وجود دارد که می گویند از جان گذشته نیاز به یک مانع کم 24 ساعته پناهگاه — بسیار شبیه به آنچه وجود دارد در مرکز شهر ساراسوتا. از جمله امکانات خواهد اتصال صدها نفر از مردان و زنان زندگی در جنگل و خارج از دید در پررونق منطقه برای رشد.

“ما احساس به عنوان اگر جنوب شهرستان است که آخرین سنگر و استحکامات و یا آخرین بخش از شبکه” گفت: Eduardo گلوریا chief operating officer در خیریه کاتولیک. “قوی تر ما می تواند ساخت یک سیستم در جنوب بهتر است همه ما خواهد بود در کار با هم.”

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه برگزار خواهد شد چه خواهد شد به احتمال زیاد یکی از بسیاری از مکالمات در مورد امکان آوردن هشت یا نه سرپناه اضطراری تخت برای بی خانمان بزرگسالان به جنوب ساراسوتا کانتی.

تلاش رهبری کمیساریای چارلز Hines است به معنای بستن شکاف در جامعه از مراقبت از سیستم است که پدید آمده در سال های اخیر است.

“آن را که گم شده لینک” Hines گفت.

پایین سد پناه عمل به عنوان یک محل به عمل به عنوان نجات ارتش را تخت در مرکز شهر ساراسوتا — مکانی برای ارتباط با مدیر مورد سلامت رفتاری و الکل و مواد مخدر, درمان, مهارت های زندگی, آموزش و, آموزش و قرار دادن.

“این یک فرود و راه اندازی پد” گفت: کریس جانسون رئیس اجرایی از Suncoast همکاری برای پایان دادن به بی خانمانی. “این جایی است که شما می توانید از. این پایان نیست, آن را فقط آغاز است.”

رو به پایین بی خانمانی روند در ساراسوتا کانتی منعکس کننده افزایش یافته و بخش خصوصی بودجه و تسریع اجرای یک “هماهنگ ورود به سیستم.” که سیستم شده و غنی شده بیش از پنج سال گذشته توسط تعهدات به caseworkers مسکن و اینتر-آژانس همکاری.

پیشرفت در شهرستان ساراسوتا و ساراسوتا کانتی نیز مرتبط در بخش های بزرگ به تغییرات در سیاست ها و شیوه های ساراسوتا اداره پلیس ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر و نجات ،

سوسیال دموکراتها به تصویب آژانس را اول وقت بی خانمان اعضای تیم در سال 2015. از طریق توسعه و ارجاع این تیم با این نسخهها کار برای ایجاد روابط با افراد بی خانمان و در صورت لزوم به آنها متصل با اورژانس پناهگاه تخت در ارتش رستگاری در 10 خیابان در مرکز شهر ساراسوتا.

کلانتر را اتخاذ داغ آن تیم در سال 2018 گسترش رسیدن به جنوب ساراسوتا کانتی.

“این سیستمی است که ما می خواهیم برای قرار دادن در جنوب شهرستان” گفت: Jon Thaxton معاون ارشد رئيس جمهور از جامعه برای سرمایه گذاری در سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه است که بودجه چند بی خانمان و مسکن طرح در سال های اخیر است.

Thaxton به تازگی تشویق شهرداری مانند نورث پورت به کمک در تلاش برای مبارزه با بی خانمانی.

هشت ماه پیش در نورث پورت پلیس اضافه شده ارین فینیگان آن اولین تیم افسر. ماه گذشته Thaxton کمک به تشویق این شهرستان به همکاری صندوق یک مسئول پرونده خواهد شد که کار به طور مستقیم با فینیگان به اتصال افراد بی خانمان با خدمات.

اگر چه چندین سازمان ارائه اتوبوس عبور می کند برای کمک به دریافت کنندگان کمک یکی از بزرگترین چالش های فینیگان پیدا کرده است که تمایل به سفر شمال به مرکز شهر ساراسوتا یا جنوب به شارلوت کانتی.

“آنها باید شغل و روابط اجتماعی و مانند بقیه از ما نمی خواهد را انتخاب کنید به حرکت 40 دقیقه به دور از همه که” فینیگان گفت. “نیز وجود دارد اضافه شده موضوع برگردیم اینجا.”

دیگران می ترسند به ترک اردوگاه برای محافظت از اموال خود را و یا نمی توانید ترک به دلیل تحرک مسائل.

جدید ترین Suncoast همکاری برای پایان دادن به بی خانمانی نتایج حاصل از آن سالانه نقطه در زمان مطالعه یک شب تعداد افراد بی خانمان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در دسترس نخواهد بود تا آوریل است.

از لحاظ تاریخی این نظرسنجی نیست شکسته داده های خود را به شهرهای خاص و یا مناطق از شهرستان. آن را انجام خواهد داد تا این سال است.

بسیاری از بی سقف بزرگسالان در جنوب شهرستان پنهان شده در جنگل درست کردن جاده های اصلی در ونیز Nokomis بندر شمالی و دیگر مناطق.

ونیز اداره پلیس ساخته شده 191 تماس با افراد بی خانمان در سال گذشته است. در شمال بندر وجود دارد در حدود 100.

به طور گسترده تر در سال گذشته گودال شمارش 1,135 افراد بی خانمان در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان پایین تقریبا 23 درصد از سه سال پیش. گودال برآورد نشان دهنده تنها یک عکس فوری در زمان واقعی اطلاعات تماس با مردم است که می تواند دشوار است.

