ساراسوتا دکتر می پردازد 4.8 میلیون دلار برای حل و فصل مراقبت های بهداشتی تقلب ادعا

دکتر Robert K. اسنایدر و چشمی مشاوران شدند متهم پرونده ادعاهای دروغین به مدیکر.

دیرین ساراسوتا دکتر چشم و عمل خود را خواهد پرداخت 4.8 میلیون دلار برای حل و فصل فدرال ادعای تقلب در مراقبت های بهداشتی.

چشمی مشاوران و دکتر Robert K. اسنایدر متهم به ارسال اتهامات نادرست به مدیکر و دیگر دولت برنامه مراقبت های بهداشتی برای داروهای مورد استفاده برای درمان بیماران با سن مرتبط با دژنراسیون ماکولا چشم و بیماری های دیگر.

ایالات متحده دفتر دادستان در تمپا گفت: چشمی مشاوران درگیر در چند دوز — با استفاده از یک تک-استفاده از داروی ویال به ارائه دوز به چند بيمار — برای به دست آوردن بازپرداخت بیش از حد از دولت است.

13-صفحه حل و فصل قرارداد امضا شده در ماه گذشته و با پرده برداری از این هفته متحده آن را “است و نه پذیرش مسئولیت توسط متهمان و نه یک امتیاز توسط ایالات متحده است که در آن ادعا می کند نیست به خوبی تاسیس شده است.”

“هر کسی که به دنبال بهره برداری ما سیستم مراقبت های بهداشتی با ارائه ادعاهای دروغین به ما فدرال برنامه مراقبت های بهداشتی خواهد شد و باید پاسخگو اعمال خود” آمریکا وکیل ماریا Chapa لوپز در انتشار اخبار گفت.

دولت فدرال معتقد است که از 2013 تا 2017 چشمی مشاوران و چشم پزشکان اسنایدر و مالک Dr. Paul E. Runge اداره single-استفاده از ویال از چشم داروها به چند بيمار و عوارض برای بازپرداخت از مدیکر به TRICARE برنامه و کارمندان فدرال فواید برنامه.

ساراسوتا وکیل John L. Moore, که نشان دهنده اسنایدر و چشمی مشاوران گفت: حل و فصل شامل شکست از عمل و پزشکان برای تصویب به مدیکر قیمت تخفیف دریافت شده از تولید کنندگان تزریقی شبکیه داروها.

“مدیکر قوانین شامل یک anti-mark-up ارائه شده است که در تفسیر به نیاز همه تخفیف به تصویب از طریق مدیکر حتی اگر مدیکر خواهد در غیر این صورت پرداخت هزینه دارو مطابق با آن برنامه هزینه” مور گفت. “در این مورد برای چند سال دوره تولید کنندگان شامل اضافی دارو در هر یک از حمل و نقل. Drs. اسنایدر و Runge درمان بيماران مناسب و صورتحساب مدیکر Medicare برنامه هزینه برای خدمات ارائه شده است. هزینه برنامه شامل یک جزء پوشش هزینه های مواد مخدر. پزشکان موفق به حساب به مدیکر برای اضافی رایگان دارو های موجود در هر یک از حمل و نقل.

“این مهم است که توجه داشته باشید که تمام بیماران دریافت درمان پزشکی لازم آنها قرار بود برای دریافت, هیچ بیمار شد بسیارهزینه هیچ بیمار داده شد تزریق آنها از نظر پزشکی نیاز دارید و هیچ تزریقی مواد مخدر به اشتراک گذاشته شد در بین بیماران مبتلا به” مور گفت. “این بود که به سادگی یک شکست به تصویب از طریق تخفیف در حجم بسیار بالا از دارو. اختلاف پیدا شد در یک روال ممیزی اما با توجه به زمانی که گذشته بود بین حسابداری و حسابرسی, تاریخ, مجازات و علاقه تا حد زیادی متورم مقدار نهایی حل و فصل.”

اسنایدر وب سایت می گوید که او تمرین در ساراسوتا برای بیش از 30 سال است.

حل و فصل شامل $2.34 میلیون در جبران. پرداخت $750,000 در اواخر سال 2018 به مدیکر اداری پیمانکار خواهد بود و اعتبار با توجه به حل و فصل. باقی مانده از پرداخت را پوشش می دهد مجازات و علاقه مور گفت.

در حل و فصل چشمی مشاوران و اسنایدر نیز وارد یک “تمامیت توافق” با دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی. این OIG ترویج انطباق با قوانین و الزامات مدیکر و دیگر فدرال برنامه مراقبت های بهداشتی.

همچنین درگیر در تحقیق در مورد دفاع Criminal Investigative Service و دفتر مدیریت پرسنل-دفتر بازرس کل. دستیار آمریکا وکیل کریستوفر امدن به کار گرفته شده در این مورد.

“این DCIS ادامه خواهد داد به دنبال شرکت های بی پروا با تمرکز بر غنی سازی خود را بیش از بیمار محور مراقبت و اخلاق” اظهار داشت: Cynthia A. Bruce نماینده ویژه مسئول آن جنوب شرقی میدان ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>