ساراسوتا-گاو دریایی گردشگری ادامه خواهد داد به تغییر

محلی و بازدید کنندگان ممکن است جایگزین مسافران بین المللی

دلار بالا گردشگران خارجی مجاز نیست ، نیویورک گفته شده نمی آمد و اگر آنها باید به خود قرنطینه زمانی که آنها بازگشت. آمریکا/کانادا مرز باقی مانده است مهر و موم شده و بسته کردن مهم بازار خارجی برای ساراسوتا-گاو دریایی گردشگری به عنوان جهان سر به نیمه دوم سال 2020 است.

این COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است یک عکس متفاوت از گردشگری از آنچه ساراسوتا-گاو دریایی استفاده می شود برای دیدن. محدودیت های مسافرتی ممنوع گردشگران از مهم خارج از دولت بازار از عبور به فلوریدا مگر اینکه سفر خود را در نظر گرفته است “ضروری است.”

بازدید کنندگان که در اینجا هستند و خواهد شد که در ادامه آمده به نظر می رسد از این نزدیکی هست. در ژوئن 30, آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط منتشر شد گزارش که فقط 44 درصد از آمریکایی ها در حال برنامه ریزی یک شبه تعطیلات و یا اوقات فراغت سفر در سال 2020 — و بسیاری از کسانی که در سفر هستند به مکان هایی در فاصله رانندگی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

این برادنتون منطقه کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر که به ترویج گاو دریایی شهرستان از جمله سواحل جزیره ماریا آنا در حال حاضر هدف قرار دادن تنها در دولت مسافران, مدیر اجرایی, Elliott Falcione گفت.

تبلیغاتی که از گاو دریایی شهرستان صرفا دیجیتال در این نقطه Falcione گفت و می توان آن را گرفته شده از سایت های مانند مشاورین یا هدفمند به بازارهای مختلف تنها با یک تماس تلفنی به او گفت.

دفتر سوم-حزب تحقیقات دهنده این است که شروع به شنیدن در مورد لغو در تعطیلات کوتاه مدت اجاره باقی می ماند دوباره Falcione گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

“پس از کسب و کار ما باز هستند, هدف ما این است که به همراه خانواده برای تعطیلات قبل از سال تحصیلی شروع می شود, اما ما به شما را ببینید,” او گفت:. “این فقط در مورد روزانه بررسی در این نقطه است.”

حتی اگر وجود دارد در حال بازدید کنندگان هر چند که نمی تخفیف این واقعیت است که این منطقه — و فلوریدا به عنوان یک کل است که در مسیر به دست سودآور بازار اروپا است که به طور معمول آغاز خواهد شد بازدید از این منطقه در ماه اوت است. ساراسوتا و گاو دریایی معمولا جذب مسافران خارجی که اقامت برای یک هفته یا بیشتر و صرف مقدار زیادی از پول در حالی که آنها در اینجا.

ویرجینیا هیلی رئیس جمهور از بازدید ساراسوتا کانتی گفت که او انتظار دارد آن دسته از ضرر و زیان برای رفتن به 2021.

کمتر گردشگران نیز به معنی به طور قابل توجهی کاهش می یابد مجموعه توریستی توسعه مالیات 5 ٪ مالیات بر کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات است که بودجه چیزهایی مانند ساحل نگهداری و renourishment بازاریابی و تبلیغات و هنر در مقایسه با سال گذشته است.

سال-به-تاریخ, تخت, مجموعه های مالیاتی را بیش از 2 میلیون دلار در ساراسوتا کانتی پس از سال مالی جاری آغاز شد و در اکتبر 2019. مجموعه بودند توسط $1,976,579.33 در مارس ترین ماه اخیر که داده ها در دسترس است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

گردشگری توسعه مالیاتی بودجه ساخته شده 34 درصد از بودجه برای Suncoast آبزی طبیعت مرکز Associates, Inc. غیر انتفاعی است که اجرا می شود ناتان Benderson پارک گفت: Stephen M. Rodriguez, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی. بقیه می آید از کمک های مالی, شرکت های بزرگ حمایت مالی و درآمد حاصل از حوادث و تیم آموزش.

رودریگز گفت که او نمی توانست با ارائه جزئیات دقیق در مورد چگونه SANCA برنامه را برای کسانی که بودجه, اما او می گویند آنها بیشتر استفاده می شود برای پارک تعمیر و نگهداری.

“خط پایین این است که همه چیز در حال تغییر است. هیچ کس نمی داند چه چیزهایی خواهد بود یک ماه تا شش ماه و حتی یک سال در حال حاضر,” رودریگز گفت. “بنابراین ما باید آماده برای تنظیم به شرایط و توسعه برنامه های احتمالی به نوبه خود لیمو را به شربت ابلیمو.”

