ساراسوتا زن و شوهر وحشت زده با پلیس در ‘سخنان’ حادثه

ساختگی 911 تماس به پایان می رسد با ساراسوتا سوات حمله و وحشت زده زن و شوهر دستور داد خارج از خانه خود در زور اسلحه

911 تماس گیرنده گفت dispatchers او به ضرب گلوله کشته بود دختر خود را که “خونریزی خارج” که او نگه داشتن همسر خود را به گروگان گرفتند و او بود که به فکر کشتن خود را.

“من نمی دانم چه باید بکنید. من پدر او — او شروع به فریاد من و او شروع به زدن من و من نمی دانم که چه باید بکنید و من فقط این تفنگ. این یک Glock 19 و من آن را از جیبش من نبود تفکر و من کشیده ماشه” 911 تماس گیرنده گفت. “من فقط می خواستم او را به بازگشت به دور است. من در واقع ماشه کشیده و من نمی دانم چه باید بکنید … و من می دانم که من هستم رفتن به زندان برای این. من می خواهم به (expletive حذف) کشتن خودم.”

که ساختگی 911 تماس مجموعه ای در حرکت یک زنجیره ای از حوادث که به اوج خود رسید و با سوات حمله در شرق ساراسوتا و وحشت زده زن و شوهر جوان بودن دستور داد خارج از خانه خود جستجو و دستبند در زور اسلحه.

مالکان فرد و شنی و نمی خواهند گذشته خود را با نام مورد استفاده برای این مقاله. آنها هنوز هم ترس بیشتر تلافی از تماس گیرنده ناشناخته که پلیس هنوز در تلاش برای شناسایی.

“ما هیچ ایده که در آن می تواند” فرد گفت. “ما هیچ نظری ندارم که چرا هر کسی این کار را انجام دهند به ما. ما فکر می کنیم آن را به صورت تصادفی. ما فقط در فلوریدا به مدت سه سال. ما نمی هر گونه دشمنان است. سخنان ما را می سازد هیچ حس.”

سخنان و یا تماس های شوخی است که می تواند منجر به یک تیم SWAT raid — منشاء اصطلاح — منجر به کشنده تیراندازی پلیس در چند متحده است. تماس گیرنده تبدیل شده اند به طور فزاینده ای پیچیده تر و ماهر در کلاهبرداری شماره تلفن به احمق اولین پاسخ دهندگان.

حمله

با توجه به ساراسوتا گزارش پلیس 911 تماس در آمد در 1:17 صبح مه 27.

فرد و سندی شد و در رختخواب زمانی که فرد تلفن زنگ زد.

“من مرده بود در خواب” فرد یاد می آورد. “من به آن پاسخ داد. کسی خواست برای اریک. به من گفت: او کردم شماره رو اشتباه گرفتم. او از من پرسید اگر من اریک که زندگی در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی دایره. که بعد از جاده ها بیش از که در آن زندگی می کنیم. به من گفت: او کردم شماره رو اشتباه گرفتم. او گذاشت و من رفتم به خواب.

“پنج دقیقه بعد ما هر دو ضربه محکم و ناگهانی از رختخواب. ما تمام خانه پر بود از نور از نور افکن” فرد گفت. “ما شنیده ام کسی در بهبهان اما ما نمی تواند آنها را درک کنید. ما فکر کردیم که آنها به دنبال کسی در این محله است. سپس آنها گفتند: ما آدرس و که ما تا به حال به بیرون آمده و با دست ما است.”

فرد روشن در ایوان نور cracked درب جلو و راه می رفت به آرامی با دست خود مطرح شده است.

“آنها تا به حال من به نوبه خود در اطراف و راه رفتن به آنها را به عقب, به دنبال صدای خود را. سندی پا و آنها به او گفت که به ماندن وجود دارد. من فقط با پوشیدن شلوارک من. من نمی توانستم به خاطر تمام نور” فرد گفت. “همانطور که من در گذشته همه آنها را از اسلحه خود را به سمت راست رفت به شنی. آنها شلاق آغوش من پشت سر من و بسر برده من است. سپس آنها شروع به کل فرایند دوباره با سندی.”

مانند فرد شنی انطباق با هر تقاضا است.

“من پوشیده بود من شب. من به یاد داشته باشید که clearheaded اما در شوک” سندی گفت. “من به یاد داشته باشید که با تمام این آب و هوا از چیزهایی که با پلیس شاید برخی از چیزهای عجیب و غریب در جریان دولت است که شاید مردم بودند در حال بازجویی قرار گرفتند. من فقط می خواستم به دنبال دستورالعمل های خود را. من نمی خواهم به صدمه دیده است. من می خواستم به احترام پلیس است.”

