ساراسوتا نظامی آکادمی میزبان ملی سوگند-گرفتن مراسم

در فوریه. 26, 2020, ساراسوتا آکادمی نظامی محلی, مکان عمومی, مدرسه منشور یکی از 130 مکان در سراسر کشور انتخاب شده به عنوان میزبان و محل برای اولین بار در سراسر کشور سوگند نام نویسی مراسم است. سوگند اداره توسط سرهنگ ارتش ایالات متحده و ناسا فضانورد اندرو مورگان بود که در فضا بود به صورت زنده در سراسر کشور به دانش آموزان بسیج در نیروهای مسلح.

“این باور نکردنی است, افتخار نه تنها برای ما دانشجویان و محلی ما سربازان آینده, اما ملت ما به عنوان یک کل. دانشجویان شرکت کننده در این تجربه تا به حال این فرصت منحصر به فرد به بخشی از اولین تا کنون نام نویسی مراسم انجام شده از فضا است که پاداش باور نکردنی برای این تعهد ساخته شده توسط ما در آینده رهبران و شهروندان جهانی” گفت: سرهنگ کریستینا بومن, مدیر اجرایی SMA. “در حالی که دانشجویان بودند ادای سوگند سوگند خود برای محافظت از کشور خود و همکار آمریکایی ها وجود دارد از جمله قریب به اتفاق احساس غرور از هر فرد در اتاق. ما افتخار و ممنون از همه کسانی که نقش مهمی در ساخت تاریخ از طریق این تجربه و ما مفتخر است که SMA انتخاب شد به میزبان مانند یک زمین شکستن رویداد است.”

با بیش از 800 دانش آموزان در سراسر کشور ادای سوگند, 23 محلی دانش آموزان با حضور در این مراسم در ساراسوتا آکادمی نظامی. هشت سالمندان از ساراسوتا آکادمی نظامی شرکت: Shelby Young, جنیفر Cerezo-Portillo Jocelyn duron و-Robledo, Skye Janneman جاستین Turner, Michael Parsels کودی Greenough و ویلیام “بلیک” Wilkinson.

این دانش آموزان از مدارس محلی از جمله SMA ونیز دبیرستان ریورویو دبیرستان بندر شارلوت دبیرستان, شارلوت دبیرستان نورث پورت دبیرستان, جدید, دانشگاه, فلوریدا فورت مایرز دبیرستان جنوبی فورت مایرز دبیرستان باد از جنوب دبیرستان و استروئ دبیرستان سوگند سوگند از طریق همکاری بین مرکز فضایی هوستون ناسا و ارتش آمریکا استخدام فرماندهی. استخدام از ساراسوتا استخدام شرکت شد در دست برای کمک به سوالات و اطلاعاتی درخواست.

دانش آموزان در سراسر کشور خواسته شد برای ارسال سوال به پاسخ داده شده توسط مورگان و یک سوال ارسال شده توسط SMA دانشکده افسری شلبی جوان پرسیده شد و پاسخ داده شده توسط فضانورد در طول جریان زندگی می کنند.

– ارسال شده توسط Kelly Strausbaugh

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>