وجود ندارد و هر گونه پاک کردن آستانه از دولت محلی DOH می گوید ساراسوتا کانتی مدرسه هیئت مدیره را به حرکت به جلو با برنامه ریزی Aug. 31 باز تاریخ است.

فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا توصیه ساراسوتا کانتی هیئت مدیره مدرسه حرکت به جلو با برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در پایان ماه اوت.

در یک کارگاه آموزشی پنج شنبه بعد از ظهر اعضای هیئت مدیره از او پرسید که اگر وجود دارد هر شرکت معیارهای نشان می دهد که آیا آن را بی خطر است برای بازگشایی مدارس در میان COVID-19 که آیا آن درصد مثبت ویروس نتایج آزمون اطفال تعداد مرگ و میر و یا هر متریک.

اما بهداشت محلی آژانس دریافت کرده است و نه هر شرکت هدایت از دولت در ویروس معیارهای است که می تواند توجیه بسته شدن و یا greenlight باز گفت: Michael Drennon, مدیر برنامه, بیماری مداخله خدمات برای DOH در ساراسوتا.

“به مجموعه ای از یک آستانه خاص است و نه چیزی است که ما به دنبال انجام این کار در این زمان” Drennon گفت.

هیئت مدیره مدرسه برنامه ای برای باز کردن مدارس در اوت. 31 با گزینه های به صورت حضوری و یا از راه دور, یادگیری, اما پس از COVID-19 تعداد افزایش از طریق ژوئیه اعضای هیئت مدیره در حال شنیدن افزایش تماس برای همه-کنترل از راه دور باز کردن.

دولت بخشنامه اوایل تابستان امسال گفت: مدارس باید باز مدارس تمام وقت در ماه اوت بلکه به دنبال مشاوره خود را به ادارات بهداشت محلی. Monroe County Schools رو تایید برای همه-کنترل از راه دور باز کردن در هفته گذشته و بر اساس راهنمایی های شهرستان در بخش بهداشت و درمان. این حرکت موجب به ویژه در میان نگران معلمان در مورد اینکه چرا ساراسوتا نمی تواند انجام همان.

Drennon گفت: دولت به احتمال زیاد به انتشار واضح تر راهنمایی در هدف قرار دادن معیارهای برای بازگشایی در هفته آینده, اما در حال حاضر هیئت مدیره باید چوب این طرح در حال حاضر.

“در ادامه با طرح موجود” Drennon گفت. “خواهد بود که توصیه ما در این زمان است.”

فلوریدا فصل از آکادمی اطفال آمریکا به نقل از سازمان بهداشت جهانی توصیه نمی بازگشایی مدارس تا شهرستان 14 روز مثبت جدید, ویروس, تست میزان کاهش یافت و به زیر 5 درصد است.

ساراسوتا در هفت روز مثبت COVID-19 آزمون رای کمی trended در هفته های اخیر از بالا و از 11.1 درصد مثبت نتایج آزمون در اوایل ماه جولای به 7.1 درصد در پایان ماه.

اعضای هیئت مدیره می خواهید داده های شرکت خود را برای تصمیم گیری اما Drennon گفت: دولت تا به حال ارائه معیارهای روشن نشده است.

“ما به دنبال بر شما به عنوان کارشناس موضوع, بنابراین من درخواست شما را به آنچه داده ها و اعداد و یا معیار را استفاده می کنید به آن می گویند غیر مسئولانه است برای باز کردن آجر و ملات?” عضو هیئت مدیره اریک رابینسون پرسید.

رئیس هیئت مدیره کارولین Zucker گفت: عدم شفافیت در سمت چپ از هیئت مدیره در یک ناعادلانه موقعیت.

“ما واقعا از سمت چپ به تنهایی در اینجا به این تصمیم که آیا به بازگشت یا نه” شکر گفت.

هیئت مدیره است که در ادامه با اوت. 31 بازگشایی طرح در این نقطه, اما با سرپرست جدید برنان Asplen شروع کار خود را در هفته آینده و راهنمایی بیشتر انتظار از دولت این مسئله می تواند دوباره.

در صورت پوشش سیاست

هیئت مدیره مدرسه به تصویب رسید 90 روز در صورت پوشش سیاست روز سه شنبه. سیاست جدید اعمال می شود به دانش آموزان, معلمان و هر کسی که در حال حاضر در مدرسه و دانشگاه و یا در یک منطقه مدرسه نقلیه.