هیلی گفت: آژانس به عقب کشیده تبلیغات به نقطه فقط نگه داشتن ساراسوتا نام در بازار است. بازدید ساراسوتا نیست در حال حاضر هدف قرار دادن افرادی که علاقه مند هستند در نظر گرفتن سفرهای چرا که با افزایش موارد به نظر می رسد نامناسب برای انجام این کار, او گفت:. و بازدید از ساراسوتا نمی کند به اندازه کافی پول در حال حاضر به تغییر تردید مسافر را داشته باشید.

تعطیلات آخر هفته در هتل ها در ساراسوتا کانتی بسیار جامد در حال حاضر هیلی گفت. Countywide اشغال در حال حاضر بیش از 50 درصد پایین برای زمان عادی اما خوب با توجه به چه چیز بد کردم در ماه آوریل است. نرخ اتاق ها فقط یک کمی پایین تر از آنها در سال گذشته در این زمان, او گفت:.

مسئله این است که مردم را به بازدید در طول هفته هیلی گفت. که زمانی که کسب و کار اساسا می آید به توقف. وجود دارد و جلسات کسب و کار در این کتاب برای پاییز و ساراسوتا کانتی است خوب سرعت منجر برای کسب و کار جدید برای زمستان و بهار سال آینده.

اما چالش با جلسات است که یک کنفرانس که به طور معمول کاملا مناسب به سالن رقص هتل در حال حاضر نیاز به دو بار فضا برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله هیلی گفت.

“این یک مقدار زیادی از اینصورت” او گفت:.

در گاو دریایی شهرستان Falcione گفت: گردشگری و توسعه مجموعه های مالیاتی برای سال مالی جاری پیش بینی شده بود به پایین در حدود 30 ٪ زمانی که همه گفته و انجام می شود. آنها را با 34.6 درصد در ماه مارس 69.8 درصد در آوریل و 49 درصد در ماه مه.

یک پوشش نقره ای است که گاو دریایی شهرستان دریافت حدود 17.5 میلیون طریق فدرال مراقبت عمل می کنند که می توان به توزیع واجد شرایط کسب و کارهای کوچک محلی.

“این رفتن به یک برکت و رحمت برای کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط آب و هوا این طوفان برای مدتی” Falcione گفت.

مایکل Holderness مدیر عامل و بنیانگذار خواب نیمروز کلید تعطیلات اجاره شرکت Beachside مدیریت گفت که ساحل گردشگری دارای پتانسیل به ستون فقرات یک بهبود اقتصادی. وجود فضای باز و هوای تازه و مقدار زیادی از اتاق را برای اجتماعی فاصله در مکان هایی مانند خواب نیمروز کلید, او گفت:. او گفت که او فکر می کند این سد سلیمان خواهد شد حمایت از بقیه شهرستان از نظر درآمد.

“ما می تواند یکی دیگر از ‘خروشان ’20s.’ یکی از دلایلی که من می گویند که در ’20s, ’70s, 80s هر کس سوار در. شما نمی توانید به رفتن به انگلستان در یک سفر دریایی در حال حاضر. من فکر می کنم ما در حال رفتن به محلی پر کردن این شکاف به دلیل عدم وجود گزینه های دیگر” او گفت:. “با این حال یک گزینه عالی ما می تواند آن را له.”

دیگر تعطیلات اجاره, اجاره برای شرکت ها در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است. Gulfcoast خانه های تعطیلات در ساراسوتا که دارای 25 تک واحدی با استخر در سراسر ساراسوتا-گاو دریایی در خشکی ممکن است مجبور به تغییر از تعطیلات کوتاه مدت اجاره برای طولانی مدت باقی می ماند بیش از شش ماه صاحب استفان مولر-Reinisch گفت.

“ما در حال اجاره تعطیلات مردم, اما شما می خواهم تهیه کردن به مشتریان مختلف — حرفه ای که در حال حرکت به پایین در اینجا افرادی که به اینجا می آیند به دلایل دیگر افرادی که می خواهید برای کار از راه دور و ماندن در اینجا یک زن و شوهر از ماه,” او گفت:. “اگر شما قادر به پر کردن یک خانه, شما هنوز هم در حال اجرا هزینه برای صاحبان.”

این خانه که Gulfcoast موفق شدند 100% اشغال شده در چهارم ژوئیه Mueller-Reinisch گفت: اما او گفت که او انتظار دارد که خواهد شد را به 50% به زودی. بازدید کنندگان بین المللی به طور معمول خود را استفاده کنید Gulfcoast اجاره به عنوان یک پایه اصلی و صرف وقت خود را در اینجا بررسی فلوریدا از جمله سواحل و پارک در اورلاندو است.

“به طور معمول, آنها می آیند از سراسر جهان, اما در حال حاضر آن را تنها مسافرت داخلی,” او گفت:. “به طور معمول ما خواهد بود بسته بندی شده با اروپایی ها تا اواسط ماه اوت است. که اتفاق می افتد. آنها فقط می توانند از اینجا دریافت کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>