ساراسوتا بیمارستان یادبود ممنوعیت بازدید کنندگان دوباره در میان سربازان ارتش در COVID-19 بيمار

ساراسوتا یادبود درمان شد 36 COVID-19 بيمار در روز پنج شنبه بیش از سه برابر تعداد بیماران بستری مبتلا به این بیماری در آغاز ماه است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

پس از کاهش محدودیت در بازدید اوایل این ماه ساراسوتا بیمارستان یادبود معکوس است و البته محدود کردن ملاقات دوباره در میان افزایش COVID-19 بيمار.

ساراسوتا یادبود درمان شد 36 COVID-19 بيمار در روز پنج شنبه بیش از سه برابر تعداد بیماران بستری مبتلا به این بیماری در آغاز ماه است.

بیمارستان COVID-19 caseload اوج در 43 بيمار در 10 مه و مه 11 قبل از انداختن از طریق پایان ماه مه. در ژوئن 1 ساراسوتا یادبود پایین بود به 10 COVID-19 بيمار با هیچ یک در واحد مراقبت های ویژه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اما پس از آن COVID-19 بستری شده اند در حال افزایش است. پس از شروع دوشنبه, ساراسوتا یادبود را یافتم “بدون بازدید” سیاست که ممنوع ملاقات “به جز در شرایط خاص.”

“SMH است در نظر گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه برای کاهش خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض به طور قابل توجهی کاهش تعداد زیادی از مردم در مرکز” بیمارستان گفت: در آزادی مطبوعات. “این تغییرات موقت بخشی از نظام سلامت است تلاش برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 و حفاظت از سلامت بیماران و خانواده ها کارکنان و جامعه است.”

تغییر می آید به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس عفونت در سطح ایالت و در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان تنظیم شده و سوابق روزانه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

وجود 52 جدید کروناویروس موارد تایید شده در ساراسوتا کانتی در روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت فلوریدا سلامت پنج شنبه. که فقط زیر این شهرستان رکورد روزانه از 59 مورد تایید شنبه.

وجود 68 جدید کروناویروس موارد تایید شده در گاو دریایی شهرستان در روز چهارشنبه. به 139 مورد جدید تایید شنبه رکورد برای این شهرستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>