ساراسوتا نظامی آکادمی میزبان 3rd اظهارات ظهور و اجرای رویداد

ساراسوتا آکادمی نظامی (SMA) محلی منشور عمومی مدرسه دعوت مردم به حضور و شرکت در 3rd سالانه SMA اظهارات ظهور و اجرا 5k رویداد برنامه ریزی شده برای فوریه. 22, 2020. این رویداد برگزار شد در Payne پارک 2050 Adams لین در ساراسوتا آغاز خواهد شد در 7:30 صبح

SMA اظهارات ظهور و اجرای رویداد خواهد شد از ویژگی های جوایز قرعه کشی مواد غذایی و موسیقی در حمایت از ساراسوتا آکادمی نظامی دبیرستان اظهارات و ساراسوتا آکادمی نظامی دبستان مدرسه Junior Raiders برنامه های.

افتتاحیه رویداد هماهنگ در سال 2017 توسط SMA سالمندان Brianna Trecartin و Erick بارنارد برای حمایت از IB و برنامه های مهاجم در SMA. 3rd سالانه اظهارات ظهور و اجرا 5k ادامه خواهد داد برای حمایت از SMA دبیرستان مهاجم تیم علاوه بر حمایت از تاریخ و مهاجمان تیم در SMA دبستان مدرسه راهنمایی پردیس.

شرکت کنندگان می توانند با ثبت نام آنلاین برای $30 و یا در روز از این رویداد برای 35 دلار برای هر شخص بسته می توان برداشت تا در تعادل جدید ساراسوتا فروشگاه 1872 Stickney نقطه جاده از 4 تا 7 بعد از ظهر روز سه شنبه ، 19.

حامیان مالی شامل وایلد خودرو, ناوگان, سر پا, ورزشی, ساراسوتا میر اطفال فریمن ارتودنسی اقشار حرفه ای, خدمات, Purmort & Martin, بیمه, ATN, همکاران, West Point, پدر و مادر, باشگاه Suncoast تکواندو, الماس, سفر, Publix, استارباکس, Tropicana, و بیشتر.

برای رویداد سوال و یا اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید نژاد مدیر SMA-CPT جکی Sharkey-Trecartin در [email protected] برای ثبت نام به عنوان یک Raiders ظهور و اجرا از شرکت کنندگان و یا مشاهده فرصت های حمایت بازدید http://bit.ly/riseandrun5k2020.

– ارسال شده توسط Kelly Strausbaugh

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de