ساراسوتا مرد محکوم به 25 سال زندان برای 1994 تجاوز جنسی

کارآگاهان با استفاده از پیشرفت های تکنولوژی DNA برای اتصال داریل L. King, 42, به جرم و جنایت.

ساراسوتا — 39 سال بود که یک دانشجو در کالج جدید فلوریدا زندگی در نزدیکی آپارتمان بیدار یک روز صبح به چشم انداز یک مرد برگزاری یک چاقو به گردن او و گفتن او آرام می شود و یا او را بکشند.

او سعی به مبارزه با او بود اما او بیش از حد قوی برای او. او تجاوز جنسی این زن به سرقت 25 دلار از کیف پول خود را و سپس فرار کرد.

قربانی رفت و به ساراسوتا بیمارستان یادبود که در آن پرسنل پرستاری و پزشکان با انجام یک مهاجم تجاوز جنسی کیت برای حفظ شواهد DNA چپ توسط مهاجم خود را.

اما متاسفانه DNA پزشکی قانونی علم نیست آنچه در آن امروز است و هیچ آگهی و یا مظنون شد با توجه به گزارش پلیس.

مورد رفت و سرد برای 25 سال تا DNA فن آوری بهبود یافته است.

پلیس دستگیر داریل Lee King, 42, در دسامبر 2018 و متهم او را با باتری جنسی با یک سلاح مرگبار.

او گناهکار شناخته شنبه در ساراسوتا کانتی مدار دادگاه و محکوم به 25 سال زندان و به دنبال آن طول عمر مشروط به عنوان یک مجرم جنسی.

یک “خانوادگی تجزیه و تحلیل DNA” — جستجو توسط اجرای قانون به صورت ژنتیکی روابط به فرد آنها در حال تلاش برای شناسایی — تولید دو مظنون مرتبط به فردی که در سال 1994 تجاوز جنسی مورد.

یک مطالعه گسترده خانواده های شناسایی شده به اتهام مهاجم شناسایی شده توسط پلیس به عنوان پادشاه شد از این افراد است. مظنون DNA یک-در-700 میلیارد مطابقت مدارک و شواهد از قربانی در سال 1994.

کارآگاهان سوال شاه که محروم دانستن قربانی و یا داشتن رابطه جنسی با او. او دستگیر شد و متهم برگزار شد و در ساراسوتا کانتی زندان بدون پیوند.

“برای بیش از 25 سال این مرد باقی مانده در خیابان زندگی می کنند زندگی خود را برای رفتن در مورد امور روزمره در حالی که قربانی زندگی می کردند زندگی خود را در ترس مداوم از دانستن او حمله شد و هنوز هم در خارج وجود دارد” انتشار اخبار دولت وکیل اد برادسکی گفت. “در سال 1994 قربانی دریافت یک جمله زندگی با تروما بودن raped در جوانان خود را. به دلیل کار سخت از کارآگاهان از SPD و دانشمندان در FDLE این اعتقاد تضمین 25 سال آینده با او باقی خواهد ماند قفل شده است تا جایی که او به آن تعلق دارد.”

پادشاه DNA نیز همسان شواهد موجود در صحنه از یک باتری جنسی در سال 2000 اقدام به قتل در سال 2004 و گسترده ای است و سابقه کیفری از جمله دستگیری به دزدی و ولگردی, تکاپو, حمله به یک مامور اجرای قانون انسداد در اختیار داشتن کوکائین و دیگران.

این پرونده تحت تعقیب قرار بود توسط معاون وزارت امور خارجه وکلای کندی Legler و کریگ شافر.

پادشاه نشان داده شد توسط وکیل اردن Tawil.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>