ساراسوتا آکادمی نظامی دانش آموزان برنده جشنواره جایزه

دانش آموزان از ساراسوتا آکادمی نظامی محلی منشور عمومی مدرسه به تازگی آموخته است که آنها دریافت کرده اند افتتاحیه جایزه از سال 2020 ساراسوتا جشنواره فیلم. این دانشجویان ارسال شده یک فیلم با عنوان “سرنوشت اوکلاهما سواران” و برنده تازه تاسیس کمدی قدردانی دسته در طول جشنواره مجازی رقابت است.

به طور سنتی, دسته شامل تمام سنین و دبیرستان +; این فیلم از جشنواره قضات و کارکنان اضافه شده دو دسته اضافی: شجاعت در داستان سرایی برجسته فیلمسازان مقابله با مسائل اجتماعی و کمدی قدردانی نمایشگاه فیلمسازان با طنز تلاش.

دریافت کنندگان کمدی جوایز قدردانی شد لیلا هوارد و آبل مارتینز برای یک فیلم با عنوان “با عرض پوزش تقلا خود را شانس” و یک تیم از ساراسوتا آکادمی نظامی با “سرنوشت اوکلاهما سواران.”

“صمیمانه تبریک به برنده جایزه دانش آموزان در ساراسوتا آکادمی نظامی خود را خلاق و طنز آمیز فیلم. این یک لذت برای مخاطبان ما و ما به جلو نگاه کنید به بیشتر های کوتاه از روشن ذهن جوان این مدرسه گفت:” علامت گذاری Famiglio از بنیانگذاران و رئیس جمهور از ساراسوتا جشنواره فیلم.

این فیلم توسط دانش آموزان از ساراسوتا آکادمی نظامی ساخته شده بود در طول سال 2019 سال تحصیلی از طریق IB فیلم برنامه و آکادمی را در باشگاه فیلم تدریس توسط SMA-CPT Hellen, Harvey ساراسوتا آکادمی نظامی IB فیلم و رسانه های مربی. این تیم از فیلمسازان شامل 2019 SMA فارغ التحصیلان اوان شولتز امیلی Haywood اما Fabec هایدی Iwansky, Nicole McKenna و یعقوب مایر و همچنین juniors آلیسون مک کنا مایکل برتون و آنتونی Habas.

“دانشجویان ما آنقدر فوق العاده با استعداد و ما لذت بردن از دیدن فیلم آنها برای ایجاد این جشنواره هر سال است. ما بسیار سپاسگزار است که جشنواره کارکنان ایجاد یک راه برای این فیلم به نمایش گذاشت تطبیق به اطمینان حاصل شود که دانشجویان ما و همه شرکت کنندگان تا به حال یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن کار خود گفت: SMA-COL کریستینا بومن, ساراسوتا آکادمی نظامی مدیر اجرایی. این کمدی قدردانی’ دسته نشان می دهد که جامعه ای که ما همیشه می توانید پیدا کردن نور و شادی حتی و به خصوص در طول این نامشخص زمان. تبریک به ما SMA فیلمسازان و تشکر از شما به ساراسوتا جشنواره فیلم کارکنان خلاق خود را و صمیمی تعهد به هنر محلی.”

تیم دیگری از SMA متشکل از سالمندان نوح فیشر نوح Neitlich, اشلی اورتیز و Aeryn ساکس تولید یک فیلم مستند در مورد رستاخیز, خانه 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت به عنوان یک مرکز منابع برای بی خانمان ها از ساراسوتا کانتی. فیلمبرداری قطع شد توسط COVID-19 pandemic, اما دانش آموزان فرستاده شده این فیلم را برجسته محلی غیر انتفاعی داوطلبان و خدمات حیاتی در جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست فیلم ها و برندگان سال 2020 ساراسوتا جشنواره فیلم بازدید https://sarasotafilmfestival.com/.

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>