همه ادیان مواد غذایی بانک مدیر عامل می گوید: مردم باید به گرسنگی خود را ملاقات نیاز به شروع به بازسازی زندگی خود را.

دو محلی بشردوستانه گروه داده اند همه ادیان بانک مواد غذایی $600,000 در تطبیق بودجه در فشار برای جمع آوری پول برای گرسنگی را تسکین می دهد.

در تلاش برای جمع آوری پول برای بانک غذایی در طول COVID-19 گیر این جو و مری کی Henson خانواده صندوق ارائه $500,000 بازی در تمام کمک های مالی آمده است که به بانک غذایی شروع Aug. 1.

یک اهدا کننده ناشناس از جامعه بنیاد ساراسوتا کانتی با الهام از بودجه ارائه شده توسط Henson, خانواده, داد, اضافی $100,000 افزایش کل بازی به $600,000.

این Henson خانواده صندوق است که با تمرکز بر حمایت از نیازهای کودکان و بزرگسالان در فقر زندگی می کنند.

ساندرا فرانک مدیر عامل شرکت همه ادیان مواد غذایی بانک گفت که مردم باید به گرسنگی خود را ملاقات نیاز به منظور شروع به بازسازی زندگی خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

“گرسنگی امداد ضروری است تا جامعه ما را ارتجاعی و نهایی مرمت در میان این همه گیر” فرانک گفت. “ما سپاسگزار برای مری کی و جو و ناشناس ما دوست برای پله و ارائه چنین سخاوتمندانه انگیزه برای دیگران را بیش از حد.”

پس از همه گیر شروع به غذا بانک دیده می شود به طور کلی افزایش نیاز به 120 درصد و تعداد مشتریان جدید افزایش یافته است و نزدیک به 45 درصد است. با توجه به مواد غذایی بانک تقاضا برای مواد غذایی باقی خواهد ماند و شدت بالا برای مدتی به عنوان مردم همچنان به تجربه قابل توجهی فشار مالی.

“در حال حاضر بیکار هستند و بخش مهمی از جامعه ما و کلیدی برای ما رفاه اقتصادی” جو و مری کی Henson گفت: در یک بیانیه مشترک. “این ویروس است و نه دور از هر زمان به زودی و آنچه را که همه ادیان بانک مواد غذایی در حال انجام است فوق العاده حیاتی برای این خانواده ها و کودکان است. کل جامعه را به تجمع در اطراف برای حمایت و محافظت از خانواده در طول بحران.”

به ترویج بازی های مواد غذایی, بانک در حال راه اندازی یک عمده جمع آوری کمک های مردمی و رسانه های اجتماعی تلاش کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای اهدای بازدید allfaithsfoodbank.org یا تماس 941-379-6333.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de