این داستان در حال توسعه است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی — ساراسوتا کانتی سواحل را دوباره باز کنید روز دوشنبه اما وجود خواهد داشت برخی از محدودیت.

35 مایل از شهرستان ساحلی بکر باز خواهد بود برای ماهیگیری, دوچرخه سواری, در حال اجرا, پیاده روی, شنا و گشت و گذار. اما خود را ترک کولر سایبان و صندلی در خانه.

در حالی که کمیسیون توافق کردند که به نگه داشتن پارکینگ بسته در تلاش برای تشویق مردم به حفظ آن موارد کردن برخی می ترسید که این امر باعث وسایل نقلیه به شمع در اطراف محله.

امتیازی می ایستد و زمین های بازی نیز بسته شود.

همچنین مجاز در حال فعالیت های گروه از جمله فعالیت هایی مانند ساحل, یوگا, درام محافل و مسابقات والیبال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

سلامت روانی و ورزش شد کلید, دلایل شهرستان تصمیم به باز کردن سواحل است.

شهرستان مدیر Jonathan Lewis چپ باز امکان نگه داشتن سواحل ونیز بسته شده است.

ساراسوتا کانتی بوده است “cooped, شما فقط می توانید نگه داشتن درب ظرف را در آمریکایی ها برای مدت طولانی” گفت: کمیسر مسیحی زیگلر که پشتیبانی از باز کردن سواحل با هیچ محدودیتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

انگلوود ساحل و بندر شارلوت سواحل را بازگشایی بدون محدودیت در دوشنبه شارلوت کانتی اعلام کرد دیروز. گاو دریایی شهرستان سواحل بسته شده است.

“مگر شما شده است زندگی در یک غار شما می دانید چه کاری انجام دهید برای محافظت از خودتان را گفت:” کمیسیون مایکل موران. “در حال حاضر که همه تحصیل کرده در (دستورالعمل های بهداشتی) در حال حاضر وقت آن است برای باز کردن در زندگی ما است.”

کمیسیون به نظر می رسد می خواهید به “آهسته رفتن” باز ساراسوتا کانتی دوباره به بالا و برنامه ریزی برای مکالمات روز چهارشنبه در آنچه که ممکن است مانند نگاه.

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im