ساراسوتا راه اندازی آنلاین, تلفن همراه, گزینه برای ساختمان اجازه بازرسی

شهر ساراسوتا در بخش ساختمان در حال حاضر قبول پرداخت کارت اعتباری برای مجوزها از طریق پورتال های آنلاین

ساراسوتا — شهر ساراسوتا در توسعه بخش خدمات است نورد از گوشی جدید آنلاین و خدمات تلفن همراه است که آن را آسان تر برای مشتریان به انجام کسب و کار با شهرستان.

که می تواند ثابت کند به خصوص مفید در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش ساختمان بخش در حال حاضر قبول پرداخت کارت اعتباری برای مجوزها از طریق پورتال آنلاین.

پورتال را می توان با کلیک کردن بر روی “اجازه & مجوز” را فشار دهید در صفحه اصلی SarasotaFL.gov و سپس کلیک کردن بر روی “اجازه ساختمان گرین کارت آمریکا/پرداخت آنلاین” لینک کنید.

این بخش نیز راه اندازی یکپارچه صدای پاسخ سیستم است که اجازه می دهد تا پیمانکاران و صاحبان اموال به, برنامه, برنامه ریزی مجدد و انصراف از بازرسی و بررسی نتایج از طریق یک خودکار خط تلفن و متن خدمات. بعدی-روز بازرسی می تواند برنامه ریزی شده تا 9 بعد از ظهر بسته به در دسترس بودن از طریق تماس 941-263-6998 و یا با ارسال پیامک “برنامه” به 844-394-2702.

این شهر زندگی می کنند بازرسی خط تلفن (941-263-6418) و ایمیل ([email protected]) هنوز در دسترس برای مشتریان ترجیح می دهند که برای برقراری ارتباط مستقیم با یک نماینده.

“ما هیجان زده به ساخت این فرآیند بهبود و به مشتریان خود گزینه به جست و خیز سفر به دفتر ما اگر آنها را انتخاب کنید,” گفت: موقت توسعه خدمات مدیر گرچن اشنایدر. “ما همیشه به دنبال راه های ما می تواند کارآمد تر و افزایش تجربه خدمات به مشتریان برای ما شهروندان و توسعه جامعه است.”

کارکنان مشغول به کار با این شهر فروشنده به منظور تسریع در راه اندازی جدید اجازه نرم افزار برای کمک به تسهیل معاملات آنلاین بنابراین مشتریان می تواند با رعایت اجتماعی فاصله شیوه با توجه به COVID-19.

این بخش همچنین تاسیس یک قطره جعبه در شهرستان سالن ضمیمه لابی برای تماس رایگان سند وانت و رها کردن-آف. بسیاری از شهرستان های دیگر خدمات آنلاین در دسترس هستند SarasotaFL.gov.

“همه من را تشویق مشتریان به استفاده از این ابزار جدید به آنها اجازه می دهد به صورت امن تر و قابل انعطاف تر تعامل با بخش ساختمان گفت: ساختمان رسمی لری مورفی. “کارکنان بسیار سخت کار می کرد را به این واقعیت و مشتریان ما را قادر به تعامل با ما از راه دور و به طور موثر است.”

پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شد در فلوریدا در اوایل ماه مارس در بخش ساختمان بخش فرآوری بیش از 2000 مجوز های ساخت و ساز در مجموع به ارزش بیش از 100 میلیون دلار و انجام هزاران بازرسی در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با توسعه خدمات در 941-263-6449

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>