سیاست نیاز به “پوشش صورت” که شامل پارچه ماسک صورت یا شفاف صورت سپر. دانش آموزانی که رد می شود می تواند به خانه فرستاده و مورد نیاز برای شرکت در آموزش از راه دور.

هیئت مدیره بحث که آیا اجازه می دهد تا چهره سپر در نهایت تصمیم به شامل سپر برای دریافت به عنوان بسیاری از انطباق به عنوان امکان پذیر است.

سیاست فراهم می کند و استثنا برای افرادی که یک پزشک توجه داشته باشید نشان می دهد که آنها یک پزشکی فیزیکی و یا بیماری روانی است که آنها را مانع از پوشیدن چهره و پوشش.

این پوشش صورت را نمی توان اجباری زمانی که دانش آموزان یا کارکنان در خارج از منزل با فاصله اجتماعی از دیگران و یا زمانی که در داخل خانه به تنهایی.

این پوشش صورت نیز لازم نیست در حالی که غذا خوردن انجام و یا دریافت درمان های پزشکی و مدیران منطقه گفت: دانش آموزان جوان به طور خاص را به مقدار زیادی از استراحت در امن تنظیمات از پوشیدن پوشش.

ثبت نام کردن

کمتر دانش آموزان ثبت نام شده در ساراسوتا کانتی مدارس در سال جاری با توجه به ارقام اولیه. کاهش در ثبت نام است 1,830 full-زمان ثبت نام دانش آموزان, اما کارکنان می دانید از سال های قبل است که خانواده هایی که همین حالا ثبت نام در مدرسه هنوز هم نشان می دهد تا در یک روز.

علاقه مجازی مدرسه خونتان از 34 در 2019-20 به 516 سال جاری و تعدادی از خانواده های امید بستن برای خانه و مدرسه افزایش یافته و از دانش آموزان از 1142 سال گذشته به 1,622 این سال است.

مدرسه مجازی is a self-paced همه آموزش آنلاین برنامه ارائه شده یا از طریق دولت و یا ساراسوتا مجازی و آن را متفاوت از منطقه “آموزش از راه دور” گزینه ای است که در آن دانش آموزان را به شرکت در کلاس ها از خانه از طریق دوربین های وب.

بزرگترین کاهش در ثبت نام است که در تعدادی از کودکان در مهد کودک, با این شماره در حال سقوط از 2,535 دانش آموزان مهد کودک در سال گذشته در این زمان به 1,468 این سال است.

بر اساس داده های تاریخی و منطقه را عدم توانایی در نگه مهد کودک ثبت وقایع تابستان امسال کارکنان پیش بینی واقعی به طور کلی شیب در ثبت نام حدود 900 دانش آموزان که برابر با کاهش بودجه از $7.1 میلیون نفر است.

به عنوان معلمان با وجود نصب خشم از یک بخش آوازی از معلمان بیش از اینکه به نام به بازگشت به کلاس درس در طول همه گیر در این منطقه کمتر معلمان استعفا یا مرخصی این سال نسبت به گذشته.

در این نقطه در سال گذشته 143 معلمان تا به حال یا استعفا و یا اعمال را به یک مرخصی. از سه شنبه 141 معلمان تصمیم گرفته بود همان. اما تعداد کسانی که به احتمال زیاد تحت تاثیر عدم قطعیت بیش از آنچه در سال تحصیلی خواهد بود.

تعدادی از بازنشستگی افزایش یافته و از 70 در سال 2019 به 100 در سال 2020 با معلمان به نمایندگی از اکثریت افزایش از 26 سال گذشته به 63 سال جاری است.

هیئت مدیره تشویق این منطقه به گسترش پنجره برای معلمان به یک مرخصی بر اساس این احتمال است که بسیاری از آنها در حال انتظار برای دیدن چگونه این بیماری همه گیر تکامل می یابد قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگشت.

یک سوال برای معلمان است که اگر آنها خواهد بود واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران پرداخت اگر آنها گرفتن COVID-19 زمانی که سال تحصیلی رزومه.

منطقه کارکنان گفت: آنها نمی توانند ارائه یک پتو چشم پوشی از آنجا که هر ادعا باید بررسی شود به صورت جداگانه. با گسترده گسترش همه گیر ممکن است آن را بسیار دشوار است برای یک معلم برای اثبات آنها قرارداد این ویروس در حالی که در محل کار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de