ساراسوتا دادن دور تا 50000 ماسک

تلاش توسط شهر ساراسوتا است برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 می آید و پیش از بحث در مورد اینکه آیا به آنها را اجباری

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — پیش از بحث در هفته آینده در مورد اینکه آیا به آنها را اجباری, شهر ساراسوتا خواهد شد به دور تا 50000 محافظ ماسک صورت در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

“ماسک تلفن همراه” کوچک برق شهر خودرو مجهز به یک فولاد ماسک در سراسر جبهه کوره خواهد لیز خوردن در اطراف شهر این هفته به ترویج ماسک استفاده در.

وجود ندارد یک برنامه یا مسیر برای خودرو. تلاش است که در افرادی که در حال حاضر بدون ماسک.

“ما در حال حاضر میزبانی جالب و توزیع 10,000 ماسک برای عموم و در حال سفت کردن جزئیات اضافی برای عملیات در تالار شهر در هفته آینده گفت: Jason Bartolone شهرستان سخنگوی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

فلوریدا وزارت بهداشت نیز توصیه می شود شما به پوشیدن یک ماسک هرگاه اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

ساراسوتا نیز خواست ساکنان آن را به پوشیدن ماسک ، شهر در کمیسیون بحث خواهد شد که آیا به تمرین اجباری در یک جلسه ویژه در 1:30 بعد از ظهر روز دوشنبه.

مرتبط با: Manatee County, کمیسیون تقسیم ماسک سفارشات

ساراسوتا کانتی مدیر Jonathan Lewis گفت: کمیسیون در یک ایمیل که روز پنجشنبه در شهرستان در نظر نیست یک فرمان یا فرمان اجرایی که توصیه می کند و یا نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک.

“قضاوت شخصی هنوز هم به نظر می رسد موثرترین ابزار در مبارزه ما به سرعت گسترش ویروس ها و محافظت از ما در بیمارستان” لوئیس گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته است که پارچه پوشش صورت ممکن است سرعت گسترش ویروس و کمک به جلوگیری از افرادی که ممکن است virus و نمی دانم که آن را از انتقال آن به دیگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>