فرد را دیدم شنی مشخصه تکان دادن.

“من هنوز هم بسر برده است اما من خوشحالم که سندی از آن ساخته شده وجود دارد. من فریاد زد و یک افسر به او بگویید که چه خبر است و او را به من,” او گفت:. “آنها باید دیده می شود بر اساس آنچه ما پوشیده بودند که ما نمی هر گونه اسلحه است.”

ساراسوتا افسر پلیس از آنها خواست چند سوال اساسی: آنها به تنهایی در خانه ؟ آیا آنها هر گونه سگ ؟ سپس آنها فرستاده می شود یک تیم در به جستجوی خانه.

او گفت: “آنها تا به حال یک 911 تماس بگیرید و اینجا است که ظاهرا کسی گفت که آنها به ضرب گلوله دختر خود” فرد گفت:, و اضافه کرد که او به رسمیت شناخته افسر صدا از تماس به تلفن همراه خود را.

“چرا او فقط به حل و فصل این از طریق تلفن?” Fred گفت. “او می تواند بگوید ما خواب بودند که چیزی اشتباه بود. چرا ما باید در این وضعیت بد?

“ما یک 850 فوت مربع خانه” Fred گفت. “پس از آنها انجام شد و در جستجو از آنها گفت: ما می توانیم.”

SPD گزارش

هیچ یک از ساراسوتا اداره پلیس حاضر به بحث در این مورد.

با توجه به حادثه گزارش آژانس ارائه شده 22 افسران در پاسخ به تماس است که در اصل اعزام به تیراندازی.

“در حالی که راه عزیمت به, تماس, اعزام توصیه می شود که این موضوع تا به حال خود را از مادر و همسر بود و تهدید به آسیب رساندن به خود” یک افسر نوشت در گزارش خود. “آن بیشتر توصیه اعزام که تماس بود و ممکن است ‘سخنان’ تلاش.

“پس از تحقیق کامل از آن مشخص شد که این افراد که زندگی در محل اقامت خواب بودند و اصلا هیچ ایده چه می گذرد” در این گزارش آمده.

گزارش دیگری نشان می دهد که چگونه به طور جدی پاسخ افسران گرفت و اتهامات.

“به محض ورود ما مونتاژ یک تماس تیم. من عمل یکی از موشکهای سپر و ما نقل مکان کرد به پنهان کاری فقط شمال اقامت در Hawkeye دایره. دستور داده شد برای افراد داخل محل اقامت برای خروج از خانه” افسر دیگر نوشت. “لحظاتی بعد (redacted/فرد) خارج اقامت. من اشاره کرد و من بخش-صادر هفت تیر مرکز جرم در (redacted/فرد). او به پیروی از دستورات است که به او داده شده توسط Sgt. میلر و او راه می رفت به عقب به حذف منطقه است.”

نقض حقوق

روز بعد یک کارآگاه پلیس به نام فرد. او گفت: 911 تماس ساخته شده بر روی اینترنت است که می تواند زمان را برای انجام ردیابی.

او گفت: “آنها بدست می خواهم یک احضاریه برای اولین آدرس IP و سپس آن را به یک دوم. او تا به حال یک نام اما این به آن معنی نیست که هر چیزی به من” فرد گفت. او گفت: “تماس و رفت و به یک سوم آدرس IP و این که آنها تا به حال یک حکم که یکی بیش از حد.”

بدون رتبه بندی افسر هنوز عذرخواهی به این زن و شوهر برای آنچه آنها را از طریق رفت.

“ما نمی خواهیم یک عذرخواهی. ما می خواهیم اذعان که اشتباه شد. یکی از بزرگترین چیزهایی بود واکنش افراطی — لازم به اشاره های بی شماری اسلحه در من” سندی گفت. “این یک تخطی از حقوق ما تا آنجا که من نگران هستم. که یکی از سوالات ما جواب می خواهم به. ما می خواهیم بدانیم که آیا این و چرا.”

سندی گفت: او دچار علائم اختلال استرس پس از ضربه پس از حمله به خصوص زمانی که او می شنود آژیر.

فرد خدا را شکر که آنها صدمه دیده است نیست اما او بیش از حد می خواهد پاسخ.

“وجود دارد بسیاری از پرچم قرمز. این می تواند متوقف شده است قبل از آن اتفاق افتاده است,” او گفت:. “این هرگز نباید بدست این دور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>