شمال شهرستان شاهد بهبود قابل توجهی در توانایی خود را به حرکت مردم در کوچه و خیابان و به دائمی یا انتقالی مسکن.

تنها 3 درصد از مردم به مسکن از یک پناهگاه از سال 2000 تا 2014. کسانی که نتایج تا حد زیادی افزایش یافته است به عنوان خدمات بیشتر شد و در دسترس جانسون گفت.

از سال 2016 تا 2017, مشتریان ردیابی توسط Suncoast همکاری ادارات 20 درصد طبقه بندی شده به عنوان “نتایج مثبت” با 80% “نتایج منفی.” نتایج منفی مراجعه به چنین شرایطی به عنوان یک فرد ناپدید شده پس از دریافت خدمات کسی که تثبیت شده است و بعد از آن برای رفتن به یک پناهگاه اضطراری و یا یک فرد است که متوقف می شود درگیر در خدمات.

در حال حاضر این همکاری به یک رای از 42 درصد مثبت و 58% نتایج منفی.

“ما دو برابر شده اند در چند سال گذشته و دو برابر نتایج مثبت گفت:” جانسون. “این یک فرمول است که کار می کند.”

مرکز امید در ونیز کار کرده “در سنگر” برای کمک به افراد بی خانمان در Nokomis و ونیز برای چند دهه. آنها همچنین تحت فشار قرار دادند برای جنوب شهرستان سرپناه برای سال اعتقاد داشتند که چنین یک مرکز کمک خواهد کرد برای تبدیل قابلیت های بسیاری در منطقه سازمان که به طور معمول تنها قادر به خانه کسی که در یک هتل و یا متل اتاق برای چند شب.

“این امر می تواند بزرگ برای دیدن اگر سواره نظام آمده گفت:” کشیش Lynette McCleland از مرکز امید در ونیز. “ما را در حمایت و استقبال کرد.

مرکز امید جامعه کمک و حمایتی زندگی, خانواده, وعده جنوبی ساراسوتا کانتی سنت وینسنت د پل و خانواده یهودی و کودکان خدمات برخی از فقط یک تعداد انگشت شماری از سهامداران در جنوب شهرستان. بسیاری از آنها را به عنوان نقاط دسترسی به کمک اتصال بی خانمان کردن مردم با خدمات.

به عنوان جمعیت است و بالندگی در جنوب شهرستان چندین سازمان های غیر انتفاعی باید گسترش خدمات.

مدت کوتاهی پس از رکود بزرگ کاتولیک های خیریه دو برابر را در تلاش خود را برای کمک به کسانی که نیاز به مسکن در شمال بندر.

آن را باز کرد یک ماهواره کوچک در شمال بندر در پان آمریکن بلوار ارائه پناهندگان اسکان اضطراری مسکن برای خانواده ها. این سازمان همچنین گاهی اوقات ارائه اقامت موقت در یک هتل و یا متل برای بزرگسالان است. بار دیگر آن را کمک خواهد کرد که آنها را به عقب بر گردیم در تماس با یک دوست و یا نسبی است که می تواند کمک کند.

در سال گذشته نجات ارتش خریداری شده خود را برای اولین بار خانه دائمی در نورث پورت — 12 هکتار سابق کلیسای ملک در 14600 تمیمی دنباله. این طرح به کار یک شربت خانه مواد غذایی و توزیع بودجه اضطراری از آن مرکز.

‘زمان مناسب است’

حداقل هشت جنوبی داغ تخت را در خدمت نیاز های شناسایی شده توسط کلانتر,. اگر کمیسیون شهرستان OKs که توصیه شهرستان خواهد کار با Suncoast همکاری برای پایان دادن به بی خانمانی احتمالی شریک و برآورد هزینه.

“مارس یک زمان خوب به داشتن این گفتگو گفت:” وین Applebee این شهرستان مدیر خدمات انسانی. که دلیل آن می تواند چین با شهرستان روند بودجه در پاییز.

بزرگترین مانع این خواهد بود که در آن برای قرار دادن تخت. پرداختن ى الزامات و همسایگان نگرانی می تواند پیچیده و ترک برخی به تعجب که آیا این ایده می تواند مقاومت در برابر موشکافی کسانی که ممکن است مخالفت بالقوه سایت.

پنج سال پیش در شهر ساراسوتا درگیر در یک طرح دعوی در دادگاه توسط شش خانمان مردان را درمان sparred با شهرستان بیش از یک پیشنهاد تا 24 ساعت سرپناه برای ماه.

Hines انتظار دارد که شبیه جنگ با ساکنان و رهبران محلی هر چند او اشاره کرد, افراد بی خانمان در حال حاضر ،

“آنها در حال حاضر در جامعه خود را فقط رفتن به جنگل که تیم توسعه به شما نشان می دهد جایی که آنها هستند” Hines گفت.

سابق شهرستان کمیسر کارولین میسون گفت: انتخاب رهبران در حال شروع به دیدن نیاز به جنوب پناهگاه به دلیل آن را می سازد “همه ساراسوتا کانتی کمی کج.”

“این یک زمان طولانی برای جامعه به عنوان یک کل به درک که این موضوع در هر دو شمال و جنوب شهرستان” میسون گفت. “زمان مناسب است برای جنوب شهرستان باشیم.”

هرالد تریبون تحریریه ارل Kimel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>